etos zwanger worden

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door kelke24, 2 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kelke24

    kelke24 Lid

    7 mei 2010
    46
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi

    heeft er iemand het idee dat de etos zwanger worden pillen daadwerkelijk helpen op zwanger worden en een regelmatigere cyclus?

    vlgs de dames van etos zouden ze goed werken maar ja???

    groetjes
     
  2. Angelique05

    Angelique05 Actief lid

    10 jan 2009
    189
    1
    18
    Vrouw
    Moeder
    geen idee, maar weet wel dat ik er heel erg ziek van werd zodra ik zo'n pil had genomen, ik ben er snel mee gestopt, maar dat is natuurlijk niet bij iedereen zo, je kan het ook googlen er zijn wel mensen met positieve ervaringen hoor ;)
    maar wou je toch ff waarschuwen zeg maar ;)
     
  3. kelke24

    kelke24 Lid

    7 mei 2010
    46
    0
    0
    NULL
    NULL
    ok bedankt, ik heb een erg onregelmatige cyclus ik hoopte dat het daar misschien een beetje mee zpou helpen
     
  4. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Ik slik ze nu een maand of 9. Prima spul. Geen bijwerkingen en ben nu in ronde 8 zwanger. Vriendin van mij slikte ze ook ze was in ronde 6 zwanger. Denk dat je er niet sneller zwanger van wordt. Zijn gewoon vitamine pillen met foliumzuur. Gewoon proberen of ze je bevallen. Ieder lichaam reageert anders.
    Succes. :)
     
  5. kelke24

    kelke24 Lid

    7 mei 2010
    46
    0
    0
    NULL
    NULL
    ok dankje, is jullie cyclus regtelmatig?
     
  6. Love2011

    Love2011 Niet meer actief

    Bij mij hebben ze niet geholpen, de eerste cyclus werd ik na 38 dagen ongesteld en zit nu inmiddels op dag 75. Ben inmiddels gestopt met de tabletten.
     
  7. bengelke

    bengelke Bekend lid

    21 feb 2011
    746
    74
    28
    Berendrecht
    Ik ben ze nu net deze cyclus beginnen nemen, en wat mij enorm opvalt is, ik heb geen symptomen meer, normaal heb ik na men ei verschillende symptomen zoals pijnlijke borsten, hoofdpijn, steken in men onderbuik enzovoort... Nu echt niets, ben ik ook al echt blij om... Anders maak ik me altijd helemaal gek...
     
  8. 1983tineke

    1983tineke Actief lid

    10 nov 2012
    453
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb ze een tijdje geslikt maar mijn cyclus leek juist helemaal van de rel te raken van die pillen. Ik had namelijk altijd regelmatige cyclus en toen ineens niet meer... na het stoppen met de pillen weer wel...
    Mijn ervaringen waren dus niet zo positief. Ik vond het ook raar idee dat dit zo'n invloed kan hebben. Ik slikte ze puur voor de vitaminen en wist niet dat het verder invloed kon hebben.
     
  9. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Bij mij heeft het niets gedaan, ik heb het 3 maanden geslikt.. Daarna gestopt omdat ik ook een trage schildklier heb en die pillen gaan daar niet echt mee samen, omdat ze je hormonen kunnen beinvloeden.
     
  10. jes89

    jes89 Actief lid

    2 jan 2012
    379
    0
    16
    Flevoland
    Dit is de 2e maand dat ik ze slik na dat ik gestopt ben met de pil ben ik er gelijk mee begonnen. Zoals je in mijn handtekening ziet was mijn laatste cyclus 8 dagen minder dan de eerste. Weet niet of het door de pillen komt maar blijf ze gebruiken.
     
  11. Ino

    Ino Lid

    13 sep 2012
    38
    0
    0
    Mij zijn ze prima bevallen. Ik pakte ze voor de vitamines en het foliumzuur. Ik ben twee keer zwanger geworden, beide keren in de tweede ronde. Normaal gesproken heb ik wel een onregelmatige cyclus variërend van 2,5 weken tot ruim 4 weken, daar had ik nu juist niet zo veel last van. Het werd een stuk regelmatiger, steeds rond de 4 weken.

    Of het helpt om zwanger te worden weet ik ook niet. Ik heb het altijd geslikt vanwege het foliumzuur.
     
  12. Fieksels

    Fieksels Actief lid

    24 aug 2012
    153
    0
    16
    Noord Holland
    Ik heb ze ook geslikt, kreeg eerst een langere cyclus, van 46 dagen, waarschijnlijk ook omdat ik ze pas halverwege mijn cyclus ben gaan slikken. Ik had wel gelijk minder last van symptomen.

    En bij de volgende rond teste ik op 22 december positief, dus ben ik gelijk over gegaan of zwanger zijn pillen van Etos.

    Gewoon proberen misschien helpt het misschien niet, succes!
     
  13. kelke24

    kelke24 Lid

    7 mei 2010
    46
    0
    0
    NULL
    NULL
    ok, ik ben benieuwd wat het zal brengen, ik ben vandaag begonnen op cyclusdag 2 (ronde 9)

    heb een heleboel goede ervaringen gelezen dus ik hoop dat het wat is
     
  14. Steppie29

    Steppie29 Actief lid

    10 mei 2012
    316
    95
    28
    Vrouw
    Zuid Holland
    Ik ben vanaf april gestopt met de pil, ben rond juli begonnen omdat ik erg onregelmatig ben, maar met die pillen nog steeds,zie onderschrift, zit nu op dag 62 en nog steeds niks te bekennen, dus weet niet of ik hier mog mee door blijf gaan :(
     
  15. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Ze zijn volgens mij ook niet bedoeld om je cyclus te reguleren. Het zijn vitaminepillen met foliumzuur.
    Wel balen da je zo een lange cyclus hebt zeg. Pppfff. Zou ze gewoon blijven slikken. Vitamines en foliumzuur kunnen nooit kwaad lijkt mij.
    Hoop dat je een wat kortere en regelmatigere cyclus krijgt en heel snel zwanger bent. Succes meis
     
  16. Tuttie85

    Tuttie85 Actief lid

    11 okt 2012
    141
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi!

    Ik heb ook etos zwanger worden gebruikt. Ik ben in april met de pil gestopt en daarna duurde het een hele tijd voor dat ik ongesteld werd, ook hele lange cyclussen. Heb twee maanden de pillen geslikt en de laatste twee keer was m'n cyclus 32 dagen. Ik weet niet zeker of het echt door die pillen komt maar het lijkt wel te werken. Deze maand zonder de etos pillen(zijn op en vind ze wel wat prijzig). Ben benieuwd of m'n cyclus nog steeds 32 dagen blijft.
    Hopelijk helpen de pillen je om je cyclus wat te reguleren. Er zit wel een kruid in wat de cyclus ondersteunt dus het zou best kunnen helpen.
     
  17. Margha

    Margha Fanatiek lid

    19 nov 2008
    1.950
    25
    48
    In de etos zwanger worden pillen zit vitex agnus cactus in, ze noemen het ook wel monnikspeper. Dit zou je cyclus gunstig beïnvloeden zeggen ze.
    Ik heb ze zelf nooit gebruikt. Als je zwanger bent adviseren ze ermee te stoppen en dan de zwanger zijn van de etos te nemen.
     
  18. Steppie29

    Steppie29 Actief lid

    10 mei 2012
    316
    95
    28
    Vrouw
    Zuid Holland
    Bij mij helpt t niet geloof ik niet, zie onderschrift, twijfel ook of ik er mee door moet gaan, zit nu op dag 62 pfff
     

Deel Deze Pagina