Vanaf 2 Jan bij makro 2+1 op de active fit en baby dry dozen pampers. Voor wie echt in wil slaan! Tm 14 Jan geloof ik.
Hallo, Bij pamers 4 kom ik uit op 13 cent per luier??? Zou dit kloppen. Totaal bij 3 dozen 342 luiers en dan de totaalprijs van 44,22 E. Maar goed ben geen rekenwonder. Doe ik iets fout? Anders is dit een hele leuke aanbieding : ) Groetjes
weet niet waar jij 44,22 vandaan haalt? ik zie 66,29 114x3=342 66,29;342=0.19 nog goedkoop hoor vind ik
kruidvat luiers zijn nog iets goedkoper zonder aanbieding, als deze pamper aanbieding. Dus blijf bij kruidvat!
Ik bereken het anders.. Maat 4, 114 in een pak x 3 =342 idd, per doos. Dan 342 x 3 dozen= 1026 pampers in totaal bij 3 megadozen. 66,29 euro : 1026 = 0,064 cent per pamper, maar zeker ben ik er niet van..eerst kwam ik uit op 0,156 cent. Zitten er wel 342 pampers in 1 doos?
Ik dacht even leuk van deze aanbieding gebruik te maken maar ik schrik toch wel even van de totaalprijs. 3 dozen maat 4+ 54.75 Bezorgkosten 5.00 BTW 12.55 Totaal dus 72.30
4+ bevat 102 luiers per doos. 3 dozen bevatten dan 306 luiers Ik zou 0.23cent moeten betalen per luier, niet echt goedkoop
Komt door de bezorgkosten die je meetelt. Zonder scheelt het wel (maar moet je wel toevallig al naar Makro moeten of er al langs rijden)
Dat klopt idd, heb alles bij elkaar gerekend omdat het wel bezorgd moet worden. En dan is het dus ineens een niet zo leuke aanbieding meer
Vraag me af of dit nou een goede aanbieding is.. Ik heb normaal kruitvat luiers en is dit goedkoper denken jullie? Vind het ook lastig om te kijken welke maat ik het beste kan nemen.. Gebruik je denk je 3pakken per maat of zo? Of veel meer? Heb nu 3 pakken maat 2 en kan eventueel al maat 3 en 4 halen of zo.. Groetjes..
ik gebruik ca 1 pak per week... en mijn kind heeft echt wel langer dan 15 weken luiers gebruikt (3 pakken per maat zoals jij zegt, maat 1-5). geen idee wat kruiDvat luiers kosten. maar voor pampers is het een goede aanbieding (tenzij je verzendkosten meerekent).