Pampers bij makro 2+1

Discussie in 'Gratis en aanbiedingen' gestart door DJ Momo, 29 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vanaf 2 Jan bij makro 2+1 op de active fit en baby dry dozen pampers. Voor wie echt in wil slaan! Tm 14 Jan geloof ik.
     
  2. gekkies

    gekkies Actief lid

    21 feb 2012
    242
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het is 3 en 1 grartis
     
  3. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
  4. lovekees

    lovekees Bekend lid

    8 okt 2010
    814
    0
    16
    NULL
    NULL
    ik zag de actie is het als je 4 + pampers haalt goedkoper dan kruidvat??
     
  5. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    Moet je even rekenen. ;) geen idee hoeveel er in een 4+ pak gaan.
     
  6. miepje77

    miepje77 Fanatiek lid

    25 mei 2008
    1.881
    448
    83
    Hallo,

    Bij pamers 4 kom ik uit op 13 cent per luier???
    Zou dit kloppen. Totaal bij 3 dozen 342 luiers en dan de totaalprijs van 44,22 E. Maar goed ben geen rekenwonder. Doe ik iets fout? Anders is dit een hele leuke aanbieding : )

    Groetjes
     
  7. toekomstigemam

    toekomstigemam Fanatiek lid

    7 mrt 2011
    1.792
    0
    0
    overijssel
    weet niet waar jij 44,22 vandaan haalt? ik zie 66,29

    114x3=342
    66,29;342=0.19

    nog goedkoop hoor vind ik
     
  8. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    Makro is zowel bij de gewone als bij voordeelpak omrekenen per stuk voordeliger.
     
  9. september08

    september08 Fanatiek lid

    20 okt 2008
    3.356
    4
    38
    kruidvat luiers zijn nog iets goedkoper zonder aanbieding, als deze pamper aanbieding.
    Dus blijf bij kruidvat!
     
  10. mmmrolmops

    mmmrolmops Actief lid

    17 mrt 2012
    195
    26
    18
    #10 mmmrolmops, 1 jan 2013
    Laatst bewerkt: 1 jan 2013
    Ik bereken het anders..:(

    Maat 4, 114 in een pak x 3 =342 idd, per doos.

    Dan 342 x 3 dozen= 1026 pampers in totaal bij 3 megadozen.

    66,29 euro : 1026 = 0,064 cent per pamper, maar zeker ben ik er niet van..eerst kwam ik uit op 0,156 cent. Zitten er wel 342 pampers in 1 doos?
     
  11. mmmrolmops

    mmmrolmops Actief lid

    17 mrt 2012
    195
    26
    18
    Ik zie het al weer, ik reken me rijk haha.

    Dus toch maar 114 in een doos...
     
  12. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Ik dacht even leuk van deze aanbieding gebruik te maken maar ik schrik toch wel even van de totaalprijs.

    3 dozen maat 4+ €54.75
    Bezorgkosten € 5.00
    BTW € 12.55

    Totaal dus €72.30
     
  13. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.523
    3.772
    113
    Hoeveel luiers zijn het in totaal?
     
  14. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    4+ bevat 102 luiers per doos.
    3 dozen bevatten dan 306 luiers

    Ik zou 0.23cent moeten betalen per luier, niet echt goedkoop
     
  15. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    Komt door de bezorgkosten die je meetelt. Zonder scheelt het wel (maar moet je wel toevallig al naar Makro moeten of er al langs rijden)
     
  16. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Dat klopt idd, heb alles bij elkaar gerekend omdat het wel bezorgd moet worden.
    En dan is het dus ineens een niet zo leuke aanbieding meer ;)
     
  17. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    25 jun 2012
    4.368
    192
    63
    Het is 7,30 per pak. Scheelt behoorlijk met de gewone winkel prijs.
     
  18. miepje77

    miepje77 Fanatiek lid

    25 mei 2008
    1.881
    448
    83
    Het gaat om de prijs per luier. Dus jammer genoeg niet echt super.
     
  19. Championnetje

    8 mrt 2012
    38
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vraag me af of dit nou een goede aanbieding is..
    Ik heb normaal kruitvat luiers en is dit goedkoper denken jullie?
    Vind het ook lastig om te kijken welke maat ik het beste kan nemen..
    Gebruik je denk je 3pakken per maat of zo? Of veel meer?
    Heb nu 3 pakken maat 2 en kan eventueel al maat 3 en 4 halen of zo..

    Groetjes..
     
  20. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik gebruik ca 1 pak per week... en mijn kind heeft echt wel langer dan 15 weken luiers gebruikt (3 pakken per maat zoals jij zegt, maat 1-5). geen idee wat kruiDvat luiers kosten.
    maar voor pampers is het een goede aanbieding (tenzij je verzendkosten meerekent).
     

Deel Deze Pagina