Afgelopen koninginnedag werd ik aangesproken door Ali B (ik viel nogal op met m'n hoogzwangere buik). Hij vroeg of het allemaal goed ging. Echt grappig en een sympathieke jongen. Vandaag kwam ik in de stad Emiel Ratelband tegen. We hadden oogcontact en dus groette ik hem waarop hij mij een knipoog gaf. Zolang hij zijn mond niet opentrekt is het best een charismatische man. Ik ben benieuwd naar jullie "ontmoetingen" met bekende mensen. En vooral: hoe waren ze? Ik heb bijvoorbeeld van verschillende mensen gehoord dat Adriaan (van Bassie) heel onaardig is. Dus vertel, vertel....
Heel vroeger een keer op de foto geweest met een acteur uit gtst, verder nooit een ontmoet. Denk dat ik heel nerveus zou worden.
Bassie is best aardig hoor ^^ maar als hij er geen zin in heeft dan laat ie dat ook wel merken. Heb behoorlijk veel BN'ers ontmoet door werk enz. Wat me nog wel bij is gebleven is 1 van die gasten van de jeugd van tegenwoordig. Seizoen van hun programma was afgelopen en ze hadden een after party. Ik werkte in de catering. Hij was een beetje aangeschoten en begon over mijn ketting met een J erop. Van mijn man gekregen. Hij was er van overtuigd dat ik keer met hem uit moest. Sander lantinga, die erbij stond, ook overigens was wel grappig ^^
Leuk topic Ik had een paar jaar geleden een relatie met een vriend van Ali B dus ik ken hem ook Verder ken ik de DJ Neophyte (voor de gabbers hier haha), hij is in de scene heel bekend maar een verlegen (maar wel hele aardige) jongen die bovendien onwijs stottert!
Jaa in mijn stap periode en dat ik net op mezelf woonde. Hahaha Hier in helmond had je plato zitten een jongeren centrum waar wel eens bekende kwamen. Die avond kwam def rhymz daar optreden dus wij waren met 6 meiden van de partij. Na afloop is hij mooi mee gegaan naar mijn huis voor een after party haha met 3 van zijn vrienden. Heb me echt zo kapot gelachen die dag. En was ook echt gesprek van de maand hahaha. In eindhoven kwamen the wailers (die oudjes van bob marley) Werd telkens het podium op getrokken haha cindy pretty blue eyes. En op reggae sundance 2005 achter het podium met sean paul staan kletsen hahaha super leuk.
Heb dj jean een keer aan de telefoon gehad.. Had het niet eens door was de beste kameraad van mijn vriend.. Ff mee gebabbeld en later begon er een lampje te branden wie "jan" nou was Heb een drankje gehad van dj tiesto en heb in mijn wilde jaren gezellig gebabbeld met een zooi dj's.. Tiesto was trouwens toen echt een sukkeltje.. Maar niet echt heeeele bekende bn'ers of zo..
Een paar jaar geleden op Lowlands waren de Lama's er om op te treden en toen ik op een vriend van me stond te wachten ergens buiten een danstent, liep Ruben vd Meer langs (die kale) Omdat de vriend op wie ik wachtte ook kaal is, zwaaide ik verheugd totdat ik doorkreeg dat ik deze kop alleen van tv kende, haha, dus ik stopte met zwaaien en schaamde me nogal, maar toen kwam hij een praatje maken en het was onwijs gezellig! Toen m'n vriendinnen een kwartier later kwamen kijken waar ik bleef, stonden we nog steeds te kwekken over van alles en nog wat. Heel aardige gast dus! Bert Visscher is ook onwijs aardig. Die kwam ik eens tegen in café de Smoeshaan, want een toenmalige vriend van me was de pianist van Richard Groenendijk z'n eerste show (die cabaretier die ook eens in Wie is de Mol zat enzo) en we waren na afloop daar iets gaan drinken. En Hetty Heyting (familie Knots enzo) is ook onwijs aardig! Ik zit even te denken, maar kan me geen ontmoetingen herinneren met BN'ers die niet aardig waren eigenlijk
Het is al een aantal jaartjes geleden, maar ik was met mijn zus en moeder in een winkelcentrum en toen botste een man tegen ons op hij had haast volgens mij. Toen wilde mijn moeder er iets van zeggen en toen zagen we opeens dat het Bas Muijs was. Toen hield ze haar mond maar haha. Hij woonde daar in de buurt en mensen zeiden dat hij altijd heel vriendelijk was. Verder dan dat kom ik eigenlijk niet.
Zie ze wel eens lopen, woon in de buurt van tv stadions. Maar meestal van een afstandje. Nooit gesprekken ofzo. Ik kan me van lang geleden nog herinneren dat ik Jeroen vd Boom eens bij een groot concert zag staan. Hij keek enorm chagrijnig en sindsdien vind ik hem ook een chagrijn/nep.
Daan Schuurman , Ruud ff knuffelen , bas muis , Meer buiten Nederland die ik gezien heb en ontmoet heb Zal nog eens goed in me geheugen spitten
Woon in t gooi dus kom wel vaak tegen: - Caroline Tensen en ik hadden zelfde dierenarts en kwam der daar wel eens tegen. Zie der wel eens in in de stad in der hardloop legging ff snel kruidvat in - Patrick kluivert vroeger gezien bij kinderboerderij - Ronald koeman zie ik vaak, 1 x zien hardlopen in een afschuwelijke korte broek glimmend en strak - was bevriend heel kort met 1 vd fouradi broertjes - 1 x probeerde def rhymz mij te versieren op t station met: hey schatje hoe is t dan? Pppssttt... Ik keek m aan van: wat je voelt je beroemd ofzo? Ttssss - vroeger tijdens t uitgaan in zelfde plek Jan Smit met dat 1ste bekende blonde waar die wat mee had en die dikke meneer van lekker lekker van lassie... Ff kort grappig gesprek mee gehad - brace was een tijdje onze onderbuurman en bevriend met vriend en kwam vaak over de vloer, Ali b stond daarom ook een keer een clip op te nemen met m beneden bij de flat - Peter vd vorst zie ik geregeld inde kruidvat Vast nog wel meer wat ik ff nie weet ... Ik woon in t gooi en dichtbij mediastad ... Wonen wel wat beroemdheden in t gooi ... Zal wel daaraan liggen dat ik er veel tegenkom.
Altijd als ik BN'ers tegen kom heb ik bonje met ze maar weet ik later pas dat het zo genoemde BN'ers zijn xD. Ik ken niet zoveel Nederlandse artiesten. Heb al woorden met Ali b, brace en glanis grace (schrijf je d'r naam zo?) gehad. Wel een aantal buitenlandse artiesten uit de alternatieve muziekwereld ontmoet die een stuk relaxter waren. Ben verder geen agressief type persoon hoor! Ben soms alleen niet zo subtiel met dingen brengen
Ben nog geen onaardige BN'er tegen gekomen eigenlijk Ook een aantal ontmoet toen ik klein was.. Suger Lee Hooper, Gordon (vorig jaar nogmaals, kwam aardig over), Glennis Grace, Andre van Duin, Raynor Arkenbout (vroeger mee gespeelt nu kennis van mn vader).. Ooit een fling gehad met iemand die later met Idols mee deed (J.K.) Bah bah bah, die was al uit de hoogte toen nog erger! Joshua Khane, broer van m'n vroegere bestie, aardige jongen! Uhm, zullen er vast meer zijn maar dat weet ik niet... Oh kwam Prinses Laurentien een keer tegen op Amsterdam CS, maar niet gesproken. Meisje die mee heeft gedaan aan Dames in de dop, hele aardige meid (goede vriendin van m'n stiefbroer)
Nu ik het lees: Jan de Hoop ook, zaten in Malakka in Rotterdam te eten, toen hoorde we een bekende stem.. Wij omkijken zat hij daar, haha.. Maar niet gesproken dus weet niet of ie aardig is.