Hoi dames, Ik probeer alles een beetje bij te houden vanuit thailand. Leuk om weer een positieve echo te zien en nog een aantal afspraken voor een eerste echo. Het is zo spannend allemaal. Met mij gaat het nu even iets minder. Ik merk dat ik best wel last heb van de vlucht. Nu helemaal kapot en beroerd in bed. Hopen dat het morgen ochtend over is en ik minder last heb van het tijdsverschil.
Mooi ding!! En oogt als nieuw! Ik denk dat ik de box ook maar via marktplaats ga kopen, want die dingen vind ik best duur voor iets waarin je je kind alleen ff in zet. En als je werkloos bent, mag je op sommige dingetjes best besparen toch!
Bij mij is er door middel van ICSI 1 eitje teruggeplaats, ,maar begreep bij de info avond dat dat toch nog kan delen enz. plus mijn vader is deel van een tweeling dus er is wel een kans.. ik hoop eerlijk gezegd in 1e instantie van niet..want we hebben echt een klein huis! Maar als het wel zo is, improviseren we wel..zijn we ook gelijk klaar..want 2 kinderen in ons leven is de wens. Kan moeilijk zeggen: Die ene laten we wel adopteren, ons huis is te klein
Fiefer, tja..een tweeling zou ook helemaal niet in ons huisje passen. Zou wel heel bijzonder zijn. Is je vader een twee-eiige tweeling? Vrienden zijn momenteel zwanger van twins en moeten nu verhuizen. Ook hadden ze een wagen van hun eerste kindje bewaard, maar die kunnen ze nu inwisselen voor een dubbele.
Ja het is hartstikke welkom hoor, dan improviseren we wel wat whaha! Ja mijn vader had nog een broer, maar die is helaas overleden (niet bij de geboorte hoor) dus 1 eiig..dus vind het wel erg spannend.. Zit me nu af te vragen.. bestaan er ook boxen voor 2lingen bijv.? Kinderwagens weet ik wel idd.. Ik heb 1 slaapkamer (de onze) en een zijkamertje (voor de kleine) maar die is vrij klein.. maar dan verhuizen wij wel naar dat zijkamertje voor mijn part.. Word wel passen en meten met de boxspring whaha!
Hihi, weet ik eigenlijk niet, dit is de foto die op marktplaats stond. Hebben hem uiteraard thuis nog niet in elkaar gezet, hij staat nu netjes uit elkaar opgeborgen in de rommelkamer ( soon to be babykamer )
Het is voor ons sowieso heel vervelend om babyspullen te kopen, we wonen in Zeeland en hebben in Goes en Vlissingen wel een mini-prenatal zitten maar verder moeten we sowieso een uur rijden om ergens te kijken ( dan kom je snel uit in Roosendaal of breda)
De erfelijkheid om een tweeling te krijgen (2-eiig) kan trouwens alleen door het vrouwelijk geslacht worden doorgegeven. Dus ook al zou je vader en opa en overgrootopa allemaal van een tweeling zijn dan zou dat alsnog niks uitmaken. Als je moeder/oma/overgrootoma van een tweeling is, dan is de kans wel groter dat jij een tweeling krijgt, anders niet. Mijn oma en overgrootoma waren wel van een tweeling. Mijn moeder niet, maar kan dus wel weer doorgegeven zijn aan mij. Ik merk wel op dat ik regelmatig 2 follikels heb en dus een dubbele eisprong. Ik ben daarom ook heel benieuwd, aangezien ik bij deze iui ook 2 follikels had die allebei mee mochten doen.
Oke nou aan de ene kant dus des te beter whaha! Maar mn moeders broer heeft wel een 2ling op de wereld gezet, maargoed dat kan misschien weer van de kant van mijn tante zijn natuurlijk
ik woon in limburg, wij hebben een mega prenatal en in Eindhoven de babydump en in Veldhoven babypark. Maar babypark vind ik niks is ook verschrikkerlijk duur tegenover de prenatal en zeker tegenover de babydump. Wij gaan naar de babydump. willwn daar alles bestellen en dit dan thuis laten bezorgen. volgens een collega van mij krijg je dan ook nog een fikse korting. Heb nu al zin om te gaan shoppen! maar nog even afwachten of maandag alles goed is en dan durf ik voorzichtig iets te gaan kopen te beginnen met een positiebroek voor mama zelf! Ik werk als secretaresse dus zit veel op mijn kont . Merk toch wel dan mijn broeken in mijn buik beginnen te duwen. Is echt een darmenbuik.
Ik moet er straks ook aan geloven om positiekleding te kopen.. want strakke broeken kan ik geeneens meer aan.. zeker als ik een dag wegga moet ik 3 keer na denken wat ik nou aan ga doen.. 9 van de 10 keer worden dat leggings.. ga straks naar de film.. ben benieuwd of ik het vol hou.. voel me net een ballon.. Eetlust is ook niet groot .. net 2 kopjes groentensoep op met 4 sneetjes volkorenbrood.. nou zit stjokvol... Normaal zou ik zeggen: toetje.. later op de avondje wat lekkers omdat t weekend is.. moet er nu niet aan denken..word ik kotsmisselijk whaha! Ik heb er ook veel zin in om te gaan babyshoppen! Denk dat we ook naar babypark gaan.. hoor daar veel positieve verhalen over qua prijs enz. babykamer zijn we nog niet helemaal over uit.. of IKEA of babydump.. gewoon ff oriënteren..
de misselijkheid is hier ook aanwezig helaas. Dacht lekker bij de mac donalds te gaan eten. NOT! Kwam binnen en werdt me toch even misselijk. Toch een hamburger naar binnen weten te werken en deze met moeite binnen weten te houden. Geen mac Donalds voor mij meer. Bah! Cola vind ik ook echt vies, en stampotten krijg ik niet meer door mijn keel.
Lekker trek heb ik juist weer wel... je zegt hamburger bij de Mac.. en begin gelijk te watertanden..gek he? Gister ook negerzoenen, stroopwafel en snoepjes zitten weg werken.. maar als ik moet avondeten bleggggggggggghhh! Ik liep gister trouwens in de lidl... en begin me een partij te hoesten..! Dus ik zei tegen mijn vriend Wat hangt hier in godsnaam voor lucht? Hij: Ik ruik niets......... Ik zo: Ow.. nou ik kots er bekant van.. (moest eerlijk waar echt kokhalsen whaha)
Dat had ik gisteren in de auto. Ik zei tegen mijn vriend " het stinkt hier" en hij zegt doodleuk ik weet niet waar je het over hebt! Ik heb mooi het raampje open gezet in de auto. Ik ging ook al over mijn nek. Was een of andere rubber geur. Heel vies!
Ik ga maandag na 2 weken thuis zitten weer proberen te werken, ook benieuwd hoe ik dat ga doen, heb al wel positiebroeken maar ik werk in een bloemenzaak en ga dus niet in m'n mooie nieuwe broeken werken.. Leggings zijn met deze kou ook niet zo'n succes Vanmiddag dacht manlief dat het een goed idee was om een frikadellenbroodje voor zichzelf te maken maar werd helemaal niet goed van de geur.. Heb me weer opgesloten in de slaapkamer zonet heb ik wel lekker frietjes gegeten
Ja heb het in de auto altijd heel snel benauwd.. binnen soms ook.. dan hap ik echt naar lucht pff.. net stond ik te douchen, zag ik ineens sterretjes.. maar niet het gevoel dat ik flauw zou vallen ofzo.. ga ik de douche uit is het weg.. heel logisch maar niet heus haha. In de auto draai ik tegenwoordig dus een raampje open, deed ik vrijwel nooit.. dus mijn vriend zegt: Heb je het warm ofzo? Ik zo : Nee ben mijn zuurstoffles vergeten..
Vieze geurtjes herken ik! Aftershave van mijn man ga ik zowat van over mijn nek en luchtverfrisser? Bahhh! Smerig,haha..