Die is ook herkenbaar! En slechter op de hoogte zijn van je voorraad dan je zelf denkt.. Zo kan ik altijd dingen weggooien over de datum waarvan ik was vergeten dat ik ze had, en vervolgens met een ander product weet ik zeker dat ik het nog heb, en dan als de supermarkt dicht is en ik het nodig heb kom k er achter dat het toch op was..
Haha Jaa en dan probeer je nog je broek zo naar beneden te doen zonder beschadiging. Ik heb er nog 1.. Met 10 volle tassen aan en in je hand lopen en dan met je elleboog de deurklink naar beneden willen doen wat niet werkt..
Boodschapjes doen en vlak voor de deur van de super erachter komt dat je je tas met portemonee vergeten bent
Hebben we ff? ik ben kampioen verstrooidheid haha -Ik vergeet echt serieus elke dag vlees uit de vriezer te halen -Altijd als ik in de auto zit, vraag ik me af of ik de deur wel op slot heb gedaan(en als ik terug rij, is hij altijd op slot) -boodschappen gaan doen zonder portemonnee -toen ik nog thuis knipte, bij je klanten aankomen zonder schaar e.d. -in bed liggen en de badkamerlamp zien branden -jeukende voeten onder het auto rijden -ergens heen moeten en halverwege de rit denken "waar rij ik nu eigenlijk heen?"
-manlief die alle afval op het aanrecht zet boven de vaatwasser, die dan gewoon leeg is. -m'n dekbed dat in het overtrek schuift, waardoor je tot je heupen een laken hebt, dan tot aan je voeten een berg met dekbed
-Als het blokje in de vaatwasser niet goed is opgelost en ik daar natuurlijk achterkom als ik de helft van de mokken al weggezet heb. (2x zucht!) -Als zoonlief éindelijk in bed ligt en zich dan ineens bedenkt dat hij nog wat wil drinken. -Schoonmoeder die precies belt als we zitten te eten. -Een bijna leeg pak melk in de koelkast vinden (manlief). -Favo broek niet kunnen vinden, ligt hij in de wasmand.. -Van die poederdoosjes met compact poeder die in duizend stukjes breken als je ze een keertje laat vallen... *zucht*
vieze... nee herstel píndakaas-messen tussen de afwas zetten (vriendlief) waar ik dan vervolgens met mijn handen tegen aan kom als ik mijn bestek er tussen wil zetten. (ik walg echt van pindakaas) Als mijn vriend 's nachts moet plassen dan slaat hij de dekens zo fanatiek van zich af dat mijn rug ook bloot ligt *zucht* Als ik bij de kassa sta en mijn bank heeft op eigen houtje weer geld naar mijn spaarrekening overgemaakt, waardoor ik dus niet kan pinnen *heule diepe zucht* Als ik helemaal klaar zit op donderdagavond voor een aflevering van the mentalist en het blijkt een hele oude aflevering te zijn... (afgelopen donderdag bleek het een aflevering van House te zijn dat vond ik niet erg hihi)
Dat ik bij de voordeur m'n huissleutel laat vallen terwijl ik m'n tas,Roos en nog een tas met boodschappen vast heb.. Zooo irritant!
Boodschappentassen die altijd de verkeerde kant opvallen als je ze neerzet, waardoor alles eruit valt. Een haar tussen die tussen je borsten kriebelt, terwijl je op een plek bent waar je hem er niet even makkelijk tussenuit kunt plukken... Nagels die bij het knippen alle kanten opvliegen terwijl je zoooo voorzichtig doet. Gordijnen die vastlopen op de rails. Je weet dat je niet te hard moet trekken omdat het gordijn dan losschiet, maar doet het toch... Kinderen op bed gelegd, dus, terwijl je van de trap loopt, van plan zijn lekker te gaan zitten op de bank en dan zie je beneden dat het een grote troep is. Driewerf zucht
Ik heb sinds een aantal jaren gewoon altijd 2 verschillende sokken aan! Waarom zou dat niet kunnen . Mijn leerlingen op school vinden het wel grappig. Waar ik van kan zuchten is mijn vader die op elke verjaardag loopt te verkondigen dat zijn kinderen zich als konijnen voortplanten. Terwijl wij 3 jaar in de medische molen hebben moeten vechten voor een wondertje.
Oja die sokken zijn irritant! Ik koop nu steeds dezelfde sokken, iedereen heeft hier zijn eigen kleur. Zijn het sokken met printjes/plaatjes, koop ik er gewoon 3/4 paar van dezelfde.
Ieder gezinslid heeft zn eigen soort sokken, en heb ook allemaal de zelfde, dus nooit halve paren, en makkelijk zoeken tussen de was. Verder nog wat zucht momentjes: * als vriend gaat afwassen een hele rits. 1) dat hij gaat afwassen. 2) dat hij niet afgedroogd maar wacht tot alles opgedroogd is en ik alles weg kan ruimen want zelf doet hij t niet. 3) als ik de afwas van hem weg ruim zowat de helft opnieuw afgewassen moet worden omdat hij t niet goed schoonmaakt. 4) dat ik er niks van zeg, omdat ik toch blij ben dat hij iig iets doet in het huishouden.
Als ik snachts naar de wc moet en manlief alle dekens ingepikt heeft. Natte vloer in de badkamer en dan in de plas stappen met sokken aan. Natte badmat (DROOG JE DAN AF IN DE DOUCH) Als ik iets mee naar boven moet nemen en boven aan de trap tot de conclusie kom dat ik het vergeten ben.
Of nog erger....al bij de kassa staan en er achter komen dat je pinpas niet in je portemonee zit, als je wilt gaan pinnen. En dat gebeurt me heel erg vaak!