Februari mama's 2013 - deel 2.

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Mama in spe, Aug 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    Mamasylvia normaal slaap ik wel. Word wel vaak wakker van mn bekken en om naar de wc te gaan maar dan slaap ik zo weer, nu lukte dat echt niet en het gekke is dat ik niet extra moe ben nu, net alsof ik gewoon geslapen heb! Heel gek…

    Foeske zoooo leuk dat voetje! En nee je hoeft niet met me te doen te hebben hoor! Ik ben niet zielig:p

    Woezel heerlijk die eerste dag verlof!!!

    Mamainspe ik werk fulltime dus ze zijn nu niet thuis:) Olaf gaat naar school en ervoor en erna naar de gastouder en Liam gaat naar de gastouder:) Olaf zou ik nu nog wel thuis kunnen hebben, maar voor Liam zou ik heen en weer naar boven moeten enzo en dat kan gewoon echt niet, dus ze zouden niet eens thuis kunnen zijn als ik alleen ben. Maar gelukkig is dat goed geregeld:) Ik ben nu alleen niet eens extra moe, merk er niks van dat ik zo vroeg wakker was, dus ben ook nog niet terug naar bed geweest..
    Fijn dat het goed was bij het cb!!! Hier zijn er een aantal samengevoegd en is er een beter planning gekomen en nu is het veel beter, ik hoef bijna nooit te wachten! Balen is dat altijd he..

    Manon als het alleen aan de rechterkant hard wordt dan is het waarschijnlijk het ruggetje wat tegen je bmwand aan drukt, een harde buik betreft je hele bm, dus dan zou ook de linkerkant hard moeten zijn:)
    En natuurlijk ben je nieuwsgierig! En idd, een zwangerschap is heerlijk, behalve..:p


    pff mijn schoonzusje is morgen uitgerekend maar er zijn nog absoluut geen tekenen van een naderende bevalling, zo spannend! Mijn moeder, dus haar schoonmoeder is jarig morgen... ben benieuwd;)
     
  2. Manonvd

    Manonvd Actief lid

    Jun 13, 2012
    309
    0
    0
    Noord-Brabant
    oow spannend voor je schoonzusje Paloe!!

    Ik werd gisteravond door een vriendinntje gebeld met de mededeling dat ze nu 12 weken zwanger is. Super leuk!! We zijn met een clubje van 7 meiden en 2 mannen (nog van studie), waarvan er al 2 dames een kindje hebben nu, een vriendinnetje komende donderdag is uitgerekend, ikzelf dan op 18 februari en nu zij dus ook in juli... helemaal gezellig dus die baby boom! ;)

    @ harde buiken: ah paloe, ik vroeg me altijd al af of en wanneer iets nu een harde buik is.. mijn buik staat wel vaker gespannen, maar idd meer aan een kant ofzo.. heb dan wel een drukkend gevoel onder mn borststreek, maar das waarschijnlijk ook omdat ik al in een ingedoken houding (= dus fout) achter mn bureau zit en die ruimte gewoon niet meer heb inwendig haha! ;)
     
  3. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    Leuk zeg van die vriendengroep, een echte babyboom!

    Hier kwam een vriendin vanmorgen ook vertellen dat ze ervoor gaan, hoop dat het snel raak is!!!

    Dat benauwde kan ook komen omdat de kleine zich schrap zet en tegen je longen duwt;)
     
  4. Manonvd

    Manonvd Actief lid

    Jun 13, 2012
    309
    0
    0
    Noord-Brabant
    aaah dat laatste zou ook kunnen natuurlijk! :)

    ja echt super leuk al die kleintjes.. we zeiden al tegen elkaar: 'wat worden we nu echt volwassen' haha!
     
  5. Woezel 25

    Woezel 25 Fanatiek lid

    Feb 2, 2010
    1,779
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hier vandaag met de hand af moeten wassen (we hebben een vaatwasser) omdat de afvoer verstopt is.. Manlief probeert al van alles maar ben bang dat ik morgen de loodgieter kan bellen...;)
    Wat raak je dan gewend aan de luxe van een vaatwasser zeg...
     
  6. D83

    D83 VIP lid

    Jun 17, 2012
    7,948
    2
    36
    Aan Zee
    Dames, mag ik vragen hoe jullie toentertijd n privé clubje hebben aangemaakt?
     
  7. Jlover1988

    Jlover1988 Actief lid

    Jul 11, 2009
    378
    0
    0
    Hallo dames!

    Nou, vandaag weer controle gehad..

    Heb helaas een hoge bloeddruk, 130/85. Niet extreem dus maar normaal zit ik op 110/65 110/70.
    Moet het dus eventjes in de gaten houden.
    We hebben de bevalling besproken en ik heb alles aangegeven wat ik wilde.
    Ook verteld dat ik de slijmprop verloren ben maar dat wil gelukkig niets zeggen.

    Verder eventjes niet zoveel te melden, ga lekker gtst kijken:D

    Liefs
     
  8. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    Manon ja hier begint dat nu ook een heeeeeeeel klein beetje te komen. Wij waren natuurlijk heel jong dus onze vrienden waren er nog helemaal niet mee bezig… nu een enkeling wel:)

    Woezel HGvloeibare ontstopper, werkt als een trein!!!

    D83 waar? Hier op zp of op fb?

    Jlover succes!

    CZ: Het verhaal is gestoord…. Ik heb gebeld om door te geven dat ik zwanger was, welke kraamzorgorganisatie ik wilde, uitgerekende datum doorgegeven, specifieke vragen gesteld over vergoedingen etc. Dat is natuurlijk al een tijd geleden. Nu startte ik gisteren een chat met een medewerker omdat ik het vreemd vond dat ik nog steeds geen kraampakket in huis had. Dit is het antwoord dat ik kreeg:
    Emiel: Het is bij ons niet bekend dat u zwanger bent.
    Emiel: U kunt dit doorgeven bij de kraamzorgservice.
    Emiel: Het telefoonnummer is 0900 20 20 340
    Mijn klomp brak!!! Ik ben dus meteen aan het bellen geslagen en wat blijkt: idd, er is niet geregistreerd dat ik zwanger ben!De vrouw die ik aan de telefoon had heeft het gewoon NIET geregistreerd! Het kraampakket wordt nu zo snel mogelijk opgestuurd. Maar… ik had specifiek gevraagd naar de vergoeding van de eigen bijdrage kraamzorg en de vergoeding van de huur van een borstkolf. En jahoor dat werd gewoon vergoed. Nou niet dus zeiden ze gisteren!!! Belachelijk dit, ik ben ZO boos! Ze vergoeden het maar, ze hebben mij de kans ontnomen om rustig te kunnen zoeken naar een andere verzekering of iig te kunnen kiezen wat ik wilde. Die vrouw heeft foutieve informatie gegeven!
    Ik moet straks weer bellen en dan hoop ik dat het gewoon geregeld word, echt achterlijk dit! Ik zat altijd bij Agis en ben overgestapt naar CZ omdat ik daar in het collectief kon via mijn werk..
    Omdat het telefonisch was heb ik niks op schrift maar… (langleve de zoekfunctie van het forum) ik heb er wel over geschreven op het forum! Zowel over het doorgeven van de zwangerschap als over de vergoedingen!

    Arghhh ik moest om half negen bellen, dus ik dat netjes doen, is het mens nog niet ingelogd. Ik wordt zo terug gebeld… en ondertussen is het drie kwartier later…
     
  9. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    nou ze heeft gebeld en ze vond het maar belachelijk dat ik boos was! En dat terwijl ik heel netjes bleef. Maargoed, ik heb wel bereikt dat ze de eigen bijdrage kraamzorg betalen. De borstkolf niet, die zit in geen enkele verzekering bij hun.. ik ben blij met die eigen bijdrage maar ga wel even overleggen met de vk of er wat te regelen valt met die kolf als ik m nodig heb. Zij verhuren m ook en misschien kunnen zij m wegschrijven onder lactatiekundige wat dan wel weer vergoed wordt tot 200 euro...

    Ze durfde nog te zeggen dat het niet kon omdat alle mensen die op de dag dat ik heb gebeld werkten ervaren mensen waren dus dat het niet kon dat er niets geregistreerd was en dat ze verkeerde dingen tegen me hebben gezegd. HALLO! ik ben toch niet achterlijk! Het is dus blijkbaar wel een keer gebeurd, durf dat dan gewoon toe te geven!
     
  10. foeske

    foeske Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    1,732
    0
    0
    Werkbegeleidster psychiatrie
    prov. Zeeland
    Woezel, klungelse ;)

    Babyshower, ik ben idd verwend J ook eigenlijk alleen maar dingen die ik echt kan gebruiken dus helemaal super!

    Manon, geweldig gevoel he dat ze dit gewoon allemaal voor jou regelen :D Leuk dat jullie kleintjes straks met elkaar kunnen spelen :D

    Paloe, vind je ook niet zielig hoor hahahaha maar tis zo jammer dat sommige van ons zo moeten afzien ;) Tis goed dat je zo volhoud! Rare instanties altijd!!

    D83, ben naar clubs gegaan en daar ergens staat club aanmaken ;) (op zp)

     
  11. Mama in spe

    Mama in spe Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    1,837
    0
    0
    Noord-Holland
    @paloe: zucht...
     
  12. Woezel 25

    Woezel 25 Fanatiek lid

    Feb 2, 2010
    1,779
    0
    36
    NULL
    NULL
    Paloe; wat een toestand zeg met CZ!
    Ontstopper: HG gebruik ik inderdaad ook altijd, werkt altijd, maar nu niet, manlief alles nagekeken maar kon niks vinden. vandaag is de ontstoppingsdienst geweest, bleek in de kruipruimte de boel helemaal verstopt, hebben ze schoongespoeld en nu werkt alles weer gelukkig. Dus vanavond hoeven we niet meer met de hand af te wassen.
     
  13. D83

    D83 VIP lid

    Jun 17, 2012
    7,948
    2
    36
    Aan Zee
    Thx foeske!

    O Paloe zou ook zo de pan uitflippen! T vieze is dat ze t gewoon nog ontkennen en t eigenlijk bij jou leggen! J zou ze!
    Gelukkig wordt iig j eigen bijdrage vergoed! Hopelijk heb j ook snel j kraampakket!

    Fijn woezel dat alles weer werkt!
     
  14. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    Foeske gelukkig maar:p en ja t is idd jammer;)


    Woezel fijn dat het is opgelost!!

    D83 ja eigenlijk beweerd ze gewoon dat ik lieg… maargoed, zand erover de zijn me tegemoet gekomen en ik heb.. en idd heb ik hopelijk voor het eind van de week t pakket binnen:)
     
  15. mamaatjevan5

    mamaatjevan5 VIP lid

    Sep 30, 2007
    5,584
    2
    38
    hey meiden alles goed hier met ons gaat alles prima 33 weken inmiddels veel last van maagzuur maar verder mag ik niet klagen
     
  16. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    wat een rust hier gisteren!
     
  17. Elance

    Elance Fanatiek lid

    Mar 27, 2012
    1,448
    1
    38
    Hoi meiden!

    Weer een berichtje van mij. Wat komt het dichterbij meiden!!
    Spannend :D

    Wij hebben gisterenavond een info avond gehad in het ziekenhuis van Kind en Gezin, dat is de instantie hier in België die zich bezighoudt met het welzijn van pasgeboren kinderen etc... die ook toezien op de vaccinaties, wegingen etc...
    Ik weet niet hoe het bij jullie precies noemt.

    Eerst hebben we een hele uitleg gekregen over de sociale wetgeving omtrent zwangerschap en geboorte (verlof, rechten, premies, etc...)
    Ook voor de vaders in spe was het interessant om eens opgelijst te krijgen waar zij nu eigenlijk recht op hebben.
    Daarna heeft een van de vroedvrouwen een hele uitzetting gedaan over de geboorte. Wat ons te wachten te staat, wat hun rol in het hele gebeuren is, etc...

    Super interessant vond ik het, ook manlief was heel erg aandachtig aan het luisteren en heeft er veel aan gehad.
    Vooral dat hij er voor mij moet zijn als ik pijn heb ;) want dat is voor hem wel moeilijk, als ik pijn heb of moe ben en even kort ben tegen hem is hij altijd boos, haha maar op zo'n moment ja, dan heb je dat niet altijd in de hand :p
    Ach, komt helemaal goed denk ik zo, we laten alles over ons heen komen en zien wel waar we uitkomen.

    Hoe gaat het met onze andere februari mama's?
     
  18. Woezel 25

    Woezel 25 Fanatiek lid

    Feb 2, 2010
    1,779
    0
    36
    NULL
    NULL
    He meiden,

    Niet zo veel te melden vandaag. Morgen weer echo, groei en ligging.

    Vandaag al weer 4 jaar getrouwd met mijn lieve mannetje!! <3
     
  19. mamaSylvia1975

    mamaSylvia1975 Fanatiek lid

    Apr 25, 2012
    1,106
    0
    0
    huismama
    ergens in overijssel
    Gefeliciteerd Woezel!!!

    Hier ook weinig te melden.
    Moet wel zeggen dat ik bijna constant pijn heb bij mijn schaambot.
    Vind ook alles wat ik doe te veel, maar ja het huishouden gaat wel door............ Nog steeds vaak zomaar uit het niks harde buiken en dan zijn ze soms ook echt pijnlijk..................
    Pfffffffff nu ben ik toch echt aan het klagen, hahaha, dat was niet de bedoeling!

    Elance, wat leuk zo'n bijeenkomst.
    Hier houdt het consultatiebureau de boel in de gaten, zo moet je daar voor controle met je baby heen, daar meten, wegen en doen ze de inentingen.
     
  20. Elance

    Elance Fanatiek lid

    Mar 27, 2012
    1,448
    1
    38
    Woezel, van harte meid! Lekker gaan vieren!

    Mamasylvia, hier net dezelfde pijn. Gelukkig heb ik een zittend beroep, dus ik heb er eigenlijk geen last van als ik aan mijn bureau zit. Als ik rondloop daarentegen heb ik het bijna constant, en soms met enorme pijnscheuten. Manlief schrikt dan altijd even ;)

    Volgens mij heeft het wat te maken met indalen?
     

Share This Page