16 juni - 30 juni 2013 MAMA's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by MumL, Oct 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Linie

    Linie Bekend lid

    Oct 2, 2012
    903
    38
    28
    Ja, dat snap ik Grumpy, ik vind het al pittig met dat slaaptekort, dat moet het al helemaal zijn als je veel werkt! Hopelijk gaat het binnenkort toch iets beter met ons slaapritme!
    En beterschap!
     
  2. KaatjesBaby

    KaatjesBaby Fanatiek lid

    Oct 7, 2012
    1,013
    0
    36
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd met je verjaardag JoJo!
    Hoop dat je toch een leuke dag/avond hebt!
     
  3. RooDje

    RooDje Fanatiek lid

    Aug 17, 2011
    1,671
    0
    0
    *zucht* worden jullie soms ook zo moe van jezelf?!
    Al een aantal maanden waren we de oplader van onze nieuwe fotocamera kwijt. Heel frustrerend omdat we alle foto's nu met onze telefoon moesten maken, terwijl we een dure camera hebben!

    Vorige week heb ik de rommelkamer uitgeruimd en toen vond ik de oplader in een weekendtas! Ik was helemaal door het dolle!
    Vandaag dacht ik laat ik de camera eens opladen, dan kunnen we hem weer gebruiken.
    Je raadt het al...
    Nu weet ik niet waar ik de camera heb opgeborgen! :x
     
  4. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    Oct 18, 2012
    3,487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
  5. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    Oct 18, 2012
    3,487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    lastig hé RooDje..maar dat hebben er vast meer .. er zijn vast meiden hier die daar ook last van hebben, ik kan er helaas niet over mee praten maar het lijkt me niet fijn maar wel erbij horen..
    je gaat hem vast gauw weer vinden (als je iets anders zoekt)
     
  6. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Roodje: heel herkenbaar... Ik had het al en nu nog erger... Irritant hè! Succes met zoeken!
    Wensdroom: de onderste foto is best duidelijk hoor. Al roze kleertjes geshopt?
    Kaatje: knap dat je nog nachtdiensten draait! Wat voor instelling werk je?

    Net terug vd huisarts en heb een antibioticumkuurtje gekregen en proberen wat ontspanningsoefeningen te doen, kijken of daar het slapen wat beter van gaat worden. En ik weet d'r wel een paar, geef ze zelf vaak aan patiënten;)
     
  7. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    En Ingeltje: wauw wat een buik! Is de mijne ook niks bij:)
     
  8. Malaika

    Malaika Fanatiek lid

    Aug 27, 2006
    1,359
    0
    36
    Limburg
    Even kijken wat ik allemaal onthouden heb, er is zo veel geschreven.

    Masami, fijn dat alles goed bleek te zijn.

    Wensdroom, wat leuk een meisje, gefeliciteerd!

    Iemand heeft een neefje gekregen, gefeliciteerd met de familieuitbreiding.

    Kaatje, wat knap dat je nog nachtdiensten draait. Ik slaap tegenwoordig om 20u al op de bank.

    Ingeltje, wauw, mooie buik!


    Ik ga even klagen: ik heb zo'n last van mijn buik vandaag. Zodra ik een stap zet heb ik het gevoel dat hij knoerthard is. Met halen en brengen van zl is het echt vervelend. Wat zouden jullie doen? Ik denk er zelf aan om morgen of overmorgen even wat urine naar de huisarts te brengen om blaasontsteking uit te sluiten. Of zou het een groeispurtje zijn?
     
  9. Bl0empje

    Bl0empje Bekend lid

    May 9, 2012
    763
    0
    16
    Vervelend van je buikpijn zeg!!!
    Ik zou voor de zekerheid even laten testen op blaasontsteking inderdaad! Juist omdat de klachten tijdens een zwangerschap zo totaal anders kunnen zijn dan normaal.
    Mocht daar niks uit komen kun je dat in ieder geval al van het lijstje strepen!


    Beterschap
     
  10. zwangernr2

    zwangernr2 Fanatiek lid

    Oct 21, 2012
    1,082
    0
    36
    Hier ff een berichtje met een donderwolk er boven..
    Alles zit me ff tegen vandaag :( mijn moeder word morgen opgenomen omdat ze met spoed geopereert moet worden.. Op haar verjaardag :x valt me allemaal best zwaar en mijn vriend is ff flink pissig op me omdat ik me vandaag als een chagrijnig iemand heb gedragen tegen hem.. Geef hem daar ook gelijk in.. Maarja komt ook wel weer goed hoop ik
     
  11. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    Oct 18, 2012
    3,487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    @ zwangernr2 wat rot zeg dat je moeder op haar verjaardag nog wel met spoed moet worden opgenomen.
    logisch dat je dat zwaar valt.. en ook logisch dat je dan niet te genieten bent.. wat heeft je moeder en is het behandelbaar?
    hoop dat het weer snel beter met je gaat..
    en je vriend gaat het wel begrijpen soms lukt het niet allemala om aardig tegen je geliefde te zijn zij zijn dan juist degene waar je op foetert terwijl je van hem houdt , komt zeker wel weer goed..
     
  12. masami

    masami Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    4,248
    802
    113
    Female
    Malaika zeker even naar de ha, ik ga morgen mijn urine inleveren. Heb ook steeds buikpijn en de vk opperde dat het misschien wel een blaasontsteking is.

    Zwangernr2 wat een rot nieuws zeg. Wel alvast gefeliciteerd met je moeder in ieder geval, al is het absoluut balen dat ze wordt opgenomen.
    Het is nu eenmaal vaak zo dat je je afreageert op degene die dicht bij je staat, is op zich een goed teken toch. Dat je jezelf vertrouwd genoeg voelt om dat te doen. Ik denk dat de meesten mensen dat hebben. Ik wel iig.
     
  13. Maggi

    Maggi Niet meer actief

    Jojo gefeliciteerd!

    En Grumpy beterschap, werk is nu echt even niet belangrijk. Goed uitzieken!!

    Malaika wat vervelend dat je zo last hebt van je buik! Voor de zekerheid maar even de dokter bellen! Al is het maar om een blaasontsteking uit te sluiten. De kleine zal wel flink aan het groeien zijn!!

    Zwangernr2 jee wat erg van je moeder! Snap dat je dan even niet in de beste bui bent! Je vriend trekt wel weer bij, gebeurt hier de hele dag door :)

    Roodje: Nee ik slaap niet met een voedingskussen, heb deze (nog) niet namelijk. Hoor van anderen dat zij zich er helemaal niet zo druk over maken en dat ze gerust op hun rug slapen. Wellicht maak ik me weer eens te druk erover en zal het allemaal wel meevallen, zolang ik maar niet (expres) constant op mijn rug lig!

    Linie, inderdaad dat las ik ook. Op een gegeven moment lig je vanzelf niet meer lekker en dan draai je wel om of wordt je wakker. Gaan we dan maar vanuit :)
    Wat vervelend dat je hoofdpijn nog steeds niet helemaal weg is zeg.. pff...

    Vandaag weer veel klein maar noodzakelijk spul gewinkeld voor de kleine! Twee aankleedkussenhoezen, matrasovertrekje, hydrofiel luiers, washandjes, overslagrompertje, sokjes, kam en borsteltje.. Ben stukje bij stukje de uitzetlijst aan het afwerken.
    Heb echter nog niks echt jongensachtigs gekocht, ook omdat de kamer hoofdzakelijk groen is zou dit in geval van toch een vergissing in het geslacht, nog voor een meisje kunnen. Ik wil toch graag met de 20 weken echo nogmaals even bevestigd hebben dat het toch echt een jongen is! Maar ik ga er nu wel vanuit :)
    Vind neutrale kleertjes ook wel het leukst voor de echt netgeboren baby, gewoon lekker wit en niet teveel drukke/stoere opdrukken. Dat is voor later :)

    Al mama;s: Zijn er echt bepaalde dingen die jullie echt niet gebruikten van de uitzetlijst en dus echt aanraden om niet of niet teveel te kopen?
     
  14. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Maggi: waar heb je die uitzetlijst vandaan dan? Ik heb d'r geen:)
    Zwangernr2: sterkte met je moeder!
     
  15. Bl0empje

    Bl0empje Bekend lid

    May 9, 2012
    763
    0
    16
    @Grumpy; op de site van de Hema en Prenatal kun je 'm vinden!!
    In het boekje van de Babydump stond ook een lijstje.

    @Masami: Ik ben zelf kraamverzorgster en dingen die we hier niet (mogen) gebruiken zijn bijvoorbeeld de navelbandjes. Die gebruiken we echt nóóit! Hetzelfde geldt voor de kruikenzakken, die zijn hier zelfs "verboden". In ieder geval in bed met de kruik mogen we ze niet gebruiken, ivm lekkage. We binden een hydrofielle luier om de kruik en door de knoop kan de kruik ook niet aan rollen in het bedje!
    Maaaar... Weet dat dat volgens mij verschilt per provincie hoor!
    Ik zou zelf ook nooit 2 kruiken aanschaffen, zeker omdat onze kindjes in de zomer geboren gaan worden. In het begin hebben ze meestal wel een kruikje, vaak ook zodat ze alle energie kunnen gebruiken om te groeien en ze die niet "verspillen" aan zichzelf warm houden.
    Mocht je kindje echt een lage temp hebben en met 2 kruiken warm gehouden moeten worden, is er vaak snel nog een tweede bij gehaald.
     
  16. Peetje2012

    Peetje2012 Bekend lid

    Aug 17, 2012
    666
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo, weer veel geschreven.

    Jojo, gefeliciteerd!! Hopelijk knap je snel op!

    Zwangernr2, sterkte met je moeder!!

    Bloempje, wat fijn die tips! Mocht je er nog meer hebben, graag! Ben echt een leek :)

    Ben best wel nerveus voor morgen! Ben zo benieuwd of het een jongen of meisje is. Daarna mag iedereen weten wat het wordt. Kan toch m'n mond niet houden :)!
     
  17. Peetje2012

    Peetje2012 Bekend lid

    Aug 17, 2012
    666
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wist trouwens niet dat het niet goed is om op je rug te liggen. Ik slaap of op m'n buik of op m'n rug! Hmm, hoe moet dat nou ;)?
     
  18. Bl0empje

    Bl0empje Bekend lid

    May 9, 2012
    763
    0
    16
    Hihi kan nog héééél veel vertellen hoor... maar ligt er aan wat je allemaal wilt weten! ;)
    Kan me voorstellen dat je zenuwachtig bent... Wij hebben het pas 31 januari en ben NU AL de dagen af aan het tellen..... erg hé???;)
     
  19. Peetje2012

    Peetje2012 Bekend lid

    Aug 17, 2012
    666
    0
    0
    NULL
    NULL
    Tiempje, hoe is het met jouw moeder? Alweer uit t ziekenhuis?
     
  20. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    Oct 18, 2012
    3,487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    peetje nog 1 nachtje .. bijna zover.. snap zeer goed dat je nieuwsgierig bent.. was ik ook.. heb je een voorgevoel?
     

Share This Page