Spannend Linn11, ik ben benieuwd naar je test spierpijngevoel in mijn borsten had ik ook toen ik zwanger was! Ik vroeg me af of je eisprong verplaatst wordt door FF als je de positieve ovulatietest weghaald? Meiden een vraagje? welke methode gebruiken jullie om de eisprong te bepalen? advanced of research? welke kan ik het beste instellen?
Meiden. Ben net terug van de gyn. Ben verder dan ik dacht. Ipv 4 wkn 4 dgn ben ik 5 wkn en 2 dagen. De vruchtzak was goed te zien eenzitter netjes in m'n baarmoeder. 22 Jan krijg ik mijn volgende echo en kunnen we als het goed is het hartje zien. Begin het nu pas echt te geloven Ik hoop zo dat jullie mij snel volgen. Zou toch super zijn als we een nieuwe topic kunnen openen. Met z'n allen samen zwanger ofzo. Ik duim zoooo hard voor jullie. Knufffffffffff voor jullie allemaal.
@jennifer, wat super super super super super...!!! stiekem wel een beetje jaloers hoor, hihi dames, mijn fotomoment is geweest, als hij online komt zal ik hem jullie showen..!!! weet niet waar jullie allemaal wonen, maar hij schiet de foto's in Odoorn, in Drenthe.. Natuurlijk zijn jullie daar allemaal welkom. Volgens mij gaat hij binnenkort ook richting Rotterdam
Dat kan ik goed begrijpen. Ik hoop zo dat je ook snel zwanger bent. Gun het jullie allemaal zo. Wil jullie ook echt niet kwetsen door de foto te plaatsen. Ben benieuwd naar jullie foto. Ik woon omg den haag dus beetje uit de richting. Hihi. Heeft ie een website ofzo?
@Marga. Je hebt wel een dip op dag 12. Ben je al bezig met ovulatietesten?? Ik had vorige keer een cyclus van 30 en toen ik stopte met de pil 38 en toen die ronde erna gelijk zwanger dus ik weet t niet zo goed allemaal. Maar wel pas na 4 maanden alles op de rit. Dus ik duim ook voor mezelf dat hij niet langer wordt of dat ik het weekend positief test!!! @ Jennifer. Fantastisch zeg!!! Helemaal super. Hoe voel je je op het moment?? @Anja ik woon ook niet echt in de buurt! @ Nyke. Ik zal hem zo eens veranderen. Kijken wat hij doet!! Moet nu even vergaderen poehhhhh.. Zo terug!!
jennifer, je kwetst me echt niet hoor meid.. gun het je heel erg.. hij heeft idd een site.. Speak up! Stop pesten! <--- hier op drukken... en anders kun je hem ook via facebook vinden
Hoi linn Ik voel me erg goed gelukkig. . Nu helemaal. Hihi Vergaderse. Fijn altijd he. Ppffff. Enne niet in slaap vallen he.
Gelukkig lieverd. Super lief van je. Dat zou ik heel erg vinden nl. Maar kan me het wel goed voorstellen hoor. Zou ook een beetje jaloers zijn. Had ik de afgelopen maanden ook steeds als ik positieve testen zag van anderen. Ik ga zo ff kijken op de site
@anja ik woon bij Amsterdam haha. Was een beetje een korte reactie omdat ik haast had sorry! @ Nyke ik weet dat verschil niet sorry
@Jennifer, mooie echo.. geniet maar lekker Vind het wel een beetje apart dat je langer zwanger zou zijn? kun je niet aan je kaartje zien misschien een vroege innestelling?
Zal ik doen meis. De gyn had het idd over een vroege innesteling en ik heb vrij korte cyclus altijd. En de echo geeft duidelijk aan dat ik iets verder ben. Ach. We gaan het zien de komende tijd. Maakt me eigenlijk vrijweinig uit of ik 5 dagen verder ben of niet. Als ik de 22e maar een kloppend hartje zie.
Jennifer, heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerlijk om te zien die geweldig mooie echo!! YEAH!!!!! Helemaal blij nu!!!! Voor de rest ga ik vanavond even terug lezen, nu even een gekkenhuis hier. Vriend gaat eindelijk weer eens darten na alle feestdagen. De kleine man is al heel dag wakker dus die gaat op tijd naar bed dus mama het rijk voor zichzelf....LEKKEEEEERRRRRRRR Even geen gedoe aan mijn koppie. Even een oproepje: kan iedereen even mijn linker eileider instralen dat dat ding als een gek leert hoe die goed moet vangen? Hoe het nu voelt en de temp eruit ziet gister ei gehad. Vanavond nog 1x aan de klus en dan maar weer hopen en wachten....... Cursus Eivangen voor gevorderde dus eigenlijk.........whahahahahahahahahahahahahahaha Tot vanavond liefies!!!
Anja, wat super zeg! Op de foto voor het goede doel! Ik ben erg benieuwd naar de fotos. En hopelijk nog een mooi ei voor je man weer weg is. Oh Rotterdam, daar woon ik niet zover vandaan. Yuna, spannend!!! Nyke, wat lief! Ja het is balen Welkom hier. Kom gezellig meekletsen. Zijn stuk voor stuk lieverds hier. Ik heb hem op advanced staan. Dit komt voor mij het meest overeen. Als ik research doe komt mijn kruis helemaal op een rare dag terecht. Margha, ik duim voor je meid. Misschien is het wel juist een goed teken dat het zo anders is dan normaal. Linn, je kruis is versprongen! Of ben ik nu in de war? Jennifer, wow super. Het doet wel een beetje pijn, maar ben wel echt blij voor jou! Niet bang zijn om ons te kwetsen lieverd. Het is zo mooi, wees er maar heel erg blij mee! Esther, mijn duimen draaien echt driedubbel , heen en weer en van voor naar achter en weet ik veel hoe ze draaien. In ieder geval draaien ze overuren! Tot vanavond! Hier nog steeds geen doorbraak. Afschuwelijk, want nu wil ik dan ook verder en niet wachten tot het eens losbarst. Bah!!! Baal er ook flijnk van en ben dan ook nog niet in mijn hummetje Ik hoop dat ze me morgen ook serieus nemen en niet naar huis gaan sturen. Vriendlief en ik hebben best een historie en die lange cyclussen helpen allemaal niet echt mee. Buiten het feit dat het vreemd is dat ze steeds langer gaan duren. Dit wil ik uitgezocht hebben, maar eigenlijk hoop ik ook dat ze ons een beetje willen helpen om de cyclus wat in te korten. Heb nu even geen zin om het hele verhaal waarom hier op te schrijven, maar hoe langer de cyclus duurt hoe moeilijker het wordt om nog te genieten van seks. En juist op het moment dat het dan moet lukt het soms juist niet. Dus ik hoop dat ze echt gaan luisteren en ons daarmee willen helpen
Esther ik straal je in!!! Hij moet werken Woehoe!!!!! De verder maar lekker rustig aan. Ik heb nu de positieve ovulatie test weggehaald op de 17e dag en nu is m'n kruis verplaatst naar dag 39!!!!!!!!!!!!! Op dag 38 had ik wel echt eiwit gele afscheiding en de dagen ervoor super waterig en had ook krampen dus Miss heb ik toch weer een mega lange cyclus en moet ik nu nog even 1.5 week afwachten. Van dat wachten word je echt schijtziek joh Pffff. Maar als ik zaterdag nog zere boobies heb doe ik een test... Maar wel vreemd want ik had echt een positieve test de 18e dag... Succes iedereen en Jennifer idd we gaan voor een kloppend hart!!! Iig super meis
@ jennifer: super meissie wat een mooie echo! Wees idd maar heeel trots meis, dat mag best! Hoop dat we je allemaal snel volgen, wel zo gezellig voor je! @ linn: jeetje vermoeiend zeg die lange cyclussen van je Rot meis! Hoop dat je zaterdag duidelijkheid krijgt. Ik duim voor je! @ Grace: ik had dus precies hetzelfde.. Ochtend dag 1 spotting en pas eind middag dag 2 doorbraak.. Hoop dat voor jou ook snel iets duidelijk wordt meissie, wanr dit is niet leuk Morgen bij de gyn gewoon je tanden laten zien meid succes! @ esther: jeeeejjj je ei! En een ei is fijn! Haha Veel plezier nog ff met klussen en dan afwachten. Spannennndd!! @ nyke: ik ken FF niet zo uitgebreid eigenlijk, geen idee ook op welke modus die nu staat haha @ anjamones: super zo'n goed doel! Ik kom uit almere dus ook een beetje uit de route haha
Pffff Grace ik snap precies hoe je je voelt. Nadat ik na 4 maanden nog steeds niet ongesteld was en dmv provera wel ongesteld werd moesten we op controle naar de gyn. Daar zagen ze dat ik vol met eitjes zit en dat er 1 hele grote op springen stond. Daar was ik wel super blij mee want dat zou een mooie cyclus worden (30dagen) alleen toen werd het bijna een 'moeten' voor m'n vriend omdat ik echt iedere dag wilde. & juist toen m'n ei sprong was hij een weekend weg grr. Maar na die maand heb ik er wat meer afstand van genomen (super moeilijk) en dat scheelt nu wel want nu komt hij heeft hij steeds veel meer zin hahah maar ti's echt kut!!! Ik zit te twijfelen of ik ook geen afspraak moet maken bij de gyn. Ben een jaar geleden al gestopt. Alleen eind oktober zeiden ze toe dat we het eerst gewoon een jaar moesten proberen omdat ik nu ook al snel zwanger was geworden. Maarja wachten duurt lang!!!!!!! Maar Grace ze gaan je vast en zeker helpen morgen! Je moet wel echt doorbijten hoe emotioneel dat soms ook kan zijn maar anders word je zo snel weer naar huis gestuurd. Gewoon zeggen dat je het helemaal uitgezocht wilt hebben!!!!!!!!!! Bloed prikken ofzo Miss ook en schijt aan hun. Sowieso ook om een echo vragen. Daar moest ik toen ook echt om vragen anders hadden ze niet gekeken. sterkte meis doe maar rustig aan. Ik denk aan je en leef met je mee. Vanaf Wanneer kun je eigenlijk last krijgen van zere borsten?
@esther super lief ban je. ik straal mee hoor. Laat je eileider maar goed z'n best doen. . Veel klusplezier vanavond. Dan weer op het stomme wachtbankje. Duimmmmmmmmm @grace. Hoop zo dat ze je serieus nemen. Kan bijna niet anders zou ik zeggen. Heftig hoor. Ik duim dat je morgen een fijn gesprek hebt en ze wat gaan doen. Duimmmmm voor je. @linn. Spannend zeg. Hoop het zo voor je. @evelien. Voel je je al wat beter lieverd??
@ jennifer: lief dat je het vraagt Voel me helaas nog hondsberoerd.. Mn neus jeukt echt niet normaal. Betekent wel dat alles aan het genezen is, maar toch Morgen blijf ik nog even thuis en dan ga ik donderdag maar weer eens aan het werk. Ben wel blij dat ik nu ziek ben en niet tijdens mn vruchtbare periode! Ondertussen heb ik natuurlijk wel extra tijd om voor jullie allemaal te duimen! 2013 wordt een super jaar voor ons allemaal, dat weet ik zeker!
Grace echt k*t!! idd laaat het dan maar doorbreken! Esther jouw linker kant gaat hem goed vangen hoor! sorry voor de andere die waar ik niet op reageer! hier gister echt enorme pijnlijke steken... anders als de darmkrampsteken die ik ken... maar goed ik heb elke maand wel weer iets anders en dan blijkt het toch niks te zijn
Jennifer gefeliciteerd met je mooie echo!! En wel vreemd dat je verder bent. Dat zou je toch moeten zien op je kaartje. Maar ja, wat maakt het ook uit. hihi.