1-15 september mama's.

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door annie1979, 20 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tbtje

    tbtje Fanatiek lid

    10 sep 2012
    1.217
    0
    36
    NULL
    NULL
    hihi ja veerr maar dan eet je wat en dan gelijk weer misselijk haha dus weet het ook niet... ml is al om appels geweest lekkere oppeppers
     
  2. vrouwtje80

    vrouwtje80 Actief lid

    15 mrt 2008
    325
    0
    0
    @Jane: heel veel succes morgen! Hopelijk kun je het vanacht een beetje lastlaten en heb je een goede nacht.

    @obstipatie: wacht maar tot je bevallen bent;)

    @combi testen: bij de 1e 2 niet over nagedacht maar ja net wat meer meiden zeiden het is nu nummer 3. Ben "pas" 32 dus qua leeftijd zal het wel meevallen maar het is de vraag of ik de rest van mijn gezin een kindje met een "hele zware" beperking wil aandoen. Weet het zelf nog niet, ml zei dat hij aan mij is om hiervoor te kiezen lekker makkelijk. Heb wel gelezen dat de kans op een mk bij dit soort testen aanwezig is. Heb pas met 10 weken mijn intake dus zal het dan wel met de vk bespreken.
     
  3. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Oh ja klopt... Ik kan daar ook niet zo goed tegen :) Maar ik ga wel kijken. Maar zal wel brullen worden

    Nee snap ik, dat is te heftig dan :( Zo kan ik de gelukkige huisvrouw niet goed kijken. Ik heb zelf ook een kleine PND gehad na de eerste. Heel heftig. Wel heeeeeel anders dan zij hoor, ik was juist OVERbezorgd en beschermend. Maar goed lang verhaal ;) Ga ik jullie niet mee vervelen :p
     
  4. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Vrouwtje80 ik heb een half uur na de bevalling alweer gepoept gedoucht en liep 3 kwartier later wandelend de verloskamer uit :p

    Babbelbol,
    Ik heb zelf een hele zware pnd gehad waar ik ook pas net 5 mnd helemaal vanaf ben.. Heb er dik een jaar last van gehad en daardoor ook thuis gezeten..
     
  5. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Ja we zitten echt in een zelfde schuitje. Ik word ook 32 volgende week ;)
    Laatst een programma gezien over een verst. beperkte jongen van 15. Die moeder kon hem lichamelijk niet meer aan. Heel heftig.. pffffff dan ga je wel denken hoor!!!
     
  6. annie1979

    annie1979 Fanatiek lid

    4 sep 2008
    3.264
    0
    0
    Bloedtest en echo ook kwalijk? Dacht vervolgonderzoeken mocht de plooi verhoogd zijn.
     
  7. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Ja het is heel heftig. Bij mij heeft het 9 mnd geduurd. En toen ging het langzaam beter. Maar jeeeee wat ben ik geisoleerd geraakt zeg in die tijd. Wat is daar weinig begrip voor :( Ben ik heel erg van geschrokken. Ik kreeg alleen maar verwijten ipv steun van vriendinnen omdat ik niet meer mee uitging etc. Ja daaaaag ik had wel wat anders aan mn hoofd. Ik had angstaanvallen, waarbij ik echt dacht dat mn zoontje doodging. Ikl had waanideeën over dat hem vanalles zou overkomen. Ik miste mn kindje in mn buik en kon niet voelen dat hij datzelfde kindje was heel raar. En ik zorgde op de automatisce piloot voor m, knuffelde en zong en hield echt wel van m, maar t klopte echt niet. Ik was ook panisch als mn man 's avonds weg ging. Dan zat ik de hele avond te huilen met mn kind op schoot. Hij was ook nog een huilbaby. Pffff dan was mn dochter zoooooo anders!!! Meteen een roze wolk en zoooooo eigen en fijn...
     
  8. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    LIEP JIJ DE VERLOSKAMER UIT??????? Wow nee dat kon ik ECHT niet bij de 1e!! Bij nr 2 wel overigens ;) MAar toen thuis bevallen hihihi
     
  9. vrouwtje80

    vrouwtje80 Actief lid

    15 mrt 2008
    325
    0
    0
    Bij mij was er na 2 ks ook geen sprake van de verloskamer uit lopen hoor, maar misschien kwam het daardoor dat het niet op gang kwam. Ik heb geloof beiden keren na een dag of 4 een half uur op de wc gezeten omdat het gewoon niet wilde, en dit verhaal heb ik vaker gehoord. Fijn dat het niet voor iedereen opgaat.

    Enne beetje blond door de hormonen maar is de combi test alleen voor down? of sluit je de kans op andere afwijkingen ook uit. Heb net even gekeken en kom "alleen" down tegen.
     
  10. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Nou hier idem!!

    Ging ik met mn man naar schoonzus zei ze: Oh jij hebt geen pnd hoor anders had je hier niet gezeten;)

    Ik was erg bang om mijn zoontje wat aan te doen kon hem eigenlijk niet aan als hij huilde wist ik niet wat ik moest doen.
    In het ZH hebben ze ons ook niet goed geholpen en thuis kreeg ik geen kraamhulp meer. Ik wist niet eens hoe ik hem in bad moest doen.
    Ik heb dagen gehad dat als hij ging huilen ik tegen hem schreeuwde dat ie z'n kop moest houden:) ( dit was wel het toppunt van de depressie hoor! ) En als ik daar nu aan terug denk kan ik weer gaan janken:(
    Ik verweet mijn man en andere heel veel.
    Verweet mezelf te veel en stelde te veel eisen aan mij als moeder.

    Ik heb dagen gehad dat ik echt niet meer wilde leven.
    Ik zag dingen die er niet waren hoorde dingen die er niet waren en rook dingen die er niet waren!
    Ik durfde niet meer naar buiten omdat ik bang was dat andere mij een slechte moeder vonden en mijn zoontje af gingen pakken.

    Echt als ik het zo weer opschrijf tjee ik was echt de weg kwijt hoor:)
     
  11. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ja precies 3 kwartier na de bevalling:)

    Maar goed ik moet ook eerlijk bekennen ik had geen knip en geen scheur:D
     
  12. Steefsel

    Steefsel Actief lid

    4 okt 2012
    439
    0
    0
    Hier ook 2 uur na de bevalling gelopen was wel superlange bevalling maar wel goed gegaan gelukkig. Hoop dat het weer zo mag gaan.

    Dames met pnd Jeetje heftig hoor ben je dan niet bang om weer zwanger te worden dat het weer gebeurt....
     
  13. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    NIET voor schamen meid!! Dat is iets wat je niet kunt begrijpen met je verstand. Dat is echt je koppie die een loopje met je neemt! Het is eigenlijk een flink buikvirus maar dan op je emotie. Je wordt er door lamgeslagen en het beperkt je en je kunt er niets aan veranderen. Het is niet je schuld het is iets wat je overkomt. En het enige wat je kunt doen is er uit komen en dat doe je! Mijn band met mn zoon (3.5) is zo hecht en intens. Hij heeft er niets aan overgehouden en ik ook niet. Je moet het jezelf echt vergeven anders blijft het tussen jullie in staan :)

    Hoe oud is je zoontje eigenlijk?
     
  14. Asd

    Asd Lid

    9 jan 2013
    52
    0
    0
    @vrouwtje80 niet alleen down, maar ook trisomie 13 en 18. De test heeft geen risico je krijgt bloedonderzoek en echo. Je krijgt een uitslag waarin een verhoogde kans wordt gegeven, dan kun je kiezen voor de vervolgonderzoeken die wel een risico hebben vlokkentest of vruchtwaterpunctie
     
  15. NoLi

    NoLi Actief lid

    15 dec 2011
    367
    0
    0
    Hoi dames! Ben een paar dagen niet online geweest, erg druk geweest! Aangezien jullie zoooo veel gekletst hebben, is het niet te doen om bij te lezen! :D Vergeef me! ;) Voor de nieuwe dames: gefeliciteerd en welkom!

    Afgelopen maandag MvM hier gehad. Ging allemaal prima, had een knaltest! Dus sinds maandag mag ik plassen, plassen, plassen! ;) Sinds het weekend is de moeheid ook flink aan het toenemen + dat ik het vaak ontzettend koud heb (wellicht door de moeheid). Afgelopen weekend heb ik het goede nieuwe aan mijn ouders verteld! :D Had een zwangerschapstest gedaan en ingepakt als cadeautje! Hun gezichten toen ze erachter kwamen dat ze voor de eerste keer opa en oma gaan worden....geweldig! Mijn vader is best een binnenvetter, maar hij was nu zo blij!

    Hier overigens ook meer last van huilbuien... Van de week de film gekeken van Nanny McPhee (deel 2 ofzo). Heb echt als een klein kind zitten janken op de zielige stukjes. Geen traantje, maar ECHT keihard huilen. Hahahaha!
     
  16. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Hij is 18 mnd haha.
    Gelukkig heeft hij er ook niks aan over gehouden hoor het is echt een mama's kindje :D
     
  17. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Ja was ik wel. Maar ik ben ZO blij dat ik het heb gedaan!! Mijn dochter was echt een cadeautje. Ondanks een lichamelijk loodzware zwangerschap was het heeeeerlijk om van mn meisje te bevallen. Wat ook hielp was dat we bij mn dochter wel wisten dat t n meisje was, zodat ik me voor de geboorte al beter kon hechten aan haar als persoontje. Bij mn zoon had ik dat niet hij was een verrassing :)
    En nu kijk ik er zo naar uit mn laatste wondertje te mogen vasthoudn!!!
     
  18. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Hahaha ja dat hardop brullen met films ken ik heel goed! Komt ook niet meer helemaal goed hahaha
     
  19. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik was trouwens niet vang om opnieuw zwanger te raken.
    Het klinkt raar maar nu weet je wat de klachten van een pnd zijn en zal je sneller aan de bel trekken.

    Ook moet ik verplicht een nacht overnachten in het ZH zodat ze me in de gaten kunnen houden en krijg langer kraamhulp dit keer.
     
  20. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Oh? Ik ben gewoon thuis bevallen en wel extra kraamzorg gehad, maar dan ivm bekkeninstabiliteit
     

Deel Deze Pagina