Kleine moeite om meiden te helpen hun grootste wens in vervulling te laten gaan vind ik. Doe het met alle liefde.
Agree!! Ik kan het ook echt niet meer bijhouden.. Mijn voorstel; de mensen die een groter clubje te groot vinden en liever lekker rustig ergens kletsen? Die kunnen me een PB sturen. Ik had zelf een forumpje opgezet, maar dat was niet veel (veel geplaar met instellingen en rechten wat niet handig is) dus mijn man is nu een ander forum aan het regelen. Lijkt me wel fijn om te kletsen met dames die er wel echt voor willen gaan, en zeker weten dat ze willen blijven schrijven en delen. Welk limiet qua personen? Geen idee... Misschien wilt er wel niemand mee naar een besloten forum Kan ook nog he haha
Hmm ik vind het wel handig en leuk om op ZP te blijven.... Heb ik alles op één site zeg maar haha.... Ik denk dat ik een onderwerp maak 1ste helft van september, dan wordt het clubje al een stuk kleiner. Ik hoef niet per direct een besloten clubje te hebben. Laten we dat maar gewoon doen haha, helemaal niet verkeerd tegen niemand maar anders is het gewoon niet bij te houden helaas. Inderdaad, mensen die liever meteen prive gaan kunnen zich dan bij jou aanmelden! Ik wil in ieder geval even kwijt dat ik iedereen natuurlijk een fijne zwangerschap wens en dat het uiteraard niet persoonlijk is!
Bellybell: Ik snap je helemaal, het gaat steeds harder hier! Heel gezellig natuurlijk, maar dat lukt me niet om het goed bij te houden. Ik wil dus wel mee naar een besloten forum. Niks tegen jullie hoor dames! Ik vind het echt gezellig, maar ik heb gewoon niet genoeg tijd om alles bij te lezen en op iedereen te reageren.
Is misschien wel fijn om een clubje op te richten voor meiden eerste helft sept en meiden tweede helft sept. Goed idee
ik vind bij houden ook moeilijk, mij maakt helemaal niet uit, besloten of gewoon splitsing, zou alleen ff moeten kijken waar ik heen ga, ben 14/15 sept uigerekend
Dames ik maak gewoon een tweede clubje aan. Hoop alleen niet dat er dan meteen nieuwe dames aanmelden, vind het wel leuk om met de dames te blijven kletsen die hier kletsen Indien je natuurlijk nog een open clubje wil. Anders even een PB naar bellybell!
kan je de club anders niet besloten maken en ons uitnodigen? als je het beetje wil houden met wat er nu is?
Dat kan natuurlijk ook, maar dat is eigenlijk wat bellybell nu al gemaakt heeft! Alleen dan geen splitsing in eerste helft of tweede helft.... Zag ook dat de eerste helft van september ook al flink wat mama's bevat haha! Als de dames hier even aangeven wie er naar het besloten clubje van bellybell gaan dan kan ik nog inventariseren of er iets over blijft haha!
Goed idee om op te splitsen. Ik wil graag mee naar de tweede helft van september. Fijne zwangerschap allemaal!
Clubje gemaakt voor degene die nog een open club willen! En dan eerste helft van september, komt niet op een paar dagen aan natuurlijk. Hippo jij hebt bijvoorbeeld 17 september, maar als je graag op een open forum wil blijven ben je natuurlijk welkom Net als andere natuurlijk!
dan kun je toch ook dit topic besloten maken of de titel aanpassen? vind het splitsen en nu hier weer weggaan ook niet echt wat. wie blijft dan hier en wie gaat mee? Ik vind het zo wel goed maar dan moet er nu ook aanpassingen komen in de titel! Ik vind dit nu al een leuk clubje en geloof me er haken er zeker wel 10 af al is het alleen maar door niet meer te schrijven. En ik blijf ook liever op zp, zie mijn berichtenaantal haha niet weg te slaan !
ik wil wel mee naar besloten forum, gewoon 1 topic waar je klets waar niet zo druk is....zodat ik ook echt kan onthouden als iemand een echo heeft enzo, en niet topics door elkaar ga halen =)
Ja daar zat ik ook mee omdat we ook gezellig kletsen met een aantal dames van de tweede helft zeg maar. Alleen moet bellybell dan de titel veranderen.. Anyway, ik heb een clubje aangemaakt, die zal in ieder geval kleiner worden door het besloten clubje van bellybell. Je bent welkom uiteraard!