Hallo dames, Wat is er al een boel geklets zeg, val maar zo even binnen om mee te kletsen. En hopelijk van lange duur. Wij hebben 1e kerstdag getest en volgens de berekening via freya zijn we 30 augustus uitgerekend. We zijn met onze laatste icsi poging zwanger geraakt en hopen dat dit wondertje mag blijven. Maandag onze 1e echo spannend! Voor alle zwangere dames gefeliciteerd en geniet ervan!
Voor de dames die een goede echo hadden, wat fijn! Hier heb ik besloten dat ik morgen ochtend even de vk bel omdat de hoofdpijn icm de misselijkheid gewoon niet meer te doen is. Bij mn vorige zwangerschaphaag ik een tekort aan ijzer en dit kan de duizelingen eventueel verklaren. Mocht zij niks weten dan naar de ha. Ik welk graag weer functioneren. Moet morgen M. naar mn moeder brengen en dan werken, zit er nu al tegen op
Verstandig Jerami, hier kun je niet mee rond blijven lopen.. Hou je ons op de hoogte? Welkom Miran78, wat een mooie dag om positief te testen. Geniet ervan! Bij mij wordt trouwens volgende week tijdens de intake bekeken of ik naar de Gynaecoloog moet voor de rest van de zwangerschap. Zou erg jammer zijn omdat ik veel met deze verloskundigen praktijk samen heb gewerkt in het verleden, maar het is wel erg prettig om zowel mijn neuroloog als zwangerschaps-deskundige onder één dak te hebben. Ben benieuwd dus!
hoi dames, daar ben ik weer. mn ipad deed het niet dus reageerde laatste tijd via mn telefoon, maar dat duurt zo lang...nu maar even op de laptop bijgelezen. Nog even ego: Mijn borsten lijken niet meer zo gevoelig als eerst. en heel vreemd genoeg, lijkt zelfs de misselijkheid minder. Moe ben ik nog steeds... Het doet me zo twijfelen...ik wilde morgen een zwangerschapstest doen...wat denken jullie? ik wilde niet weer zo snel alarm slaan bij de vk, want dit is nu mn 3e zwangerschap. ik wil niet dat ze denken....pfff,begint ze nu al te zeuren en klagen ja, kweet niet, maar voel me zo snel een last, en daar kan ik moeilijk tegen. ik wilde dus morgen maar een test aanschaffen...tuurlijk zegt het niets, maar ik verlies IEDERE dag bruin. soms heel veel. soms iedere keer wat in inlegkruisje en bij afvegen. ik was er al zowat aan gewend...totdat ik zoiets had van....misschien ben ik ook al niet meer zwanger? mn 1e intake is pas 15e...ik zal zeker mn zorg uiten, maar tot nu toe ben ik ook zeker niet gerust. Hier trouwens ook inwendige echo gehad. ze heeft het wel geprobeerd, maar na paar seconden al gezien dat het niet zou lukken. hebniet een flinke buik, dus daar lag het vast niet aan. maar ben ook al heel wat gewend, dus doe er niet moeilijk over. die ziet natuurlijk 100 dozen per dag ontlasting: dat is een werkelijke ramp!!! alle adviezen die ik had gegeven over groente thee etc. niks helpt meer. Ik heb net zo'n zakje gedronken, had ik tijd terug van huisarts gekregen en dat is veilig voor zwangerschap. hoop dat jet helpt!!!! al dagen niks en voelt zo steenhard je voelt je dan ook op zn minst gezegd VERSTOPT! letterlijk en figuurlijk Dames met echo. ik ben heel blij voorjullie dat jullie goeed nieuws hebben gehad. HOUDEN ZO!
Dames met echo, gefeliciteerd! Diamonds, ik zou wel gewoon bellen hoor..je verliest immers elke dag iets zeg maar... een test kan lichter zijn omdat je HCG wisselt dus ja, ik denk dat ik er enkel van in de stress zou springen... nog meer.. Hier wisselt het ook met de gevoeligheid van mijn borsten hoor, ik was afgelopen maandag ook doodsbang, daar ik dacht ik heb bijna geen gevoelige borsten meer, dat is voornamelijk overdags en dan als ik mijn bh uit doe nou dan zitten er wel degelijk harde schijven in, douche en ze zijn weer weg... ik voel ook geen moer verder dus jah, het maakt mij evengoed onzeker gezien mijn mk in oktober ook gepaard ging met in 1 klap GEEN symptonen meer, maar ik ben wel GIGA MOE...gisteren ook gewerkt, kom half 3 thuis en bam nappie time! Tot 5 uur... gelukkig laat mijn man mij dan ook gewoon liggen en zoonlief ook haha..dus dat scheelt. De rest, sorry beetje te moe om alles terug te lezen... zag wel een nieuwe! Welkom!
Goedemorgen, @Diamonds, ik zou niet testen meid, wat PCOmama egt, het HcG schommelt en de hoeveelheid antistof op de test ook, dus de intensiteit zegt niet zoveel. @PCOmama: Zo herkenbaar die vermoeidheid... Zzzzzz
Goedemorgen, hier lag ik al om 9uur in mn bed te slapen. Ben niet moe hoor haha. Voel me net een vaatdoek blegh.
Hoi dames, @Miran, welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap. @ iedereen met een goeie echo, gefeliciteerd. Het is zo fijn om weer bevestigd te krijgen dat het goed zit. @diamonds, ik zou ook niet testen hoor. Het maakt denk ik alleen maar onzeker. VK bellen lijkt me beter. Hier gaat het nu best goed. Alleen erg moe en pijnlijke borsten. Gelukkig hebben we njet een paar rustige dagen zodat ik lekker kan uitrusten. Ik kijk zo uit naar de volgende echo. Het maakt me soms zo onzeker. Wil iemand mn volgende afspraak in de lijst erbij zetten want dat lukt via mnd mobiel niet. De afspraak is 24 januari om 15.15 uur. Dat krijgen we de termijnecho.
Hoi meiden! Ik zou ook niet testen maar de VK bellen! Boeien dat ze je misschien lastig vinden maar jij bent zwanger jij hebt de twijfels het bloed en de klachten!! Hier: zeeeenuwachtig als hel! MvM komt zo langs. Wat nou als ie geen goeie test geeft?? En daarna echo nog meer twijfels. Pfff ik ben blij als het achter de rug is vandaag. Ben echt zco bang! Vannacht amper geslapen en vanochtend weer met buikpijn wakker geworden. Was al zo blij dat ik er al 2 dagen amper last van had. Maar ja vandaag dagje vrij! Dus kan de hele middag (hopelijk) nagenieten!
Juis succes en komt goed. Op naar mooie test bij MvM en dan een mooie echo. Zo ik dacht dat t wel ging. Maar voel me een vaatdoek. Zo slap en futloos en duizelig. Heb al gegeten en gedronken maar t wordt er niet beter op. Gevoel dat ik zo ko ga. Blijf nog maar ff in mn bed denk.
Meiden! MvM test was overduidelijk. De zwangerschaps streep was donkerder dan controle streep! Echo was ook super! Ben wel een week terug gezet maar dat konden ze nog niet zeker bepalen! Over 2 weken terug en dan kunnen ze meer zien! Maaaar! Het hartje klopte al!!! Pfff ben zo blij!!!
He Juis dat is goed nieuws joh! Bij mij was de test van MvM ook zo overduidelijk is als wat. Die had ik 31 dec. Gisteren nog even stiekem naar gekeken Hihi. Helaas had ik vannacht bloed verlies, was dus meer als donkere afscheiding. Heb vanochtend maar even gebeld en nou moet ik morgenvroeg voor 1e echo. Ben wel bang dat het foute boel is. En dan duurt wachten lang.
Miran dat is wel schrikken. Hoop op goeie echo morgen. Nou bloeddruk was goed. Toch maar ff een vlos gebeld voor een intake. 22jan zonder echo, grr. Is omdat we dag vantevoren een echo int zh hebben. En als we volgende week al intake hadden kreeg ik alsnog geen echo. Vind t best jammer maar niks aan te doen.
Wat vervelend Miran! Sterkte met wachten en de echo morgen! Ik hoop voor je dat het allemaal meevalt. Nooit leuk dit...