Troetjuh, 3kg is wel een groot verschil ja... misschien kan je voor de zekerheid een weegschaal van iemand lenen en daar ook op wegen? Mijn eetlijstje trouwens voor vandaag: O1: beschuit met kaas O2: twee boterhammen met halvarine, runderrookvlees en pindakaas T: bak druiven L: 3 boterhammen met halvarine, runderrookvlees en pindakaas. Een glas optimel en een ei. T: druiven en eventueel een appel D: Knorr braadstomen Toscaanse kip En dan nog 3 punten over, vanavond wat lekkers bij de thee dus!
Noonoo: Nou, 1,4 kg is toch ook heel netjes! goed bezig hoor! Troetjuh: Je moet ook eigenlijk niet iedere dag wegen, het kan enorm veranderen doordat je misschien net wat meer water hebt gedronken en nog niet naar de WC geweest bent... Dus probeer wat minder vaak te wegen, 1 a 2 keer per week.
Meiden kunnen jullie mij evt helpen. Hoe rekenen jullie een gehaktbal uit? Portie gehaktbal is 13 punten maar is dit ook op een andere manier te vinden met minder punten??
Ok. Waar kan je dat berekenen?? Rundergehakt en kruiden enzo apart opzoeken?? Hoeveel Gr. Gehaktbal nemen jullie altijd??
Ja inderdaad apart opzoeken. Ik gebruik altijd zo'n 100 gr pp. en dan een beschuitje of paneermeel erdoor.
Ok. Dank je wel. Zal zien of het lukt. Misschien moet ik mij maar bij het clubje voegen en even netjes voor gaan stellen....
Hallo meiden! Ik heb vanmorgen op de weegschaal gestaan! Het is igenlijk maandag weegdag maar kon het niet laten!! En..... -3kg!!!! (in totaal natuurlijk) Helemaal blij! Pas 1,5 week bezig en -3, joepie!!! Nog 22 te gaan... oeps Lionne, fijn dat het goed is gegaan! En die dag moet je idd niet meerekenen! Succes met het ww weer oppakken! Vandaag een vreemde dag. Vanmiddag ergens gelunched, van alles wat dus even een schatting maken hoeveel punten dat zullen zijn en hoeveel ik dan nog mag. Zal niet veel zijn Succes meiden!
@Eef: Wat goed zeg! Woow 3 kg!! Ik wil mezelf ook zo graag wegen, maar mag zondag pas @Lionne: Fijn dat alles goed verlopen is! @mama rianne: Ook uit Friesland zie ik! Leuk! Je woont vlak bij Blike volgens mij Welkom hier Mijn lijstje vandaag: Ontbijt: 3 bruine boterhammen, 1 met rookvlees, 1 met pindakaas en 1 met light salami 1 klein appeltje 1 kop groene thee (van groene thee schijn je ook af te vallen ) 1 glas water Tussendoor: - Lunch: 1 bruine boterham met kipfilet 1 klein bakje kwark 1 kop groene thee 1 glas water Tussendoor: Klein plakje fijne cake van koopmans en 1 glas water Misschien zo nog een appel en een kopje groene thee. Diner: Gekookte aardappels met een beetje jus, broccoli en gebakken kip Dan heb ik nog 6 punten, maar heb mijn aardappels gegokt, meestal weeg ik dan af wat ik overhoud en schrijf dat op. Vanavond ben ik alleen met de kids. Mijn man heeft een reanimatie cursus op zijn werk met zo'n AED apparaat. Is het bij jullie ook zulk vies weer? Het is hier donker en het regent al de hele dag, bah!
Hey meiden, Er is weer veel geschreven! Ik ga even een poging doen... Gisteren was mijn weegdag -1,6 woehoe!!! Stond ik er vandaag (stiekem) op, was er nog eens 0,7 af! Maar goed, die tel ik maar niet mee. Het zal wel schommelen in die dagen. Maar wel heel erg blij! Mijn doel was eigenlijk 1 kilo per week. Mijn lijstje van gisteren: O 3x cracker wasa vezelrijk met 2x smeerkaas en 1x jam + 1 glas optimel, 7 punten T Eierkoek + vanilla koffie, 4 punten L Yoghurt met fruit, 2 punten T Eierkoek + snackajack, 3 punten A Witlofsalade met pasta, 8 punten Recept witlofsalade (2 porties): - 2 stonkjes witlof - 1 appel - 2 mandarijnen - 2 eieren - 3 augurken - 30 gr pijnboompitten - Sausje: 2 eetlepels halvanaise, kerriepoeder, beetje vloeibare zoetstof, beetje water - 150 gr gekookte wokkelpasta Vandaag: O 3x cracker wasa vezelrijk met 1x smeerkaas en 2x rosbief, 7 punten T niets L 1 witte boterham met chocopasta, 4 punten T nog niets A Bietensalade met gehaktbal en aardappels, 10 punten T nog niets Recept beitensalade (2 porties): - 3 rode bieten raspen - 1 appel raspen - 1 ui - 3 augurken - Bonenkruid - 4 koffielepels halvanaise @Blike1987, hihi brinta...dat was een van mijn verslavingen tijdens mijn zwangerschap, maar dan ook met HEEL VEEL suiker J Daarnaast ook komkommer, ik had die verslaving eigenlijk moeten houden! En -2,1 kilo, super goed! @Troetjuh, wat balen meid. Vol goede moed deze week beginnen, you can do it! Vervelend dat de weegschaal nu ook iets heel anders aan geeft. Ik zou er morgen nog een keer op staan om het nog een keer te bekijken. @Lekker ligakoekjuh Super goed!! En je vreetkick ziet er in ieder geval gezond uit! @Linda221, ook nog stoppen met roken, you go girl! Super knap, ik weet hoe lastig het is! @Esmaralda, ik drink ook zo slecht. Moet echt even goed mijn best gaan doen. Oh en cake, het water loopt me in de mond bij het lezen ervan! Was ie lekker? Het weer is hier ook boring, donker, nat en troosteloos. @Eef80 gaat de beer los! hahahaha, tegekke opmerking! En 3 kilo! Haleluja, volgens mij sta jij aan kop deze week! Moet je dat gewicht eens in je armen houden, is echt behoorlijk veel! Ik ben gisteren met mijn binkie voor het eerst naar het consultatiebureau geweest en hij woog nu 3870. Scheelt dus niet veel met jou verloren kilos hihi! @Lionne, ik kan me goed voorstellen dat je gezondigd hebt. Ook niet meer dan logisch op zon dag! Ik vind het veroorloofd om jezelf dan echt even te verwennen! En dan nog binnen de punten blijven ook, dat is helemaal leuk! Hoe voel je je nu? @Noonoo, -1,4 kilo, JIPPIE!!! @Mama Rianne, die vond ik ook moeilijk inderdaad. Ik heb vandaag gerekend rundvlees, mager gehakt 100 gr? En dan doe ik er lekkere kruiden door. Verder dit keer geen ei of paneermeel erdoor.
@lynn, het valt mij nu pas op dat jouw kleintje pas 1 maand is! Jeetje wat knap van je dat je de energie kan vinden om ook nog de ww erbij te doen! Echt heel knap! Ik was in die tijd blij als ik uberhaupt wat at, laat staan op te letten wat! @esmaralda, tja, je kan ook even staan en spieken, hihi! Ja ik kan het soms niet weerstaan! Sta ik in de ochtend in mijn blote kont naast de weegschaal, dan sta ik er ongemerkt ook op!.. Maar het is idd beter om echt 1 dag te nemen. Ben benieuwd hoe jij met de kilo's gaat! @ weegschaal, wie was dat ook al weer? Ik had ook een nieuwe digitale maar hij gaf steeds iets anders aan. Echt met kilo's verschil! Lag én aan de weegschaal én aan de ondergrond. Maar ik heb gewoon weer een ouderwetse genomen met een wijzertje. Een stuk betrouwbaarder! @hier, alle punten schoon op. Nu nogeven tevreden blijven met een kopje thee vanavond en maar vroeg naar bed!
hoi allemaal ! lynn je 2 recepten zien er heeerlijk uit !! heb ze opgeslagen ga ik zeker een keertje maken mijn dag menu ontbijt: - 2 crackers met beetje boter en 2 eetlepels jam - 1 koffie met melk tussendoor: - 2 mandarijnen lunch: - 2 bruine boterhammen met beetje boter en 2 plakjes kipfilet tussendoor: - kopje bonensoep met worst diner: - 5 stronken witlof met ham en kaas uit de oven tussendoor: - schaaltje yoghurt met waarschijnlijk 1 mango
Goedenavond dames, Wat hebben jullie weer veel geschreven....wat Noonoo ook al zei op werkdagen hou ik het ook niet zo goed bij hoor @iedereen die is afgevallen: TOPPIE!!!!! Ga zo door!!!!! Nou vandaag is mijn weegdag en ik was heeeel blij vanmorgen: - 3,1 kg . Ik snap er eigenlijk niks van want ik heb deze week ook nog 22 weekpunten gebruikt en niet zo veel water gedronken, dus ik denk dat ik ook met een rare weegschaal zit haha! @Lionne: Lekker hè een dagje zondigen binnen je punten! @Troetjuh: Beter 3 kg eraf dan erbij toch? @Esmeralda: Mooie lijstjes hoor! @Lynn: Jij ook weer mooie lijstjes hoor en de salades ga ik ook opslaan, zien er heerlijk uit! Volgens mij ben jij ook meer van de salades dan van de warme groente (of heb ik het mis?) @eef: Volhouden hè vanavond! Vind dat zelf altijd het moeilijkste moment van de dag en plan altijd 's avonds wel iets in. @liga: Ook een mooi lijstje hoor! Mijn menu van gisteren: O: Niks, had me verslapen T: Sultana (3 koekjes) L: 2x rozijnenbrood met boter T: Cupcake (oeps) A: Zuurkool op brood T: Beetje chips (nog een keer oeps) Vandaag: O: Yoghurt met cornflakes en een peer T: 10 druiven L: 2 cracottes met philadelphia en een 1/2 croissantje van dochterlief T: Appel A: Bami met ei en klein beetje kroepoek T: Weet ik nog niet Hebben jullie ook dat je met het avondeten sneller vol zit? Had netjes afgewogen maar na de helft zat ik echt vol! Ik heb het 's avonds ook steeds heel erg koud! Dat zijn dan de vetjes die aan het verbranden zijn denk ik dan maar
Lynn, Eef en prettybaby: superrr gedaan!! Ja hier ook snel vol van het avondeten! Toch probeer ik het wel (en vooral m'n groentes) op te eten... Mijn avondeten van vanavond is gewijzigd, we zouden Knorr braadstomen gaan eten, maar ik at onverwachts bij m'n ouders en daar werden het gekookte aardappels, bieten en een stukje worst. Heb nog steeds 3 punten over dus als ik straks lekkere trek krijg, neem ik een plakje cake denk ik.
Ik heb trouwens ook een digitale weegschaal.. Niks geen snufjes ofzo hoor, een heel simpel ding, maar gelukkig nooit extreme verschillen. Hij staat wel altijd op dezelfde plek, ik verplaats 'm ook nooit. Alleen in het begin, toen ben ik de hele zolder afgelopen op zoek naar dé plek met het allermooiste gewicht en daar staat ie sindsdien
Eef: Wauw!! -3 kg, jij bent goed bezig Lynn: Ook goed zeg!! We gaan lekker met z'n allen! Ja ben idd gek op brinta, en het is niet eens zo superveel punten! Eet zo lekker weg als ik snel moet mamarianne: Ik woon in Wolvega, jirnsum ken ik wel. heb op school gezeten in Leeuwarden. prettybaby: Wow -3,1!!! Lekkerrrrrr Hier vanavond tagliatelle gegeten, niet zo goed voor de puntjes, maar wel erg lekker. en ben nog even te zwemmen geweest, dus dat compenseerd elkaar wel weer dacht ik... We gaan dit weekend weg met de familie omdat mijn oma 75 jaar wordt en ik heb beloofd de taarten te maken... oefff Vandaag de vullingen gemaakt en het is me toch niet helemaal gelukt om een paar lepels en pannetjes af te slikken
Jeetje wat een afvallers allemaal!!! Goed hoor!!! Gister werkbespreking gehad, en ze gingen Turkse pizza met patat eten. Ik besloot maar om niet mee te eten. Zo trots op mezelf.... Thuis maar brood gegeten en een gegrild kippepootje Vandaag gegeten: O: Magere yoghurt me muesli (30gr) en een banaan en mandarijn T: mandarijn (5) L: 2 boterhammen en 2 volkoren crackers met filet Americain, kipfilet T: appel ( 10) D: salade met pasta, geitenkaas, augurk, gegrilde kipfilet, tomaat, magere yogoslasaus (11p) 2 speculaasjes bij de koffie (2p) T: klein zakje wokkels (3p) Totaal31 punten ( nog 5 punten over)
Pfoe dames, ik hou jullie schrijven niet bij! Hier niks bijzonders, hard gewerkt vandaag en moren weer. Vind ik wel fijn, dan heb ik nauwelijks moeite met lijnen. Vandaag teamdag gehad en zelfgemaakte taart van collega en luxe broodjes afgeslagen, trots op mezelf O yoghurt met muesli en zoetstof T 2 mandarijnen en een appel L 2 volk. Boterhammen met boter en coburgerham T boterham met boter en ham D erwtensoep en boterham met smerkaas T koffiekoekje Zit aan mijn punten voor vandaag. Veel brood gegeten vandaag dat is zo makkelijk met werken. Nog ee lekker bakkie thee en dan slapen. Fijne avond dames!