@rica ik heb nu ook andere testen, ik heb ze van zwanger en kids maar niet de dipsticks maar een beetje het zelfde als die van kruidvat, ben benieuwd.... misschien anders ook maar eens dipsticks proberen haha. @ dooo spannend ! succes maar ook veel plezier vanavond ! snap het wel hoor dat stressen haha het blijft toch altijd spannend ! @cjjm gefeliciteerd met je petekindje ! kindjes worden snel groot, soms te snel ! a.s. mag onze zoon voor het eerst naar de basisschool..... het lijkt hem super..... en ik vind het spannend hahaha
Spannend meiden. Ben heel benieuwd. Ik heb de kv gebruikt en beter tevreden over. Ze lopen mooi op en nu knallen ze. Decb digital was wel fijn als extra bevestiging. @cjim. Gefeliciteerd met je petekind. @hippo. Spannend als ie voor het eerst naar school gaat. Heeft hij er wel zin in?
Ja hij heeft er erg veel Zin in ! Komt ook bij zijn buurmeisje in de klas maar de grote school is toch best een grote stap voor mij
Testen van zwanger en kiss binnen gekregen heb meteen getest beter niet kunnen doen ! Echt een tuurtest ! Kan er niet aan liggen aan hoeveel ik gedronken heb want heb nog niets gehad vandaag Morgenvroeg opnieuw en dan ook de kruidvat met dezelfde urine denk wel dat kruidvat toch stuk gevoeliger is
wat gek hippo, zwanger en kids de cassette? want die zijn bijna net zoals die van de kv... Ja ik lees teveel ellende tegenwoordig over de kv. hippo als je die testen hebt met die paarse dop van zw en kids, kan het wel kloppen hoor. die knallen bij mij ook niet. heb je een foto? maare maak je niet druk, je bent hardstikke zwanger, volgende week een cb digitaal doen, dan hebben we vast 3+. gewoon niet meer testen...gaan we samen testen volgende week woensdag oke ?
Ik heb gister nog cb digi gedaan en die zei nog steeds 1-2 Weken dus ik verwacht niet dat ik volgende week 3+ heb Ja is echt slecht te zien op die van zwanger en kiss moet echt turen morgen doe ik ze beiden met dezelfde urine
ja ook goed, misschien blijft ik dan ook nog wel op de 2-3 weken.... wat kan een mens zichzelf gek maken he sjonge jonge ml ziek, het grootste babytje...nu heb ik 3 baby's waar ik voor moet zorgen. blegh had eindelijk vrij weekend, nou gezellig hoor!
hahaha volgens mij zijn dat echt mannen, echt elke keer als mijn man bijv keelpijn heeft is, ooooo ik heb nog noooooit zo'n keelpijn gehad...yeah right dat zei je de vorige keer ook.....
bleehh onze computer moet opgeschoond worden en dit hele weekend wil mijn man dus de lappie wegdoen om te laten opschonen.... ik kan dus geen foto's meer uploaden om jullie de testen te laten zien haha stom hé ik baal der zelf van dat ik geen foto's kan laten zien
Mannen die ziek zijn zijn verschrikkelijk. Is maar goed dat wij zwanger worden en baren want mannen zouden dat niet trekken.
opzich qua internet maakt het mij niet uit, ik zit meestal toch op de iphone gewoon omdat ik dat er makkelijker bij pak dan de lappie, maar nu ik elke ochtend aan het testen ben wil ik jullie mijn testen steeds laten zien haha en daar heb ik toch echt de laptop voor nodig.
Hippo. Het is een ander merk test dus zou me nie druk maken. Elk merk is anders. Kan me trouwens voorstellen dat het een grote stap is om je zoon los te laten. Hihi. Gelukkig gaat ie samen met een vriendinnetje maakt het voor hem extra leuk.
Dank je wel.. @hippo, kun je geen.foto's in je album zetten via de iPhone? Miss dat iemand anders ze dan hier kan.plaatsen? En idd kindjes worden snel groot.. ik kan me de geboorte van.me zoon nog als gister herinneren.. Oow.spannend de eerste schooldag.. dat worden tranen.. hihi..
kinderen gaan idd heel hard, kan het me nog zo herrineren, zelfs het test moment als ik ga bevallen (en alles gaat volgens plan) kan het nog welleens op de verjaardag van mn dochter komen of in ieder geval in de buurt ervan maar lois was 1,5 te vroeg, geen idee of de 2e gaat volgen!!