Wat kan er in hemelsnaam vies zijn aan tanden poetsen onder de douche??? Ik doe het zelf niet (meer). Gebruik een elektrische tandenborstel en die houdt niet zo van water. Toen ik nog 'analoog' poetste deed ik het ook altijd onder de douche.
Mijn digitale tandenborstel gaat ook gewoon mee onder de douche. Als een apparaat onder de stromende kraan kan, kan het ook onder de stromende douche. @coquelicot: lekker bezig onder de douche!
Die laatste vind ik goed...Dat doe ik ook...Heb ik van manlief geleerd...vond het in het begin hartstike goor als hij dat deed, maar nu doe ik het ook...door de stoom van het warme water wordt het hartstike schoon van binnen...Tandenpoetsen doe ik ook, en als ik het zo het topic van onder de douche plassen lees, denk ik dat ik dat ook maar eens uitprobeer...
'S ochtends poets ik ook altijd mijn tanden onder de douche hoor...!! Gewoon met de elektrische borstel Daar hoef je niet bang voor te zijn hoor. Een elektrische tandenborstel is zo ontworpen dat deze nat mag worden Vandaar dat er bijvoorbeeld ook geen open connector op zit waarmee de batterij op wordt geladen. In de binnenkant van het "voetje" van de borstel zit een spoel verwerkt. In het midden van die spoel is een ruimte open gelaten welke je over het uitstekende stukje in de lader plaatst. In dit uitstekende stukje zit ook een spoel. Wanneer de spoel in de lader aangeschakeld wordt reageert de spoel in de borstel waardoor daar stroom doorheen gaat lopen en deze laadt zo de batterij op. Dit is zo ontwikkeld zodat de tandenborstel zelf volledig waterdicht afgesloten is zodat er geen kortsluiting kan ontstaan...!!
Ja hoor, ik heb zelfs standaard een tube tandpasta naast mijn shampoo staan hihi. Ook mijn rager ligt er, kan ik mooi vl zijn scheerspiegel gebruiken en meteen alles wegspoelen haha.
Ik doe het af en toe, maar meestal sta ik zo te dromen onder de douche dat ik er niet aan denk en het dus na het douchen doe
Hier hetzelfde, lekker makkelijk! En de tube tandpasta staat hier ook naast de shampoo. En je wordt echt niet geëlektrocuteerd als je met de elec.tandenborstel onder de douche staat haha.