Ook babypark laagste prijsgarantie!

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door SDonya, 11 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Ik zag een tijdje terug een topic hier over babydump, dat die de laagste prijs garantie leveren..

    Vandaag ging ik een kinderwagen halen bij babypark. De kinderwagen stond in de uitverkoop voor 780 euro. Ik vertelde dat ik hem online bij baby en tiener store voor 600 euro had gezien en zonder problemen kreeg ik hem bij babypark ook voor 600 euro mee! Heeft mij dus vandaag even 180 euro gescheeld:D

    Hoop dat andere dames hier ook wat aan hebben!
     
  2. xaar

    xaar Actief lid

    31 jul 2008
    398
    0
    0
    Volgens mij krijg je het vrijwel overal als je t vraagt.
    Bij Gardo bijvoorbeeld kreeg ik het ook voor de laagste prijs mee als ik t kon laten zien.
    Dus absoluut een goeie tip!
     
  3. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Dat is mooi om te horen, maar Baby-dump's succes zit hem erin dat het tot de geboorte geldt! Als je bij bijv. 10 weken er iets koopt en met 30 weken vind je het goedkoper dan passen ze de prijs aan. En ik moet wel zeggen dat ik denk dat je net de juiste hebt getroffen. Ik was ook in het begin naar Baby-park en toen had Baby-dump diverse acties maar dat was echt een dikke nee van Baby-park terwijl ik van plan was om eigenlijk daar mijn hele uitzet te halen... Uiteindelijk alles bij Baby-dump gehaald en echt onwijs veel kortingen gehad!!
     
  4. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Oo echt? Dat wist ik niet! Ben normaal gesproken nooit van het afdingen en dit was de eerste keer dat ik het probeerde.. :)
     
  5. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Jammer dat je het niet mee kreeg maar de kortingen bij babydump waren toch mooi meegenomen!
     
  6. o0melis0o

    o0melis0o Actief lid

    29 jun 2012
    471
    6
    18
    Vrouw
    Dierenartsassistente Paraveterinair - in wording
    Heerlen
    Babypark is normaal wel een stuk duurder, fijn dat je hem voor €600 hebt meegekregen :) Ik vraag me af of dat voor alle producten geldt? Denk dat het gewoon toeval was, omdat hij toch al in de uitverkoop was (en waarschijnlijk dus uit de collectie gaat?)

    Ik was vandaag aan't kijken voor een voedingskussen. Bij babydump €34,95 en precies dezelfde bij babypark voor €49,95.. Vond ik nogal even een verschil (is niet op de aanbieding bij babydump voor zover ik kan zien, er staat niks bij). Vind zelf de service bij babypark een stuk minder (het filiaal bij ons in de buurt dan, kan over andere filialen niet oordelen), zijn daar echt niet fatsoenlijk geholpen (deden zich totaal geen moeite om ons goed te helpen) dus wij gaan altijd eerst bij babydump langs of prenatal :). Al vind ik de kleertjes bij babypark wel veel leuker hihi..
     
  7. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Ja moest inderdaad ook weg want was de collectie van 2012.

    Ik zou het gewoon proberen! Is toch weer 15 euro..:)
     
  8. sarahtj3

    sarahtj3 Fanatiek lid

    8 jun 2012
    1.628
    0
    0
    almere
    Ooh ik had dat niet bij babypark...ik was speciaal naar de zaanstreek gegaan..en heel veel gekocht.. en zag dat een aantal producten bij de babydump goedkoper waren.. en vroeg of zij het ook voor die prijs verkochten..
    nou een dikke nee kon ik krijgen.. Terwijl ik daar eigenlijk mijnnkamertje wilde kopen...maar ze waren ook super onaardig in dat filliaal.
    Uiteindelijk heb ik de helft terug gelegd...(en zo ben ik normaal niet..) en ben naar de babydump hier in almere gegaan.. super aardig personeel..en super veel korting op vanalles en nog wat..
     
  9. kahlen

    kahlen Bekend lid

    16 jul 2012
    972
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ze adverteren nu ook met laagste prijs garantie. Bij mij deden ze t wel, voor de laagste prijs. E ik vond t veel leuker winkelen dan bij babydump, al ben ik bij babydump ook heel goed geslaagd en geholpen hoor.
     

Deel Deze Pagina