Hallo allemaal. Ik heb november 2012 een keizersnede gehad en merk dat ik er nog best veel last van heb, hebben andere dit ook? Mijn buik ( de huid ) is erg gevoelig en soms pijnlijk zelfs en ik heb nog steeds een stuk die ik niet voel ( huis voelt dood aan ) Verder vond ik het sowieso een heftige ervaring. Hoe hebben anderen dit ervaren? Groetjes
Ik heb op 6 november een keizer snee gehad en ook nog best veel last ervan. Ook nog en dove huid. En zojuist bij het niesen weer en flinke pijn scheut. Heb zo juist voor het eerst weer vijf kilometer gelopen maar ben nu weer kapot. Moet bijna weer werken in de zorg maar zie er als en berg tegenop.
Die dove huid heb ik nog altijd, ook al is het al ruim anderhalf jaar geleden... zal wel niet meer terugkomen het gevoel denk ik. Verder vond ik het zelf een heel mooie ervaring en makkelijker dan de bevalling van mijn oudste.
Heb op 30-11-12 een keizersnede gehad. Alleen nog dove huid. Totaal geen last gehad van wond. Kon alles na de operatie. Heb meer last van de knip gehad bij de eerste hihi... Vond het een mooie spannende ervaring. Heb er geen moeite mee, het kon niet anders...
Wel fijn dat de gevoelloze huid herkenbaar is. Ik vond het verder vreselijk eerlijk gezegd. Kon ook niet anders maar zou me graag weer de oude willen voelen. Is misschien bij mij ook omdat ik 2,6 liter bloed ben verloren en ben na een maand nog gecuretteerd. Hebben jullie de pijnlijke huid ook gehad?
Ervaring was ook anders. Kleine werd gelijk meegenomen door moeilijke start en door mijn bloedverlies en transfusie heb ik hem pas na 3 uur echt gezien. Eerste was een stuk fijner ondanks inleiding en de flinke knip.
een leuke ervaring????? ik vind het een rampenplan. Nog steeds een erg dikke buik. ik lijk 4/5 maanden zwanger. een stuk dove huid en een stuk overgevoelige huid vaak jeuk in me buik,ergens diep in me baarmoeder lijkt het wel ik loop nog steeds in me positiekleding, pas echt nog niks aan! wordt steeds frustrerender. Hoe is dat met jullie buiken?
ik heb het wel goed ervaren. alleen beide keren problemen met de wondgenezing gehad. dove gevoel heb ik ook nog steeds en de jongste is in november alweer 2 geworden. na de eerste keer heb ik het gevoel ook nooit terug gehad.
Hier ook een hoop ellende na de keizersnee. Zes weken zo veel pijn gehad (niet aan de wond, meer diep in m'n buik) dat ik m'n eigen kind niet eens kon oppakken. Borstvoeding die moeilijk op gang kwam doordat ik pas na uren mocht aanleggen. Ook heel lang een doof stuk huid gehad, dat is uiteindelijk wel overgegaan. Na een half jaar was ik pas weer goed. Dat wil zeggen, op het pensje dat ik eraan heb overgehouden na dan
Hier voelde het na een maand of 8 weer redelijk normaal, en het doffe is nu zo goed als weg. Wel het litteken nog dik er bovenop en rood. al zeggen ze dat dat weg moet trekken, vind het lang duren verder helemaal geen last meer maar ik had ook een heel spoedig herstel en alles is me 100% meegevallen
Ik vond het ook tegenvallen. In september 2012 heb ik een spoedkeizersnede gehad. Nog steeds ook een wat gevoelige huid, maar ook wat gevoelloos. Het herstel vond ik ook langer duren ten opzichte van een 'normale' bevalling..
een rampenplan, dat is wel een goede omschrijving denk ik. Zo voelde het voor mij ook wel. De buik kan ik niet over meepraten. Ben niet aangekomen tijidens de zwangerschap maar een week na de bevalling was ik wel 12,5 kilo lichter. Heb nooit positiekleding gedragen, moest nu juist kleinere kleren hebben. Maar wel lastig hoor, kan me voorstellen dat het heel vervelend is
ik ben gisteren op controle geweest bij de gyn, en hij vertelde me idd ook dat het gevoel zo kan blijven. Hoop het toch niet, die overgevoelige huid word vervelend. Maar problemen met de wondgenezing is ook geen pretje, heftig hoor
wat fijn dat het nu beter gaat, op het buikje na dan. Maar dat blijft altijd moeilijk om weg te werken. Komt tijdens de zwangerschap natuurlijk flink wat spanning op te staan
wat vreemd van je litteken, die van mij is nu al heel netjes ( word me verteld ) niet heel rood en helemaal niet opgezet. Hopelijk gaat het snel over
een spoedkeizersnede lijkt me sowieso heel heftig. Ik kon me gelukkig nog voorbereiden. Maar herstel duurt zeker langer. Maar het gevoel van de huid lijkt dus wel normaal te zijn. Iedereen hier heeft er last van.
Het dove gevoel in de huid komt doordat ze kleine zenuwen door snijden bij de ks. Ik heb er gelukkig geen gehad maar wel een buikoperatie met 17 weken zwangerschap (blinde darm ontsteking). Het gevoel kan terug komen maar kan heel lang duren zelfs langer dan een jaar. Dit heb ik nagevraagd bij de vk omdat ik zelf een gevoelloze plek onder mijn navel heb terwijl het litteken rechts naast de navel zit.
Ik ervaaar het net zo. Na 5 maanden heb ik nog steeds eel pijn aan het litteken. Heb er echt elke dag last van (het ziet er vaak rood of paars uit, voelt erg warm, een heel branderig gevoel, het trekt ook heel erg). Kan soms gewoon niet recht op staan en gisteren werd het zwart voor mijn ogen. Viel bijna flauw van de pijn. Toch valt er niet veel aan te doen, zeggen de huisarts en gyno. Er zit ook een harde plek. Mijn buik is ook erg dik, lijkt wel zwanger. Ben echt al veel afgevallen, maar mijn buik is erg slap. Ik doe veel buikspieroefening, maar nog geen resultaat. Ook wandel ik veel en fiets ik af en toe. Ik heb nog steeds mijn zwangerschapskleren aan. Pas gewoon niet in mijn kleding van voor de zwangerschap. Vind ik erg vervelend, maar heb ook niet zoveel te besteden om allemaal nieuwe kleding te gaan kopen.
oja, bij mij was het ook een spoedkeizersnede en mijn dochter moest op de couveuseafdeling. Vond het heel erg moeilijk. De bevalling en het herstel er na zijn erg tegengevallen. Mede doordat alles anders is gegaan dan we verwacht hadden.