Eerst was onze muur kaal. Nu zo! Toch een stuk leuker om naar te kijken..... En ik houd zelf niet van schilderijen, dus ben hier heel blij mee.
Wij hebben een groot doek van een olifant boven de bank hangen. Is ongeveer 85x85 cm. Niet goed op de foto te zien dat er relief in zit, en wat zilver accenten. Vind hem in ieder geval erg mooi.
Onder andere dit: (Zijn Sid Dickens tegels,we willen er nog meer bij hangen zodat het een soort tableau vormt maar ze zijn v.a. 90 per stuk dus 3 tegelijk vond ik al best wat om mee te beginnen.. View attachment 298100 Foto staat helaas gedraaid,ze hangen dus naast elkaar)
Wij hebben de borden van het rijksmuseum aan de muur. € 149,- - Borden Rijksmuseum - ixxi Je hebt trouwens nog veel meer versies hier van. Je kunt ook je eigen laten maken van een afbeelding die je leuk vind.
Even offtopic, maar Daantje, alsnog gefeliciteerd met je dochter, wat een mooie naam ook, en wat een popje zeg!! Mooie foto ook van trotse grote broer en z'n kleine zusje!
Eén grote fotolijst met bijna 30 losse foto's van ons gezin. Verder niks, maar er moet wel wat bij komen. Ik lees dus mee.
Ik haat kale muren en heb ze dus redelijk vol hangen. Vind het ook karakter aan je huis geven. Wij hebben 1 foto muur met vele fotos. Verder schilderijen van een oud Amerikaans landschap, een canvas van een vakantie foto, een bord uit Yellowstone over beren, James Dean canvas en een schilderij van oude filmsterren (we zijn beide film fanaten), en verder een keltisch kunstwerk uit Ierland en een oud Dollar biljet in een mooi lijstje. Vind het heerlijk om herinneringen aan de muur te hebben hangen.
Hier hing onze muur vol met posters en 2 gouden platen, maar dat is sinds 2 weken anders.. De posters zijn weg, nu hangen er een tekst, een trouwfoto en nog 1 gouden plaat. Aan een andere muur hangen 3 foto's van onze huisdieren.
Van jullie zelf???? Gewoon nieuwsgierig, misschien wil je het liever niet vertellen. Dat zou ik begrijpen hoor. Wel een echter eye catcher
https://woonhandel.nl/webshop/360443-inner-peace-eijffinger-fotobehang-boeddhisme-p-1402.html Dit behang.
Boven de televisie hangt een witte plank, daarop staan twee foto's, witte houten letters "home", een kleine cactusje en een houten kalender. Boven m'n dressior hangt een boekenkast horizontaal, en er naast ook een verticaal. En dan tussen de kasten en m'n dressior hangen zilveren en witte fotolijsten. Boven de eettafel hangt een grote spiegel En dan heb ik nog een klein muurtje, daar hangen drie kleine grijze plankjes. Van klein naar groot, boven elkaar. Klinkt allemaal heel druk, maar ik vind het heel mooi