Zo ik was weer vroeg wakker helaas.. Straks maar even boodschappen doen en moet even wat spullen ophalen die ik via MP heb gekocht haha. Verder een lui dagje denk ik!
Ik was om 7 uur klaarwakker, kon echt niet meer slapen... pfff... Ik ga vandaag lekker shoppen! Hoop een leuke broek of twee te vinden, die ik weer gewoon de hele dag kan dragen met de knoop dicht! Helaas heeft vl ook nieuwe broeken nodig (niet dat hij ze niet meer past, er vallen gaten in ), en die is echt vreselijk kieskeurig qua broeken
Ik heb er een paar keer vragen en polls over ge;ezen, maar het werkt helemaal niet hahahaha. Het is heel vaak mis Jill: Fijn dat je t kwijt bent Saja: Ik ga ook voor een badbevalling!!! Leuuuk!!! een newbornshoot! Vrouwtjw: Bij ons was ook de 1e een verrassing, de tweede wisten we en nu heb ik ook twijfel hahahaha
Ik heb gelukkig heerlijk geslapen. Gisteren een drankje gedaan met vriendinnen en om 1.00uur thuis. Met de auto gegaan, dus goede smoes om niet te drinken... Nog 2 weken vol houden zo (wij gaan elke vrijdag avond borrelen), dan wil ik het ze vertellen. Ik denk dat ze allemaal in shock zijn, aangezien nog niemand kinderen heeft bij ons dus dat wordt leuk Hebben jullie moeite met het geheim houden? Of vertellen jullie het meteen aan iedereen?
Ik wil het geslacht weten! Lijkt me wel Leuk straks Rond die tijd achter onze namen een vermoeden te zetten en Dan daarna wie het natuurlijk wil het geslacht wor lachen denk ik!
Hahahaha Tbtje ik snap niks van je berichtje hihihihihihi!! Ja jullie willen het geslacht wel weten, maar dan??? sorry
Zoooo ik heb eindelijk mn visje Lekker een haring en een makreel gekocht! Straks lekker oppeuzelen hihi
Hier ook dat volle blaas gevoel sinds vanmorgen eigenlijk. Zal wel weer bij deze fase van de zwangerschap horen. Ik plas ook heel weinig als ik denk dat ik mega nodig moet.
Susan84 Alleen mijn ouders en zijn ouders en mijn zusje weten het. En op het werk mijn chef. Verder niemand. Maar denk dat wij het ook maar volhouden tot een week of acht, dan hebben we ook al een echo in handen van 7 weken. Dus dan word het wel heel moeilijk. We proberen zo lang mogelijk stil te houden!
Ik vertel het gewoon aan mensen waarvan ik zoiets heb, mocht het misgaan wil ik het er ook met ze over hebben. Pff wat een honger heel de tijd. Echt niet normaal zeg.
@ Geslacht: Ja, wij willen het ook weten! Alleen verder zijn we het nog niet eens! Van mij mag dan gelijk de hele wereld wel weten of het een jongetje of meisje wordt. ML wil het geheim houden...! Ik heb zelf vanaf het begin heel sterk het gevoel dat het een jongetje gaat worden. Wat eigenlijk wel typisch is, aangezien is altijd hoopte dat mijn eerste kindje een meisje zou worden. Nu ik zwanger ben, maakt het me eigenlijk ook allemaal niet uit! Als het maar gezond is, dat is het belangrijkste! @ Vis: Hoe zit dat nu met vis wat je wel en niet mag eten? Vacuumverpakte vis mag toch niet?! Maar haring e.d. wel of alleen als het super vers is ofzo? En gebakken/gestoomde vis, mag dit wel? Wie weet het? Hier sinds gister trouwens gevoelige boobies, maar gelukkig nog steeds niet misselijk (op 1 enkele keer na). Bij ons weten mijn ouders het, onze beste vrienden (tweeling) en morgen gaan we het vertellen aan de ouders van mijn hubbie!
Vacuum verpakte vis mag idd niet ivm lysteria bacterie ofzo. Tonijn uit blik mag wel maar 200 gram per week. Haring mag ook door de pekel overleven de bacterien niet. Gebakken/gestoomde vis mag ook! En dit mag gewoon uit de diepvries van de supermarkt komen En vette vis ( Zoals haring makreel mag je 2x pw is goed voor de hersenen van de baby )
Dames! Ik heb vorige week behoorlijk wat kwaaltjes gehad.. Nu al 4 dagen helemaal niks! Niet misselijk, geen buikpijn meer, dus eigenlijk niet echt het gevoel zwanger te zijn.. Bij een miskraam, komt er dan altijd bloed mee? Heb pas over 2 weken mijn echo en ben zo bang dat het gewoon niet goed zit! Dus eigenlijk mijn vraag, wat zijn de tekenen van een miskraam? Geniet van jullie visjes