Elba, probeer anders toch facebook eens of je het toch wat vind... Daar is het ook niet enorm druk, maar iets drukker dan hier...
Ja ik moet me daar toch eens in verdiepen. In de buik alles goed geloof ik. Weten jullie nog of jullie je buikspieren gewoon los lieten als jullie zwanger waren? Ik heb het gevoel dat ik ze teveel aanspan. Verder alles goed qua beweging denk ik. Volgende week weer naar de gyn.
Ik weet het niet, maar wat ik wel weet is dat het belangrijk is voor je bekkenbodem om je buikspieren te ontspannen. Anders kunnen je buikspieren teveel druk uitoefenen op je, toch al slappe, bekkenbodem en zo bb-klachten veroorzaken. Dat was bij mij het geval.
Ik geloof niet dat ik ze aanspande, misschien had ik ze toen ook al niet ... Geen idee, sorry. 27 weken alweer, wat ga je hard!
Ah, ontspannen dus. Bedankt! ja precies ik heb soms wat las van heupen en bb dus misschien als ik wat meer ontspan gaat dat beter. 27 weken, ja fijn he, wat mij betreft mag het snel gaan, dat wel, alleen zie ik wel op tegen bevallen en de tijd erna. Maar misschien heeft iedereen dat wel.
Hoi allemaal, sorry ik ben te lang niet geweest, maar dat wil niet zeggen dat ik niet aan jullie denk. Gewoon heel druk. Facebook gaat daarom voor mij niet werken; ik zou echt niet weten wanneer ik dat zou moeten doen. Elba: mijn buikspieren zijn lui, dus ook tijdens de zw-schap spande ik die niet aan.
Je buikspieren ? Of jijzelf wat dat betreft een beetje ? Tuurlijk heb je het druk. 4 kids en dan ook nog met je zoon alle toestanden. Hoe gaat het daarmee nu?
Ze zijn op school bezig aan het laatste "handelplan" voordat ze hem aan gaan melden voor speciaal onderwijs. Alles wijst er op dat hij daar terecht gaat komen en inmiddels zien wij dat ook wel zitten. We zijn daar al gaan kijken en zijn enthousiast over de mogelijkheden die er daar zijn. Eigenlijk hopen we er bijna op dat hij daar naartoe mag.
Hoi kippies! Hoe is het hier? Jippie, een TP gehad zag ik ergens? Duimen draaien! Elba, het schiet al op he , al uit de naam? Twijfel, hoe gaat het met jou en je gezin?
Twijfel, ik hoop dat hij het naar z'n zin krijgt op die school en dat hij er een beetje overheen groeit kan best toch. Lijkt me wel even wennen. Succes! Nee, de naam wijzigt nog wel eens, ik vind het zo lastig. Maar goed anders wachten we totdat we de baby zien. Misschien heldert dat op. Jippee, ook hier draaien de duimen! Sterkte met wachten!
Behalve druk, drukker, drukst gaat het hier heel relaxed Zit echt in 3 verschillende leeftijdsfasen: de oudste 2 hadden gisteren voor het eerst thuis een LAN-party georganiseerd, de 3e ging voor het eerst naar een logeer feestje en om ervoor te zorgen dat de jongste (en ik) toch een beetje slaap kregen, zijn wij bij Oma gaan slapen. Mvl en Elba: ik hoop ook dat hij daar snel naar toe mag en met de goede begeleiding ver kan komen, maar vooral dat hij gelukkig wordt. Hij is inmiddels al een paar keer in de klas geobserveerd door iemand van het spec onderwijs en heeft ook al een een-op-een gesprek met die man gehad. Jippie: spannend weer! Elba: en anders geef je de kleine meerdere namen, kun je altijd nog besluiten wat de roepnaam wordt, of afwisselen Even serieus: lastig blijft dat he om een naam te kiezen die jullie allebei leuk vinden en die bij je kind gaat passen. Meijke: zoals je ziet word ik geoefend in het aanpassen aan ieders behoeften en wensen. Ik ben zelf begonnen met lijnen en sinds 8 jan is er 5 kg af. Het gaat niet superhard, maar het begin is er. Hoe gaat het met jullie. Als jullie de andere kippies op fb spreken; doe ze dan de groeten van me. Hoe gaat het met iedereen? Ik mis ze wel hoor...
Ja ik ben ook niet op fb, ook de groeten van mij. 5kg twijfel, keep it up, goed zeg! Iedereen wat leuks zo te horen, mooi zo. Tuurlijk ik hoop ook dat hij gelukkig is!
Typ ik een heel verhaal, weg... Chips... Elba, fijn alweer 33 weken, spannend... Lekker dikke buik? Twijfel, hier hetzelfde, twee dames van 15 en 13 jaar, die steeds meer willen en organiseren.. Dan nog 1 van bijna 10, en de jongste die alles prachtig vind.. Ik neem de dag maar zoals het loopt, dan gaat het heel relaxed in huis.. Fijn dat er nu vooruitgang zit in de gesprekken, enne gelukkig zijn is idd het allerbelangrijkste! Fb kost niet enorm veel extra tijd... Daar lees je net zo snel als hier...misschien toch proberen dames? Ook daar is het niet enorm druk, dus je hebt zo bijgelezen om de paar dagen..
Twijfel, 3 geboortejaren komen overeen, alleen jouw oudste is van een jaar eerder... Grappig om te zien...
Fijn om te lezen dat het met de andere kippies goed gaat. Elba: gaat hard hè. Nog even en je hebt het zoertje in je handen!! Gaat alles goed? Voel je je goed? Vind je het nu ook zwaar worden? Twijfel; wat goed van je. Alle begin is moeilijk. Maar vijf kilo is al super goed.