Wie heeft er ervaring met leuke feestzalen in Rotterdam e.o. Het liefst feestzalen waar je ook kan dineren en een feestavond kan houden voor ongv. 150 man. Bijv. de Keijzershof. Ik zie nergens een prijsopgave online staan, dus of het binnen budget past weet ik eigenlijk niet. Budget is btw 5000 euro compleet. Dussss, iemand een idee?
bij diergaarde blijdorp heb je een mooie zaal waar je met een raam naar de haaien kan kijken. is echt een super leuke locatie
Ziet er inderdaad mooi uit! We zijn vanmiddag in de Theetuin gaan kijken in Ridderkerk. Qua prijs enzo viel het me reuze mee allemaal. De zaal was ook mooi ruim en veel gelegenheden aanwezig voor kinderen. Maar ik ben toch nieuwsgierig of er meer van die 'verborgen' plekjes zijn hier in Rotterdam haha.
haaienzaal niet, maar de zaal ernaast wel en in de oewanja (bij de speeltuin daar mag live muziek) en volgens mij mag op alle locaties gewoon muziek via de cd.
Ridderhof in Maassluis is ook een mooie locatie. Geen idee wat het daar kost hoor... en is ook een stukje van R'dam natuurlijk.
Wij hebben laatst een bedrijfsfeest gehad bij een toko in Rotterdam daar kon je met een bootje varen en eten en feesten was errug leuk!! maar hoe hete dat ook alweer??
Wij hebben onze receptie in de keijzershof gehouden, waren voor 150 man nog geen 5000 kwijt daar, incl koffie met bruidstaart. In de theetuin alleen een keer highthea gehad, zag er leuk uit, bowlingbaan erbij en idd veel voor kids. Wevershoeve is ook mooie locatie! In Hardinxveld zitten ook mooie locaties, maar is misschien te ver weg? Verder heb je in Capelle aan den Ijssel de Johannahoeve, worden veel recepties gegeven, maar geen idee of daar ook mogelijkheid is voor een feest, zou je even moeten informeren. In Rottrdam heb je ook nog Lommerijk, meerdere zalen en mooie locatie!
Wij hebben het in de Johannahoeve gehouden, maar dat was meer een receptie. Ik weet niet of je daar ook echt een feest kan houden. Ook heerlijk eten daar! De theetuin is trouwens ook erg leuk, wij zijn er pas nog geweest en 't eten was er perfect! Het wapen van Poortugaal schijnt ook erg leuk te zijn.
Receptie in de keijzershof, hadden geen feestavond Maar die worden daar wel gegeven. Prijzen zijn dan idd wel anders denk ik, maar je kan vrijblijvend een offerte aanvragen. Geen idee voor welke avond je het wil, maar als het voor het weekend is, moet je wel optijd reserveren hoor!
Ik vraag inderdaad wel een offerte aan. Theetuin zag er inderdaad goed uit, de zaal was ruim en tsja. Het is altijd mooi meegenomen dat de kinderen zichzelf kunnen vermaken Maar heet eten was dus ook goed daar?