Waar koop je nou leuke en betaalbare maar vooral kwalitatief goede kinderpyjama's? Tot nu toe vind ik de flanellen pyjama's van de Zeeman wel fijn voor mijn zoon, maar die zijn bijna niet meer te vinden in zijn maat (98/104). Bij Hema valt de prijs/kwaliteitsverhouding mij tegen. Pyjama's zijn snel uit model, vooral de katoenen en zijn toch best prijzig. Jullie nog tips voor mooie betaalbare pyjama's die echt mooi blijven in de was. Ik heb er meestal maar 4 of 5 per seizoen, dus ze liggen vaak in de was.
Ik blijft toch bij de Hema. Heb hier een pyjama liggen die nu bij het 4e jongentje aan is, en toch nog prima past. Oke, hij is inmiddels een maat gekrompen, maar verder nog prima. V&D willen ook wel goede kleren hebben. C&A valt vies tegen. Die kleren blijven toch minder langs mooi, en zeker als je iets vaak wast is het snel weg.
Ik lees mee! Ik koop ze vaak in de aanbieding bij kruidvat en heb ze ook wel eens bij bart smit gekocht, maar de pasvorm valt tegen. De broekjes zijn vaak te lang en de shirts te kort.....
Prenatal! t/m maat 104. En anders ben ik erg tevreden over AH eigen merk textiel. Deze bijvoorbeeld: Prenatal - peuterkleding - Prenatal - Dreumes pyjama go for it of deze: Prenatal - peuterkleding - Prenatal - Dreumes pyjama Bulldog
Vorige week stonden ze geloof ik bij de Aldi in het krantje voor 7,- als ik me niet vergis. Dat waren ook flanellen. Wie weet hebben ze ze nog
Bedankt alvast. Hopelijk is die met de bulldog er nog van de Prenetal. Die is ook wel toepasselijk aangezien we zelf zo'n hond hebben. V&d die waren ook leuk!
@deniseK, helaas in de nieuwe krantjes niet gezien en geen aldi in de buurt @Daantje, dat is sowieso een erg fijn merk dus ik ga eens kijken bij Lief. Thx
ik haal ze meestal bij primark (wel een maat groter kopen valt klein) nu heb ik ze toevallig bij de action vandaan
Hmm hier lag een heel pak grotere maten vlak voor Sinterklaas. Heb toen een 110 gehaald voor dochterlief.die krijgt ze altijd van Sinterklaas
Die van de Kruidvat vind ik wel goed, vallen wel aan de kleine kant. En ik heb een tijdje terug 2 pyama's in de aanbieding bij de Hema gekocht en die blijven ook erg mooi moet ik zeggen. Maar wel aan de prijs idd.
Ik ben tevreden over die vd Hema blijven prima in model en gaan lang mee. En de pyama's van de Aldi alleen hebben ze ze niet altijd. Heb eens een pyama van de Zeemand gehad NOOIT meer. Die van de Wibra daarentegen bleven ook wel goed.
Mijn moeder geeft iedereen met Kerst altijd een pyjama, dat is traditie, hahaha, en vorig jaar en dit jaar heeft Finn er van de Primark gekregen. Die van vorig jaar is nu haast te klein, maar ziet er nog steeds goed uit. En het kost niet veel daar!
Ik heb ook wel eens een (jongens- )pyjama van AH meegenomen, lag afgeprijsd bij de kassa voor 5, leuk ding en erg goed gebleven ook.