http://www.facebook.com/MannenMetEenStreepjeHaarOnderDeNavel?ref=hl Voor de liefhebbers Het vervolg op de hyves. Die trouwens uiteindelijk werd gebruikt als gay-datingsite op een begeef moment
Hahaha mijn man is blijkbaar een van 3 op dit moment. Hij houd niet van haar op sommige plekken. Ik vind het ook wel mooier staan bij hem. Sommige mannen vind ik daar en tegen weer mooier met haar. Een ding scheelt ik reageer om de een of andere reden tegenwoordig allergisch op zijn baard dus die is er ook weer vanaf.
Wat haar op zijn borst... Paar sprieten en wat op zijn buik... En beneden ook.. Maar alles moet weg van mij.. Jakkie bah vind het vies... Ook down under... Hoef geen flosdraad... Of een kriebelende haar achter in de keel
Ik heb gestemt op geen borsthaar, dat is wat ik graag zou willen, manlief heeft wel iets borsthaar, helaas, heeel soms scheert ie het weg, maar om het daarna weer snel terug te laten komen. manlief heeft ook mega behaarde benen,brrr ik hou er niet van, maar no way dat dat er af gaat. rest houd ie wel netjes bij (gelukkig)
Mijn vriend schoor dat altijd, mag hij nu niet meer ook op z'n borst en dan een lijntje naar beneden.. Helemaal geweldig.. Heerlijk om doorheen te kriebelen en .. Pprr
Mijn man heeft overal haar behalve op ze hoofd en het liefst zie ik het overal kaal maar al 11 jaar samen en nog steeds overal haar. Word soms gek van dat gekriebel als hij achter me ligt of tegen me aan zit. Heb al vaak genoeg gezegt haal het weg maar nee hij doet het niet. Maar het is ook een erg moerlijk persoon en kan erg driftig zijn.
Hier geen borsthaar. Ja een paar verdwaalde haartjes rond de tepel en een licht streepje onder de navel. Ik vind het ook helemaal prima zo!
Hier heeft vriend geen borsthaar. Oksels ook nagenoeg niet, dat houd hij bij net als down under. Verder is hij qua benen en armen niet behaard. Vind het helemaal prima zo..
Mijn man is en behaarde knuffelbeer ^^ heerlijk! Maar overal blond dus valt niet zo heel erg op. Sommige plekken houd ie wel netjes bij voor me.
Ik vind het juist ook geweldig! Een beetje doorheen kroelen, gelukkig heeft mijn vriend het ook alleen maar op zijn borst hoor, rughaar moet weg. Maar dat streeptje blijft sowieso! Oorlogen hebben we erom gehad. Maar weg mag hij niet .
Hier geen behaarde man. Van zichzelf al gelukkig niet. Borsthaar, okselhaar, beenhaar en rughaar heeft hij niet tot nauwelijks. Ik ben er blij mee.
Neeee, geen borsthaar, gelukkig! Ik vind dat echt vreselijk (en manlief gelukkig ook)! Al vanaf dat ik hem ken geen borsthaar te bekennen !
Hier heeft vriendlief gelukkig ook niet zoveel haargroei. Zelfs ook niet in het gezicht, alleen een heel dun begroeid snorretje en sikje maar dat groeit ook hartstikke langzaam. Wel een sexy streepje onder de navel en een dikke bos op het hoofd...!!
Mijn man heeft helemaal geen borsthaar en nauwelijks baardgroei Hij is echt verschrikkelijk blond. Heel vreemd want zijn broer heeft wel borsthaar en is ook net zo blond. Tsja,ik ben tevreden met hem,hoef niet zonodig borsthaar,zeker niet dat donkere krullende waarvan je bij iemand anders het haar van in de douche ziet liggen *ril*
Gelukkig niet ! Houd absoluut niet van borsthaar en rughaar vind ik helemaal vreselijk Mijn man heeft alleen het streepje onder de navel en op zijn hoofd en dat was het gelukkig.