Succes roos! En smurf! Wat fijn dat je het hartje al gehoor hebt! M'n leerlingen kwamen vanochtend binnen: wow mevrouw! Uw buik groeit echt hard... Even n fotootje gemaakt... Hummmm dan is hij toch wat groter dan in de spiegel
hahah grappig dat ze dat zeiden. maar het begint idd een echte buik te worden! hier een vage pijn in mijn buik (eisprong??) Helaas wilde vriendlief niet klussen gisteren avond..... Wie weet vanavond! gisteren om 22 uur nog een ovu test gedaan en die was redelijk duidelijk. vanmiddag nog een doen. hoop dat dit mijn eisprong is, want dan is mijn cyclus misschien weer een paar dagen korter als 32 dagen
Mooie buik sofie! Roos veel succes Smurfin veel plezier! Fijn dat er nog even naar het hartje is geluisterd! Floor jammer he, als vl niet wil.. hoop voor je vanavond! Hier: vannacht bloeding gehad.. heel licht en na t vrijen.. maar toch.. Mn buik doet wel meer zeer, maar t voelt niet als kramp. Toen ik vannacht een 2ex naar de wc ging leek t gestopt. Ik lig nu nog in bed.. moed verzamelen om te gaan plassen!
Spannend Smurffin! Fijn dat je t hartje al hebt gehoord. Veel plezier straks met de echo! Hier doe ik het ook rustig aan met de buikspieren. Zodra het niet lekker meer voelt, gewoon minder doen is mijn idee. Sterkte vandaag Roos, hoop dat t meevalt! Kiraa; dat vollere in je gezicht kan ook komen door de zwangerschap hoor. Dan schijnen de lijnen in je gezicht wat zachter te kunnen worden, waardoor je gezicht dus voller lijkt... Vervelend Rica, die misselijkheid. Bij mij werd het ook erger, maar een klein droog koekje eten voor het opstaan en pepermunt sabbelen werken wel goed bij mij! Klus ze maar lekker Floor! Inmiddels ook al aan de ovu-testen gedacht? Mooi buikje hoor Sophie! Hè Lely,dat is schrikken! Gewoon naar de wc gaan meid. Je kan het maar beter weten. Maar als het gister gestopt leek, zal het vast niks zijn! Laat je het even weten?
Kikker je hebt gelijk.. Maar t bloeden is gestopt, en nu een heel klein beetje bruinverlies.. maar dat was echt minimaal.. Denk n gesprongen ader.. las al veel op internet dat dat vanaf week 8 kan gebeuren.. en die ene dag voor week 8.. Nu duimen dat t niet weer gebeurd..
Gelukkig meid! Dat bruinverlies zal dan zijn wat er nog achter was gebleven gister. Gesprongen ader zou best kunnen inderdaad. Gelukkig dat het dat was, maar kan me voorstellen dat je toch erg schrikt!
In eerste instantie schrok ik niet.. heb 3x eerder na t vrijen heel heftige bloedingrj gehad.. dit was echt maar heel weinig Maar heb de hele nacht slecht geslapen en steeds gedroomd.. Maar mocht ik t vandaag toch niet vertrouwen dan ga ik de vk bellen hoor Maar denk dat het wel goed zit
Dat is schrikken, lely! Hopelijk blijft het weg. Succes vandaag, roos! Mooi buikje, sofie! Spannend, floor! Is vast je ei! Jammer dat vl niet wilde dus wie weet, klusse vandaag!
Lely, gewoon vk bellen en dan lekker een echo! Sophie, mooi buikje!! geweldig, zo in het klaslokaal hihi Roos, succes vanmiddag!
breeze hoe is het met je en ben je al wat wijzer? lely jeetje bloed is vervelend maar schijnt heel vaak na het vrijen voor te komen omdat alles veel beter doorbloed is en de kans op een gesprongen adertje ook een stuk groter is. Smurffin super dat je het hartje gehoord hebt, en veel plezier bij de echo! Floor dat is vast je ei! jammer dat vl niet wilde maar ach wie weet vanavond! Hier mega slecht geslapen, net mijn maatzorghulp gehad, zometeen maar uitgebreid onder de douche ff.. dan kijken of mijn auto wil starten en naar mijn moeder en van daar af naar de intake voor de combinatie test. Denk dat ik vandaag moet bloedprikken en dat de echo ergens in week 11-13 gaat plaatsvinden. Maar dat hoor ik vanmiddag wel.
Ik kreeg net een pop-up hiero, of ik ook koekjes accepteer. Ik miste de knop "ja, lekker!"... @ Roos: Ai, jammer! Met zo'n aparte cyclus ga je toch hopen he! Succes bij de dokter! @ Smurffin: Hartje gehoord, fijn he! Wij hoorden het hartje ook voor het eerst een paar dagen voor de echo. Ik vond dat het enorm hielp om enigszins ontspannen die echo aan te gaan; Je weet in ieder geval dat er iemand zit met een hartslag. @ Sophiejosephine: ook al zo'n mooi beginnend buikje! Haha, bij jullie vergeleken heb ik al een echte toeter. Ik vergeet alleen steeds een foto in mijn album te plaatsen... @Amely: Op zich gaaf dat je zo'n duidelijk beeld met updates krijgt van wat er in jouw lichaam allemaal gebeurt. Nog gaver zou het zijn als dit tot een mooie zwangerschap leidt! @ Floor: Vanavond alles uit de kast, verleid hem! En dan niet over eisprongen en vruchtbare dagen beginnen, dat werkt bij veel mannen ietwat averechts. @ Lely: Oei ik snap dat je je wat zorgen maakt. Klinkt mij in de oren als gesprongen vaatje. En verwar darmkramp niet met baarmoeder-kramp. Die fout maakte ik in het begin ook omdat die twee lastig uit elkaar te houden zijn. Maar als het na een toiletbezoek weg is, dan was het dus niet je baarmoeder @ Tilaena: Succes met de combinatietest! Buikspieren trainen?! Ik heb soms al moeite om rechtop te gaan zitten in bed! Voorheen was het hoppa even de buikspiertjes licht aanspannen en ik zat, zonder hulp van mijn handen. Maar nu... heb ik een bilspier die soms pijn doet en af en toe zelfs gewoon dienst weigert, en ik sta ervan te kijken dat ik zonder hulp van die spier niet zomaar rechtop kan gaan zitten..! Dus dan maar omrollen of draaien en de voeten buiten bed zetten. Ego: Vandaag 20 weken echo! Ik ben nerveus maar ik verheug me er ook op! De echo is op het onzalige (doch zelf gekozen) tijdstip van 8 uur 's-ochtends (2 uur 's-middags NL tijd). Hopelijk gaat alles goed met de kleine woelwater. De twee namen liggen al een tijdje klaar, en vandaag krijgen we misschien ook te horen met wie van de twee we het genoegen hebben! Ik houd jullie op de hoogte!
Haha, je bent ook wel een beetje verder dan de meeste van ons hoor! Maar bedankt, dan weten we vast wat ons te wachten staat En spannend zeg; gewoon al je 20-weken echo! Kan me daar nog niks van voorstellen, haha. Wel een mooie foto met ons delen hoor! En als je dan toch bezig bent, kun je er gelijk 1 van je buik op zetten @Tilaena; succes met de combinatietest!
Raket heerlijk! Jaloers op t vroege tijdstip! ik hoop dat wij die keus ook hebben Laat je ons. weten of het een dochter of zoon is? En ik weet zeker dat het geen darmen zijn.. dat verschil is overduidelijk. Denk eerder mn banden.. Tot nu toe nog geen bloed gezien, dus houden we het op het vaatje.. Floor, ml had ook moeite met 'het moeten' de avond voor mn ei (ik had een mooie posi ovu test) wilde hij niet.. Ik was zo verdrietig! Uiteindelijk hebben we de volgende ochtend geklust.. dat ging met liefde ipv het moeten.. en dat was 6 weken geleden! Maar verleiden, ik ben er heel slecht in! Maar het is wel leuk om te doen
Zo dames, ik ben weer redelijk boven water! Pff...wat was ik beroerd! @Raket, wat spannend! Krijgen we te horen of je jurkjes moet kopen? @Roos, wat een gedoe! Hoop dat je fijn nieuws krijgt van de dok. Verder heb ik hele leuke truitjes voorbij zien komen, mooie buikjes en nog veel meer wat ik niet echt goed kan onthouden... Ik ga beter me best doen vanaf nu hihi!
Net terug uit ZH.. Tis in ieder geval geen breuk in mn buikwand *gelukkig* Waarschijnlijk een vetbult maar dat konden ze met de echo niet zien, dus als ik er last van heb dan weer ha bellen om een verwijsbrief voor een mri scan en daarna eventuele operatie om weg te laten halen.. Zit nu erg in dubio of ik t zal doen, hou ik er last van, ja of nee.. Vind ik dit erg belangrijk? een vetbult is niet zo'n drama.. Want als ik geopereerd zou moeten worden, moet ik mn eventuele zwangerschap natuurlijk uitstellen.. Zucht, erg lastig..
Hoi allemaal! Ik ben weer terug vanuit winterberg! Er lag weinig sneeuw, maar gisteren toch even lekker een dagje kunnen skieen mbv de sneeuwkanonnen. Morgen heb ik de intake bij de vk. Spannend! Ik heb alles bijgelezen, maar beetje veel om op te reageren via mobiel. Binnenkort zal ik weer op iedereen reageren!