Bibi, ja wel geklust maar niet iedere dag hoor. Zo'n beetje om de dag afgelopen dagen..ben benieuwd naar het resultaat
Hey dames, Ik meld me ook weer eens! Zoals sommige van jullie misschien nog weten heb ik een rot periode achter de rug. Nu gaat het echt stukken beter en ben dus weer fulltime aan het werk. En dat is best wel weer even wennen Erg moe geweest en dus geen puf gehad om te reageren. @dmj wat balen dat je alsnog ongesteld bent geworden! Gezien je al wat symptomen had was ik al aan het duimen voor je. Op naar de volgende ronde helaas. @avon leuk huisje zeg! Wij zijn ook op zoek naar een kast of iets om de spulletjes netjes op te bergen. Nu liggen hier en daar wat opruimkratten, maar dat is niet netjes in de woonkamer. Zal toch iets van een flinke kast moeten gaan worden gezien de hoeveelheid speelgoed @mamsie dan kan het aftellen beginnen. Ik doe met je mee, want ik heb de komende dagen mijn vruchtbare periode
ik heb nog is gekeken op Ikea.nl maar we krijgen niet de expedit kast maar deze: TROFAST Opbergcombinatie - IKEA
Hoi meiden, @Dmj Balen zeg!!!! Hier gewerkt vandaag... nog steeds geen laptop. Echt irritant zeg! Wie had dat nou ook pas. Jij toch Avon? Me moeder komt L. zo brengen. En neemt lekker roti mee, zelfgemaakt
dmj balen zeg van je ongie... hopelijk volgende ronde raak... hier vandaag regeldagje gehad emt schoonmaken en alle papierwerk doorwerken... MOrgen een relax dagje... op de was weg werken na dan.
Jep gelukkig na 2 weken weer als nieuw terug (incl. verzenden). Heb een Acer goede service vind ik. Heb jij je lappie ook opgestuurd voor reparatie? Heeft het eten gesmaakt??
Eten was heerlijk! Laptop heeft de oom van mijn vriend meegenomen. Dus die is er mee aan de slag. Heb ook een Acer. Maar volgens mij geen garantie meer..? Hopen dat ie snel terug is.
Dmj, shit wat balen! Zeker als het zo onverwachts komt. Foofer, fijn dat het weer beter met je gaat. Nu aan de slag Mamv1 Wat knap dat hij al zonder spijlen slaapt. Is het Goed gegaan vannacht? Ondernemende kindjes Hier ook hoor, het is echt een boef. Ik hoorde van de week van een collega dat haar dochter erg onder de indruk was van een boze blik. Nou.....B dus echt niet. Die zit tegenwoordig zeker twee maak per dag op een stoeltje, omdat hij slaat. En heeft heel regelmatig driftaanvallen, als hij zijn zin niet krijgt. Door mijn werk ben ik niet zo erg snel onder de indruk, maar soms denk ik wel. Shit de terrible two's moeten nog komen.... Hier, nog steeds niet ongesteld en nog steeds een hoge temp. Phew morgenochtend toch nog maar ff een keertje testen als ik dan nog niet Ongesteld ben. En hier.... Sneeuw! Bah! Kkkkoud en nat! Maar gauw een sleetje kopen.
@ Ducky; ik duim voor je!! Ik heb het even moeilijk..pff. Tranen blijven over mijn wangen rollen. Ik was aan het whatsappen met die vriendin van me, waar ik ook op kraamvisite ben geweest. We hadden het over Nora en ze zei toen 'Prachtig meisje, die op haar moeder leek, zo klein en dapper!'. Ik weet niet waarom, maar dat maakte me in een klap ontzettend emotioneel. Misschien omdat ze op me leek? Dat het echt mijn kindje was.... Ze zegt dat ze nog vaak naar haar foto kijkt.. en dat ze haar (gek genoeg) ook mist. Ik mis mijn meisje zo erg... het ene moment kan ik nog realistisch bedenken dat ik trots ben op haar en dat ze geen pijn hoefde te lijden en geen slecht leven hoefde te hebben. Dat het goed is zo en we in die korte tijd super ouders zijn geweest voor haar, alles hebben gedaan wat we konden. En het andere moment stort ik gewoon in, kan ik alleen nog maar huilen en mis ik haar zó verschrikkelijk erg dat ik me gewoon zooo gebroken voel. Mijn leven voelt gewoon niet compleet zonder haar. Morgen komt als het goed is het kussen binnen, met haar foto. Dan kan ik haar lekker bij me nemen iedere nacht en lekker knuffelen! Sorry dames voor mijn gesnotter hier... moest het even van me afschrijven!
BeetjeMama, verontschuldiging je maar niet hoor, daar zijn we toch voor met zijn allen. Wat lief van je vriendin, lijkt me voor jullie erg heftig om te zien dat zij wel net bevallen is. Ik vind het zo rot voor jullie! Natuurlijk mis je je meisje ontzettend het is ook nog maar zo kort geleden, het is ook gewoon zo oneerlijk allemaal. Ik vind je iig super sterk! Ik denk dat ik mijn bed 's morgens niet meer uit zou komen in jullie situatie. Een hele dikke knuffel voor jou!
@ Mamsie: ben ook benieuwd bij jou deze maand. Spannend! @ Foofer: fulltime werken? Wow, zwaar! Of valt het mee? Ik werk twee dagen en heb er meer dan genoeg aan. @ Beetjemama: pfff, krijg er zelf tranen van in mijn ogen... Ik kan me natuurlijk niet voorstellen hoe jij je moet voelen, maar ik snap dat het heel erg moeilijk is. Dat zal het nog wel een hele tijd blijven denk ik. Je mag hier alles van je af schrijven meid! Zoals Ducky al zei, daar zijn we voor. Ik vind het heel knap dat je meestal positief kunt blijven en het is denk ik heel goed om veel over je meisje te praten. Een dikke knuffel voor jou en heel veel sterkte...*knuf*
Ja vind het ook super lief van haar. Ze had ook echt uitgekeken naar samen met de kindjes afspreken enzo en ook voor haar is het gewoon bijna niet te geloven dat het gewoon allemaal niet meer gaat en dat ze er niet meer is. Maar ben wel heel blij voor haar dat zij een lief zoontje heeft! Gun het haar echt. En je bed niet meer uitkomen... ja, soms voel ik me zo. Vooral als ik boos ben (omdat ik ruzie heb met mijn vriend ofzo) dan kan ik echt 's avonds met de hond over straat lopen en denken 'als iemand me nu neersteekt, ben ik er wel vanaf'. En het frustreerd me dat ik zo'n gedachten heb...want dat heb ik normaal nooit. Ik was altijd vrolijk en hou van het leven. Maar dit.... pff, dat is gewoon zo veel. Het overweldigd me af en toe nog denk ik en dan krijg ik rare gedachten. Mijn leven is niet meer compleet, ik mis een héél belangrijk stukje en dat doet enorm veel pijn. Maar ik probeer toch de goede dingen te blijven zien, ik moet door gaan. Ik kan niet stoppen met mijn leven, omdat ik mijn dochtertje niet meer bij me heb. Ik moet verder....ik moet er het beste van maken. En hopelijk raken we snel weer zwanger en hebben we weer een toekomst om naar uit te kijken. En hopelijk kunnen we dan genieten van ons gezinnetje, ondanks het gemis van ons eerste kindje. Ze zal altijd in ons hart blijven en we zullen haar nooit vergeten.
@bibi met fulltime bedoel ik 32 uur . Ja het is af en toe zwaar, maar ik geniet er wel van. @beetjemama wat lief dat je vriendin zo meeleeft. Zij kan zich natuurlijk extra goed inleven hoe jij je moet voelen aangezien zij nu wel alles ervaart en dit niet kan delen met haar goede vriendin. Laat je tranen in ieder geval lekker gaan, dat is altijd goed. Als je je even niet fijn voelt dan is het het beste om te accepteren, (en ik bedoel dit bot!!) maar des te sneller ben je over het rot gevoel heen. Dus schrijf het hier lekker van je af en wij zullen hier en daar echt wel een traantje meepinken.. Dikke knuffel meis! *werpt een zakdoek*
Ahhh beetjemama, Hele dikke knuffel voor jou! Ook verdriet mag gedeeld worden! Hier nog steeds geen rode duivels... Als ik donderdag nog niet ongesteld ben ga ik vrijdagochtend testen.. (moet ook wel ivm bloeddruk medicatie)
@ beetjemama we delen lief en leed. Ik vind het zo knap hoe jij ermee omgaat en dat je het van je af kunt schrijven en met je vriendin erover kan praten. Zo lang je die nare gedachten elke keer opzij kunt zetten en met een glimlach aan Nora kan denken komt het wel goed met jullie. Hopelijk komt er gauw een brusje en kunt je troost vinden bij het kussen. knuff
Bedankt lieve dames! *geeft iedereen een dankbare knuffel* Ik heb barstende hoofdpijn van het huilen.... net een half boek uitgelezen en nu ga ik maar slapen. Verheug me op het kussen, lijkt me heerlijk om lekker mee te gaan slapen! Haar gedenkkaartje van de crematie (met haar foto op de voorkant) staat op mijn nachtkastje en iedere avond voordat ik ga slapen, kus ik haar nog even. Stom ritueeltje, maar vind het wel fijn om zo te gaan slapen. Slaap zacht allemaal!
hallo allemaal, hoe gaat het hier met iedereen? bij ons gaat het nu eindelijk goed na 1 miskraam, dit is ook de reden waarom ik even niet meer actief ben geweest maar nu ben ik ongeveer ruim 7 weken zwanger.