Hoi allemaal Ik vroeg me zo opeens af, is er een relatie tussen de manier waarop je menstruatiekrampen ervaart, en de manier waarop je weeën ervaart? Zo heb ik zelf altijd enorme menstruatiekrampen waar je dubbel van slaat en welke erg doortrekken naar mn benen waardoor die soort van lam aanvoelen. Maar zou dat nou ook iets kunnen zeggen over hoe ik weeën zal ervaren? Dat t ook echt onderbuik is doortrekkend naar benen? Of is er gewoon echt niks zinnigs over te zeggen? T is natuurlijk sowieso afwachten, dat begrijp ik, maar vroeg t me gewoon af Ben benieuwd naar jullie ervaringen
Hoi, Het heeft echt niets met elkaar te maken!Weeen lijken in het begin wel op menstruatiekrampen, maar naarmate de bevalling vordert is het een heel ander gevoel, niet te houden!haha En had zelf rugweeen en beenweeen en buikweeen en me menstruatie voelde ik alleen in onderbuik en beetje last van me onderrug!Je gaat het vanzelf ervaren, bij iedereeb voelt het weer anders!
Bij mijn weeen zag ik ook geen overeenkomst met menstruatiekrampen... Weet wel dat ik nooit meer klaag als ik menstruatiekramp heb... haha Toen ik mn eerste wee voelde (wel meteen heftig, wee-enstorm) dacht ik dat mn darmen weer bezig waren, maar dan heftiger dan normaal. Eenmaal op de wc kwam er niks en viel het kwartje ineens
Ik heb zulke erge menstruatie krampen dat ik er altijd 3 dagen ziek van ben. Het zit in n buik benen en rug. Maar totaaaaaal niet vergelijkbaar met weeën.. Hier vanaf de eerste weeen in een weeenstorm terecht gekomen. Had been buik en rug weeen die niet meer weggingen en waar niet tegen op te puffen viel.
Bedankt voor jullie reacties! Vind t erg spannend in elk geval en moet er maar niet teveel bij stilstaan of over nadenken hihi
Vond het niet te vergelijken met de krampen die ik met mijn menstruatie heb. Dit was voor mij zeer herkenbaar als weeën, hopelijk nu weer, maakt het wat makkelijker haha. Ben benieuwd hoe je het ervaart!
Tijdens menstruatie meestal geen last van mijn rug en nu het grootste gedeelte van de tijd rugweeen gehad. Laatste stuk wel beenweeen erbij en van mijn benen heb ik wel altijd last tijdens mijn menstruatie. Knuf
Dat heeft zeker geen zin nee.. Ik lag 4 dagen in het ziekenhuis met gebroken vliezen. (bij 35 weken zwschap, dus vandaar in t ziekenhuis) Lag dus echt te wachten op de bevalling en had ineens heel veel tijd om erover na te denken. zoveel, dat ik mezelf helemaal zenuwachtig maakte en er tegenop ging zien. Ik had allerlei voorstellingen en scenario's over hoe het zou voelen en zou gaan, maar in de werkelijkheid leek het daar helemaal niet op. Zowiezo gaat er een knopje om als het allemaal begint.. verstand op 0 en alles over je heen laten komen!
Voor iemand die zich eigenlijk helemaal niet wil verdiepen in de bevalling begin ik nu toch best nieuwsgierig te worden Misschien toch maar eens hier en daar wat info inwinnen maar zal eerst de informatie ochtend bij de vk nog afwachten Bedankt voor jullie reacties!
Hoi, Die menstruatiepijn klachten tijdens je zwangerschap kunnen weldegelijk iets betekenen, dit vertelden de gyneacoloog en vk. Ik wil je niet ongerust maken maar misschien toch een goed idee om is aan je vk of gyn door te geven dat je er last van hebt aangezien je nog maar 26 weken zwanger bent. Bij mij begon het zo namelijk. Groetjes Marja Ps kijk ook is op dit forum onder het kopje: na de geboorte: prematuur Daar staan ook zoveel mensen met dezelfde klachten en kun je misschien daar het onderwerp aansnijden.
ik moet zeggen dat ik de eerste rugweeen wel heel veel op menstruatiekrampen vond lijken. Nu ging mijn bevalling supersnel dus werden het al gauw echte weeen, maar als het wat langer duurt kan ik mij voorstellen dat je het herkent.
Hmm ik denk dat je niet goed gelezen hebt. Ze vraagt zich af of hoe ze normaal menstruatieklachten ervaart iets zegt over hoe ze de weeen zal ervaren wanneer ze moet bevallen of het op elkaar lijkt. Niet dat ze dat nu heeft. TS ik vond de eerste weeen wel wat op menstruatiepijnen lijken. Ik dacht nog (heel naief ) goh als dit het is snap ik niet dat vrouwen zo'n drama maken van dat bevallen. Toch heel goed te doen?? Jahah... totdat er wat centimeters zijn gemaakt en dan wordt het toch wel heftig en is het in niks meer te vergelijken met een menstruatiegevoel haha.
ik heb ooit 1 keer zo'n heftige menstruatiekramp gehad dat dit redelijk in de buurt van een wee kwam. Ik heb zelf de weeen als heel scherpe krampen/steken ervaren, daarbij stelt een menstruatiekramp een stuk minder voor.
Hier ook geen overeenkomst tussen menstruatie en weeën. Bij menstruatie altijd heel veel last van mijn rug. Weeën echt voornamelijk in mijn buik gehad en beetje in de benen.
Nou meiden ik ben erg benieuwd , maar voorlopig mag dit kleine eigenwijze meisje nog lekker warm in mn buik blijven zitten hihi Zal nog even geduld moeten hebben Is maar goed ook...kamer is nog niet klaar, en wieg hebben we ook nog niet Bedankt weer!
Ik was ook wel benieuwd idd, ik ben altijd 3 dagen ziek van de pijn, inclusief overgeven en koorts en niet weten hoe ik moet liggen van de rugpijn, en was al spookbenauwd voor rugweeen, maar dat hoeft dus niet lees ik nu een tante van me die ook altijd zo ziek was zei wel dat ze er tijdens haar bevalling achter kwam dat ze eigenlijk gewoon elke maand weeën had...misschien hangt een en ander dus ook af van de mate van pijn tijdens menstruatie?
Ohnee...ik lig soms met menstruatie-kramp al gevloerd, dwz; tranen in mn ogen(soms echt jankend), rillend vd kou maar wel zweten en niet wetend hoe ik moet liggen... Ik denk dat ik na de bevalling ook nooit meer klaag over menstruatie-pijn
Tijd zal t leren of in mijn geval weeen te vergelijken zijn met menstruatiekrampen de een heeft ergere krampen dan de ander tenslotte hihi Al ga ik er eel van uit dat weeen veeeeeeeeeeel pijnlijker zijn