Dank je wel! Ja dit is inderdaad het meest ideale. Zo zie je dat het ook zo maar in eens goed kan gaan. Het kwam voor ons ook echt onverwacht, maar wel met resultaat! Hopelijk gaat het bij jullie ook snel helemaal goed! Succes!
Ik ben van mening dat ze pas zindelijk zijn op het moment dat zij het willen. Ons zoontje wilde absoluut niet op het potje of toilet. Als we de luier uit wilde laten, maakte hij een en al drama. Tot ongeveer 3 maanden terug stemde hij uiteindelijk op een namiddag toe om de luier uit te laten. Die middag 3 ongelukjes. De 2 dagen erna 1 of 2 ongelukjes en daarna zindelijk. Poepen deed hij direct op het toilet. ' S nachts zindelijk was een aantal weken later. Toen hij een week droge luiers ' s ochtends had, zijn we de luier ook ' s nachts gaan uit laten.
Heb hem net naar de psz gebracht, zonder luier. Het gaat goed zolang je bij hem aangeeft dat hij wel moet plassen. Heb dit ook aangegeven bij de leidster dus ik ben benieuwd hoe het gaat
Mijn zoontje was pas met 3 jaar en 7 maanden zindelijk. Heel vaak geprobeerd zonder luier te laten lopen maar dan ging het heel vaak mis.Tot ik hem op een ochtend vroeg of hij een luier aan wilde en toen zei hij 'nee, ik ben een grote jongen' vanaf dat moment gaat het goed. 'S nachts is hij nog niet zindelijk maar dat vind ik niet erg. Hij wil ook nog wel eens een beetje plassen in zijn onderbroek als hij heel erg druk is met spelen en dan te laat naar de wc gaat. Dat gebeurt gelukkig alleen thuis en niet als we ergens anders zijn of als hij op school zit. Ik dacht ook dat het nooit zou lukken voordat hij naar school zou gaan maar opeens wilde hij geen luier meer. Ik denk dat het ook bij jullie vanzelf wel goed komt.
Het is gister goed gegaan op school, heb tegen de leidster gezegd wanneer hij ongeveer moest gaan plassen, en heeft toen ook op de wc geplast ^_^ Toen ik hem ging ophalen heeft hij nog een keer geplast, hij gaat nog niet uit zichzelf, maar plast wel op de wc. Dus weer een stapje vooruit
wat goed! Een beginnetje is er!! Hier geef ik trouwens een sticker als ze het goed doet....die mag ze dan vol trots aan papa laten zien op het eind van de dag.
Ja dat had ik ook een tijd gedaan, maar op een gegeven moment werkte dat niet meer. Hij is enorm trots als hij een plas doet, en de grootste beloning dat er is: is de wc door trekken dat vind hij zo leuk om te doen