Die naam kwam ik toevallig van de week al wel tegen in 'Cash op zolder': een van de taxateurs heette zo... Denk een oude naam van ooit vroeger ofzo, maar als ik het op een andere manier tegen was gekomen, zou ik denken dat iemand een koosnaampje voor z'n huisdier had bedacht, (verlenging van poekie ofzo).
Ik zie het mezelf al roepen langs de kant van de speeltuin: 'O, kom eens hier!' Ehm...? Dat kind gaat ernstig in verwarring raken met sinterklaas... 'O, kom er eens kijken...'
Dit vind ik zo'n rare reden. Alsof in Nederland allemaal Daan en Emma's rondlopen (daar zijn er al genoeg van). Nederland stikt van de Engelse namen (al dan niet op zijn Nederlands geschreven). Evangelie vind ik ook niet echt passend, maar op zijn Engels kan het best (al zou ik het dan als Evangeline hebben geschreven). De raarste namen in de lijst vind ik toch echt de 'Nederlandse namen'.
Nou.....Evangeline is ook weer een andere catagorie namen dan: ArChianthony Bossen-Boshen Christiano-DAngelo Dvinejerreau DjayD Djessy-Djay Dwigh-Shalaino Eintemaxemilium Helljayson Iwannnova Jah-Luciëncio Jaylion-Dleh Justice-Jayvhon Kyan-Eli LeJohnso LeCurWarren MarDjelon Maroah-Jax Pipp-Djo Prince-Eliezer Princeisaiah QShawn Qivánno-Lorenxio Qnaijerick Qshanthony RayQuimion Rowen-Layngeleyon Shemièrvi Shu-DhjaiDrion Tychaero-Jenoah Yroxax Meisjes Cedrixianthley Chanoah-Sky Chyna-Jadore Coco-Mé Cyerlee-Deliyah DFiënyi Divainchéliënne Divinnety DJayleigh-Ann Djarmania Elpierrine Fayden-river Ixylainne Jezebel-Djuina Jeviënne Jurkeigh-Leigh Mardy M Queen-ensiellyque Rock-Shenthelly RolliNHCy Sjorzette
Haha ik vind ze ook vreselijk hoor. Ze zijn in ieder geval heel fout geschreven. Maar wat moet je denken van Staats-Jan of Zwerver? Ik vind dat nog erger eigenlijk.
ik bedoel, wat heb je in gedachten als je je kind Helljayson noemt? Kan me niet voorstellen dat je dat in een hele vrolijke periode hebt bedacht... Ik vind het gewoon zielig die namen! Die kinderen/mensen moeten de rest van hun leven door met zo'n naam!
Hahaha, ja die zijn ook gewoon te erg! Poekelien zag ik ook voorbij komen....dat zou ik mijn kat niet eens aan doen! Echt....wat dáchten die ouders
sorry.. hoe jij dit vertaalt moest ik wel even heel hard lachen.. maar je hebt volkomen gelijk.. arm kind
Een van de vaste taxateurs van het tv-programma Cash op zolder heet Poekelien. Tja, mijn smaak is het niet. En ik hoop dat het meisje dat die naam nu ook gekregen heeft een sterke persoonlijkheid heeft, en boordevol zelfvertrouwen zit. Sommige namen zijn in andere culturen heel gewoon. Dan kun je denken: ja maar, we zijn hier in NL. Maar die ouders komen misschien ergens anders vandaan, hebben hun roots en familie elders, en wie weet, verwachten ze dat hun toekomst daar ook ligt. Is alleen hun kind hier geboren, en hebben ze dus hier aangifte moeten doen. Gelukkig heet niet iedereen hier Daan of Emma, en gelukkig heeft niet iedereen hier blauwe ogen. Maar er zitten namen bij....
of teveel gebruik van i-phones of tablets oid. met automatisch woordenboek die door het vele gebruik ervan oververhit raken en een eigen leven gaan leiden.
Voor iedereen die meer wil weten over Poekelien: Poekelien komt de wereld een beetje mooier maken! | Vernoeming.nl Check vooral de reacties onderaan. Zowel de vader van baby Poekelien, als de enige bekende volwassen Poekelien in NL schrijven mee (tenminste, dat zeggen ze, je kunt het nooit zeker weten). sorry als iemand dit al gepost had, heb niet alles teruggelezen.