Wie huurt een cv ketel.....

Discussie in 'De lounge' gestart door Lov23, 14 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ben je dan geheel onderhoudsvrij?
    Als er iets mis is met de ketel wordt bij jullie dan alles vergoed of moet je toch iets bijbetalen?

    En zouden jullie het weer doen en waar huren jullie en wat zijn jullie ervaringen. Hoeveel ben je kwijt per maand enz....em welke cv hebben jullie.

    Alvast bedankt voor de antwoorden.!
     
  2. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Wij zijn net verhuist en we hebben in het nieuwe huis een huurketel. We hebben alle kosten op een rijtje gezet en hebben besloten om de ketel over te kopen.

    We zouden 37.50 per maand betalen voor de ketel. Maar dan zouden we de ketel 4 keer afbetalen uiteindelijk. We hebben ervoor gekozen om elke maand (wat we altijd doen) gewoon te sparen en wanneer er iets mis is met de ketel dit te betalen van de spaarreking.

    Ik vind iets huren niet zo. Als je ook kijkt hoevaak je dat ding betaalt...
     
  3. Esthertje

    Esthertje Fanatiek lid

    6 sep 2006
    1.807
    0
    36
    Haarlem
    Hier een huurketel sinds 2005.
    Al het onderhoud/ reperaties hebben wij nooit hoeven te betalen.

    Wij huren hem via Feenstra en betalen iets van 90 euro in de 3 maanden.

    Volgende doen we weer net zo, ideaal!!
     
  4. Tjilpje

    Tjilpje Fanatiek lid

    3 mrt 2010
    1.950
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben de ketel gekocht, nu twee jaar gratis onderhoud. In indergeval 1 keer per jaar controle.

    Na die twee jaar betalen we een klein bedrag in de maand bij de vorige was dit 8,95 in de maand. Bij storing oid komen ze dan langs en kost het niks. We hebben dus een onderhoudscontract.
     
  5. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    tjilpje wat moet je dan betalen.....want dan ben je dubbel geld kwijt toch?
     
  6. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Lees ook even mee, wij hebben straks ook een nieuwe ketel nodig en twijfelen tussen huren of kopen.
     
  7. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Wij hebben een lease ketel, betalen 20 euro per maand.
    De eerste twee jaar betalen hun ons onderhoud, nu moeten we controles en keuringen zelf betalen... Maar ze zijn niet duur hoor.
    Ik ben tevreden over hoe het is nu :)
     
  8. justme1974

    justme1974 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    3.822
    2.003
    113
    Sterker nog; ik huur het hele huis erbij, ideaal :D

    Goed.. zonder gekheid; in mijn eerste koophuis zat ook een huurketel, oud, versleten en onbetrouwbaar. De vorige bewoner was niet echt netjes met zijn termijnbedragen omgegaan en dus zat er bij de koop van het huis ook een hoop ellende. Ik heb toen een compleet nieuwe ketel aangeschaft. Geen huur, dat vond ik te duur inderdaad. En dat oude huurding hebben ze opgehaald.
    Als het even kan, zou ik zo'n ding dus niet huren.
     
  9. Tjilpje

    Tjilpje Fanatiek lid

    3 mrt 2010
    1.950
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben de ketel zelf betaald contant. Daarnaast hebben we een onderhoudscontract afgesloten. (niet verplicht).

    De ketel zit er net in dus de eerste twee jaar is het gratis. Ze komen in ieder geval 1 keer per jaar voor controle, persoonlijk vind ik dat wel belangrijk.

    Na die twee jaar gaan we per maand een klein bedrag betalen. Rond de 8,95, zijn er problemen, mankementen, oid dan kost dit ons niks.

    Stel je huurt en dit kost 37,50 per maand dan ben je al 450 euro per jaar kwijt.

    Dan is een ketel kopen uiteindelijk veel goedkoper!;)
     
  10. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Wij ook!
    En als nu wat aan de ketel is komen ze direct kijken!
    Dat is wel prettig!
    Hebben ook eerst overwogen om eentje te kopen maar huren en geen onderhoud vind ik prima;)
     
  11. MrsDee

    MrsDee Fanatiek lid

    12 jun 2008
    1.647
    0
    36
    Overijssel
    Ik lees even mee, wij moeten ook een nieuwe.
     
  12. bouncytigger

    bouncytigger Bekend lid

    27 feb 2012
    861
    0
    0
    Je bent per saldo gewoon veel goedkoper uit om er eentje aan te schaffen, en dan een onderhoudscontract af te sluiten, of maandelijks waar geld opzij te zetten voor onderhoud. Bij huur of lease van een ketel betaal je de ketel al snel 3 of 4 keer...
     
  13. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.024
    1.850
    113
    Provincie Groningen
    Als je het geld er voor hebt dan zou ik hem absoluut zelf kopen!
    Is stukken goedkoper zelf met een onderhoudscontract erbij.
    Bij leasen betaal je de ketel vaak 3 a 4x!
    Bij leasen is de ketel meestal na 10 jaar van jezelf, maar vaak dan pas komen de reparatie's.
    Eigen is leasen gewoon een vorm van lenen.
     
  14. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Wij hebben een ketel gekocht omdat huren vaak betekend dat je hem zelf twee keer had kunnen kopen. Het is handig als je echt geen geld hebt en het winter is maar niks is voor niks hetbedrijf moet er ook aan verdienen.

    Wel hebben wij er een onderhoudscontract bij genomen. We betalen een bepaald bedrag per maand en hiervoor komen ze elk jaar onderhoud plegen aan de ketel. De meeste dingen vallen onder dit onderhoudscontract dus hebben nooit iets voor een reparatie hoeven betalen.
     
  15. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    En wat is het advies als je niet van plan bent om 10 jaar in het huis te wonen? Dan ook gewoon kopen? Of toch huren?

    Wij hopen namelijk over 6 jaar naar een vrijstaand huis te gaan.
     
  16. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    In dat geval zou ik hem zeker kopen! Een huis verkopen waar een huur CV in zit is lastig, mensen willen vaak een eigen en in sommige gevallen is een contract niet overdraagbaar. Een cv is wel een redelijke investering maar ook een meerwaarde van je huis. Sterker nog, zonder kun je niet leven.

    Zelf zou ik niet zo snel een huis met huur CV kopen of anders zakken met de prijs als de Huur cv er uit kan. Ik zou als de huur cv er niet uit kan en ik hem dus ook moet huren, het huis niet kopen.

    Mocht je tich voor een huur cv gaan, kijk dan of je hem eventueel na 6 jaar kan "opzeggen" zonder verdere risico's of dat het contract eventueel overdraagbaar is aan een koper.
     
  17. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Bedankt voor de informatie Twinkle Star!
     
  18. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja ik denk dat het idd kopen wordt en een onderhoudscontract erbij dan.......we zijn aan het verbouwen en kunnen m kopen in principe dus dan is dat toch de beste keus.

    Maar zo'n onderhoudscontract is dat duur per, maand?
     
  19. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Wij betalen 6 euro per maand maar dit gaat samen met de energie rekening, merk je dus in principe niet zo veel van. Het is wel handig om te hebben want met een contract komen zo ook mega snel bij storing.
     
  20. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    En dan kost je dit voor de rest niks als ze moeten komen?
     

Deel Deze Pagina