1-15 juli 2013 mama's!!!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by bloempie 1983, Oct 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. judithvdc

    judithvdc Bekend lid

    Dec 1, 2010
    836
    0
    0
    Gelderland
    Hier ook aan het aftellen. Donderdag hebben wij 's avonds de pretecho. Niet dat ik dan ineens los ga met spullen kopen want we gaan vlak voor de bevalling verhuizen dus kan beter dan nodige spulletjes kopen anders moeten we dat ook nog meeverhuizen.
    Maar ben wel heel benieuwd of we een jongensnaam of meisjesnaam mogen bedenken.
     
  2. liefebees

    liefebees VIP lid

    Dec 6, 2010
    6,936
    204
    63
    Overijssel
    Ik tel ook af, vrijdag weten we het! Kunnen we dan ook met het kamertje beginnen.

    Op t werk kreeg ik gisteren de vraag wanneer ik met verlof ga ivm de planning. Bij elin met 35 wkn met verlof gegaan en was ik achteraf erg blij mee want elin kwam al met 38 wkn. Nu twijfel ik, wil t liefst tot 36 wkn doorwerken en dus na de bevalling langer vrij. Maar ja, heb lichamelijk best zwaar werk en stel deze beeb komt weer te vroeg.. Dan heb ik amper uit kunnen rusten! Lastige beslissing dus.
     
  3. diaaantje

    diaaantje Actief lid

    Oct 16, 2011
    251
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik stop met 36 weken ontdanks ik in de zorg werk
    met werkgever zo afgesproken aan te geven als niet gaat ik alsnog met 34 weken er uit ga

    groetjes diana
     
  4. Mamsie2010

    Mamsie2010 Bekend lid

    Jan 1, 2013
    984
    6
    18
    Noord Brabant
    Ik wil ook doorwerken tot 36 weken maar nu zei mn manager dat het in de zorg misschien niet mogelijk is Weet iemand daar iets van? Vorige zwangerschap kon het wel en vind het wel lekker om daarna 12 weken thuis te zijn
     
  5. liefebees

    liefebees VIP lid

    Dec 6, 2010
    6,936
    204
    63
    Overijssel
    Nou ja ik neem mn zomervakantie (3 wkn) ook nog na de tijd dus ben sowieso 14 wkn thuis na de bevalling als ik met 35 wkn stop.
    Denk dat t ook wel verschilt of je al een kindje hebt. Hier toch druk met mn meisje en wil echt wel een btje uitgerust aan de bevalling beginnen. En stel ik beval weer met 38 wkn.. dan heb ik maar 2 wkn 'rust' gehad voordat beeb2 er is.
     
  6. JBM85

    JBM85 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    740
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik stop 6 weken voor de datum, het is dan juni en hopelijk mooi weer. Ook ik neem daarna nog 2 of 3 weken vakantie op, oppas is dan ook met vakantie dus had toch wel vrij moeten nemen.

    Spannend hoor jullie allemaal aftellen tot de geslachtsbepaling.

    Ik heb al 2 dagen erge hoofdpijn, gisteravond zelfs beetje misselijk. Kleine heeft hier slecht geslapen, denk hij het koud heeft maar hij slaapt met geen mogelijkheid met een deken dus beetje lastig wat ik moet doen. Hij slaapt nu in slaapzak met mouwtjes en lange romper plus nog pyama en sokjes. Maar goed dus dat was een drama. Nu heb ik nog hoofdpijn en moest net zijn luier verschonen en ik zal niet in details treden maar gadver ik ben weer misselijk wat was dat smerig. Misschien kiesjes. A fijn ik voel me dus niet lekker. Gelukkig heb ik vrij vandaag, ga zo eerst een parecetemol nemen want heb nu 2 dagen gewacht en het is nog niet weg ben het nu wel zat.

    Fijne dag allemaal!
     
  7. JBM85

    JBM85 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    740
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ohja meiden hebben jullie de link van de buikjes topic, ik kan hem niet vinden, zal wel niet goed kijken. Moet ff een abbo nemen is makkelijker
     
  8. Melief

    Melief Niet meer actief

    Ik ga 23 mei met verlof! Zit al in de ziektewet dus moet verplicht 6 wk van tevoren!

    Ik ga nu een bugaboo halen van marktplaats, wens me succes op de weg ;)

    En volgens mij staat het 50-50 toch want kruidnootje krijgt ook een meisje toch?
     
  9. Kruidnootje

    Kruidnootje Bekend lid

    Nov 13, 2012
    931
    0
    0
  10. Kruidnootje

    Kruidnootje Bekend lid

    Nov 13, 2012
    931
    0
    0
    Yesh! Roze koorts is hier toegeslagen inmiddels ;)
     
  11. JBM85

    JBM85 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    740
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leeuk een meisje, stiekem hoop ik dat ook maar denk dat we zelf weer een jongen krijgen. Natuurlijk ook hartstikke welkom! Ben nu ongeduldiger met het willen weten als bij D, misschien anders omdat he de eerste was. Maar ik blijf sterk hahaha bij de geboorte wil ik de verassing!

    Kruidnootje bedankt, ga ff spieken!
     
  12. liefebees

    liefebees VIP lid

    Dec 6, 2010
    6,936
    204
    63
    Overijssel
    Stiekem hoop ik ook op nog een meisje. Durf dit echt alleen amper te typen, bang voor reacties.. En met een jongetje net zo blij hoor, heel bijzonder om dan een meisje en een jongetje te hebben. Maar ben zo gewend aan een meisje, dat het me gewoon vreemd lijkt ineens ook een jochie te hebben haha.
    Voor papa hoop ik een jongetje, weet dat ie dat erg graag zou willen.

    JBM sterkte met je hoofdpijn. Gewoon pcm nemen hoor, ik doe daar zelf niet al te moeilijk over. Zowel HA als vk zeggen dat het niets geen kwaad kan.
    Hier ook een meisje dat niet fit is, ze is ontzettend verkouden en ik blijf om de minuut een snottebel afvegen bij dr. Arm ding. Ze ligt nu net weer in bed dus even tijd voor mezelf!
     
  13. JBM85

    JBM85 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    740
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou ik durf het ook net aan te zeggen hoor dat ik het graag wil. Ben wel een jongensmama hoor qua spelen en wild doen, lekker gooien en smijten met hem (hoe harder hoe mooier hij het vind) en nee gewoon op bed hoor haha. Maar ik ben ook dol op haartjes doen enzo, lijkt mee heerlijk, en lekker roze kleertjes shoppen. Maar we zullen zien!

    Ja ik vind pcm niet zo lekker werken als ubiprofen maarja dat mag je nu even niet. Heb er nu 2 ingenomen en gaat gelukkig alweer beter, lekker binnen blijven vandaag.
    Ach jou meisje ook ziekjes, vervelend hoor met die kleintjes. Lekker dat ze eventjes slaapt, heb jij ook even tijd voor jezelf.
     
  14. Janneke1982

    Janneke1982 Fanatiek lid

    Sep 21, 2011
    1,170
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb al 2 jongens dus ook hier zou t helemaal te gek zijn als t een meid is!
    1 feb echo phfff nog 2 weken waxhten. Wel echo van 45 min!

    Ik ben aan t werk. Net klant i d winkel: en hoe lang ben jij al zwanger? Sorry?!? Ben ik al zo dik! Nou was t wel een leuke klant gelukkig. Ik stop 6 v t voren. Maar waarschijnlijk zit ik in april al thuis met b.i.
    Ik neem dan vakantie en da mijn verlof ook nog 3 wk. Ik heb nog 3 mnd vrij staan. Moet er toch een x vanaf
     
  15. Supernurse

    Supernurse Fanatiek lid

    Aug 16, 2009
    1,837
    0
    0
    Wat leuk al die echo' s. Begin zelf nu ook wel erg nieuwschierig te worden. Mqar goed wij houden het ook bij een verrassing. Dus nog wat langer geduld.
    Ik werk ook in de zorg en je mag gewoon kiezen wat je wilt met je verlof. Wil je tot 4 weken van tevoren doorwerken dan mag je nog niet minder of koter werken of in de ziektewet geweest zijn. Zelf ga ik er 6 weken van tevoren uit. Kan ik even lekker genieten. Ook thuis genoeg drukte met mijn zoontje.

    Groetjes
     
  16. JBM85

    JBM85 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    740
    0
    0
    NULL
    NULL
    Net even heerlijk online geshopt voor de kleine man, had nog geen snowboots en skipakje dus lekker nu in de uitverkoop geshopt. Hopelijk gauw binnen. Lekker hier in het park met hem ravotten. Wij hadden ook nog geen slee dus die heb ik ook gelijk besteld bij de Halfords nu in de aanbieding. Verder had ik een mailtje dat o nze Bugaboo Donkey binnen is dus die zullen we vrijdagmiddag of zaterdag ook gaan ophalen. Leuk hoor!
    Nu ff broodje smeren voor ons en dan mag meneertje lekker naar bedje. Kan mama ff lekker lang douche en nog wat in huis doen. Tis hier een ravage.
     
  17. Schaapje05

    Schaapje05 Bekend lid

    Jan 16, 2012
    528
    0
    0
    Overijssel
    Was het maar vast vrijdag!! Dan hebben wij geslachtsbepaling. Hoop zo dat de kleine het laat zien. Dochterlief was eigenwijs steeds.

    Ik zou met beide geslachten even blij zijn. Maar een meisje ken ik en past gevoelsmatig meer bij me en ik zou een zusje echt geweldig vinden voor L.
    Ook zou ik het heel jammer vinden als ik al die leuke kleertjes die ik heb nog niet meer kan gebruiken. Zou ook een boel geld schelen wat dat betreft!

    Maar een jongen is ook geweldig omdat het weer nieuw is en ik van beide dan wat heb maar ik zou er iets meer aan moeten wennen.

    In het begin dacht ik echt dat we een meisje zouden krijgen maar nu heb ik steeds meer een jongetjesgevoel en denk ik vaak ook in het 'blauw' ;).
    Nog even afwachten en dan weten we het hopelijk!
     
  18. Wanna be mama

    Wanna be mama Actief lid

    Nov 5, 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vandaag 14 weken!

    Vanmorgen lift gekregen naar en van werk, heel fijn! De auto is naar de garage... Zo toch maar op de brommer naar stal en de etos!!!
    Denk dat ik gewoon midden op de weg ga rijden, daar is het sneeuw vrij! ;)

    Wat leuk al die geslachsbepalingen!!! En spannend voor wie nog moeten!!! Succes met afwachten ;)
     
  19. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Sorry dames, even klaagzang van mij...

    Ik ben terug van de GYN. Aangegeven dat ik deze week al 2x heb overgegeven ongeveer uurtje na het innemen van de pillen en dat ik iedere keer na inname meteen een vol, misselijk gevoel krijg wat enorm lang duurt voor het weg trekt. Bloeddruk was, doordat ik me echt niet lekker voelde, daarom ook weer wat hoger en dat zou met een hogere dosering niet moeten.
    Nu gaan we dus overstappen op een ander medicijn voor de bloeddruk, maar moeten we de vorige afbouwen. Maandag mag ik weer naar de GYN om mijn bloeddruk te laten meten en te kijken of we kunnen gaan afbouwen. Ik moet van de GYN die dag ook echt even gaan rusten in het ZKH voordat ik mijn bloeddruk laat meten, dus eerst even kopje thee drinken, even rustig aan doen en niet het ZKH inhollen, bloeddruk laten meten en dan gesprekje met de GYN...
    Hopelijk werken deze pillen beter, want de hele dag misselijk zijn, soms zelfs overgeven en enorm moe zijn (dagen zonder inspanning waren 12 of hooguit 14 uur...) is toch niet wat ik van het tweede trimester van de zwangerschap had verwacht...

    Voor de rest gaat het prima hoor. Mijn moeder, ze was mee omdat ik met de huidige meds niet mag rijden als ik me niet lekker voel, zag dat mijn onderbuik al echt omhoog komt, dus die was meteen trots :D Op naar een mooie buik, hij komt eraan!!!
     
  20. Wanna be mama

    Wanna be mama Actief lid

    Nov 5, 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mira, ik hoop dat je je snel (Met nieuwe med) beter gaat voelen!
    Hoor wel vaker dat mensen van die pillen voor bloeddruk zo misselijk en vol worden... Niet fijn! Zeker niet nu je dacht te gaan genieten!
    Dus hoop dat da snel beter gaat lukken! En je van je Bollere buik kan gaan genieten ;)
    Lfs,
     

Share This Page