Zwanger worden in 2013

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door ilss, 30 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    @micchan heerlijk, al dat lekkers!! Bij mij staat ook de boerenkool op het menu!

    @lies88, dan lopen wij nog steeds ongeveer gelijk, hetzelfde geval met het slijm en had vanmorgen ook een vrij donkere ovutest. Dus denk dat ons ei er ook aan zit te komen! Spannend dat je nu ook misschien al zwanger kan raken, ondanks jullie plannen voor Maart!

    Ik wilde na mijn vrij donkere ovutest vanmorgen net voor de zekerheid nog een keer testen.. Was hij weer helemaal wit! Nu was ik hiervoor gewaarschuwd dat hij nogal kon schommelen en m'n urine was ook lichter dus daar zal het wel aan liggen. Morgenochtend nog maar een testje er tegenaan. Ik heb wel al 2 dagen een zeurend gevoel in m'n onderbuik dus er gebeurd iig wel wat..

    Fijne avond meiden!
     
  2. littlewonder23

    littlewonder23 Niet meer actief

    Leuk baantje heb je.
    Heel veel succes met trainen in dit weer. Brrrr.
     
  3. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Als je zeurend gevoel weg is , is je ei ook toebedenken ;)
     
  4. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Puppy, daarom kende je zoveel ivm. Striemn ,)
    Ik ben ex-vk , gestopt wegens zware rugproblemen en erna kanker gehad.De keuze gemaakt om voor mijn gezin te zorgen.
     
  5. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    Hoe bedoel je dat? :)
     
  6. Bougainville

    Bougainville Niet meer actief

    Zo ik ben er weer na een dagje werken! Bij schoonouders gegeten en vriendlief is nu naar school. Dus een avondje alleen op de bank!
    Zometeen eerst mijn kleine boef naar bedje brengen en dan lekker met de pootjes omhoog haha!
    @Nieuwe dames
    Welkom!
    @Dames die bijna kunnen testen.
    Spannnnend! Ik word er zenuwachtig van hahaha!
    @Micchan
    Hmmmm chocolade! Ik was van plan af te vallen dus heb mijn laatste reep afgestaan aan mijn vriend haha!

    Oh en voor de dames die kindjes hebben in luiers?! Ze hebben bij de kruidvat nu 3 midi pakken voor 25 euro! Koooopje! Ik zweer bij die luiers.
    Ik vanavond toen ik vrij was langs de kruidvat...Wil ik met mijn volle verstand met 3 pakken luiers & een tas met boodschappen naar huis fietsen.
    Ik dacht aaah dat moet willen nou niet dus. Vond het sneu om vriendlief te laten komen daarvoor maar heb hem halver wege toch maar gebeld dat het echt te zwaar was.
    Die lieve schat is gelijk gekomen dus zo alles in de auto gegooid! Haha wat een opluchting.
     
  7. Bougainville

    Bougainville Niet meer actief

    Ik heb opzich na de tijd geen last gehad van de knip. Of geen last.....Wel iets natuurlijk maar niet extreem. De dag na de bevalling deed ik alles weer en ging overal op zitten....Harde en zachte ondergronden maakte niet uit. Maar ik heb er nu na 1,5 jaar nog wel eens last van na de sex. :(
     
  8. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Sorry is de stomme autocorrect op de iphone ,

    als je zeurend en trekkerige gevoel vanonder (je buik ,je liezen)weg is ,is ook normaal je eitje gesprongen ;)
     
  9. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    :D ken dat heb dat is 1x voor gehad dacht oh leuk en dan sta je daar overgeladen!

    Ik heb ze ooit gebruikt ...(lees 8,5 jaar geleden)maar toen vond ik dat ze enorm de pipi-geur doorlieten (stonk dus enorm).
    En sedert ben ik altijd op de promoties afgegaan van E tos ,A H ,C 1000 voor pam pers.

    Heb nu zelfs al een voorraadje :)
     
  10. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    Ik dacht al dat je zoiets bedoelde.. Hoeveel dagen duurde dat bij jou?
     
  11. Puppy25

    Puppy25 Lid

    13 jan 2013
    76
    0
    0
    @ Lov23: eczeem is een lastige, al wel eens zilvercreme geprobeerd? Bij sommige helpt het heel goed, een aantal patienten van mij zijn van de hormoonzalven af.

    @ Lies1988: succes vanavond, lijkt me inderdaad de perfecte timing om nu het condoom te 'vergeten' haha ;)

    @ Keli: dat lijkt me best een zwaar beroep! Je kunt inderdaad beter niet al te veel vertellen anders wordt je herkend!

    @ Micchan: nog nooit gehoord van patissiere.. wat is dat?

    @ Nimme: jeetje wat heftig! :(Hoe gaat het nu met je rug dan? En heb je de kanker helemaal kunnen overwinnen? En daarom wist ik inderdaad zoveel over striae, heb er al ontelbaar veel behandeld.
     
  12. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Puppy25 Duim voor je hoor!!nog eventjes gedukd;)
    @ Bougainville hahaha ik zie al zwaaiend fietsen met teveel boodschappen..heb dat zelf nl. ook wel eens!!en dan wordt het nog wel eens lopend naar huis!!
    @ Nimme Joh, wat heftig!! gaat het nu goed met je? En hoe bijzonder om dan straks weer zwanger te zijn!! Ik gun het je nu zeker joh!!! Dikke knuffel!!
    @ Lies kleine kans??nou...1 heb je er maar nodig he;) en ik was na 1 keer zwanger van mn oudste. Dus het kan zeker!!rond je ei ben je het vruchtbaarst en wat je beschrijft qua slijm...heel positief, dus...je kans is GROOT!;) zal ik duimen dan maar??:D

    nieuws szus: ze is weer thuis. De weeen waren gelukkig niet ontsluitende weeen. Ze moet nu volledig rust nemen!
     
  13. Puppy25

    Puppy25 Lid

    13 jan 2013
    76
    0
    0
    Dank je Madeliefje1987!

    Wat fijn dat je szus weer thuis is!
     
  14. Cosy

    Cosy Fanatiek lid

    16 aug 2012
    3.398
    2
    38
    Noordbrabant
    Hi dames, weer druk gekletst zie ik :) heb geen tijd om alles terug te lezen dus ik houd het algemeen :p
    @ dames die wachten op het testmoment: succes!
    @ nieuwe dames! Welkom!
    @ eisprong: volgens mij heb ik de mijne ook net gehad, maar ik zie het wel over 2 weekjes ongeveer, of het klopt :)
    @lies1988 wauw ik krijg ml echt niet zo ver om voor mei de condooms achterwege te laten hihi, hoop dat het raak is!
    @madeliefje: fijn dat ze thuis is, das in ieder geval beter als in t ziekenhuis.

    Vandaag de hele dag gewerkt en nu lekker op de bank onder t dekentje, straks nog de was opvouwen boven maar dat stel ik nog even uit ;)
     
  15. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Goh als ik eerlijk mag zijn ...
    ik heb geen benul meer hoe dat bij mij meer dan 3 jaar gelden was

    maar ik dacht iets van 2-3 dagen MAXIMUM
     
  16. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Madelief ,goh SUPER nieuws voor je schoonzus!!!!!

    Puppy en de anderen ,Ik heb een beetje scoliose in de rug en heb toen ik geboren was een slecht opgevolgde heupdysplasie gehad waardoor mijn rug erg belast is geworden en door een stom AO.met heffen patiënt en andere collega die niet meer kon ben ik nogeens met 2 hernia's gezegd.
    Ben vaak geholpen met chiropraktie ,steunzolen ,massage maarja iets wat van in't begin scheef groeidt krijg je echt niet na 32 jaar terug recht.

    Mijn probleem wat ik had was aan de schildklieren (die ik niet meer heb daardoor)probeer het zo te verwoorden mede opzoeken via het net.ik neem vervangend hormoon om mijn vetverbranding en hormoonhuishouding te regelen.
    Ik had eerst traagwerkend (has hi moto)en dat is ontaard door mijn 1e zwangerschap (dan ben je een hormonenbom).
    Ik heb het 1e jaar dus voorbij zien gaan bij mijn zoon en niet op een leuke manier.En daarom is bij hem zijn ass.laat ontdekt mede we dachten dat het om hechtingsproblemen ging naar mij toe.
    Ik heb dus 1/3 op miskraam maar heb er al 5* gehad en 1 vts (vanishing twin syndrome).Dus we hopen nu eens geen miskraam opvoorhand te hebben voor een echte zwangerschap want dat woog ook wel enorm op ons.
    Onzekerheid is dus bij ons ook enorm tot 12 weken mede er miskraamkans is maar ook andere (handicaps enz.).
    Ik mag dan ook bijna 1x/week op consultatie enz.

    Wij worden snel zwanger ,altijd direct maar het heeft ook een keerzijde bij ons.
     
  17. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Nimme Heftig joh! Genoeg zorgen aan het begin dus!! en wat heb je al veel voor je kiezen gehad!
     
  18. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    @nimme, heftig zeg wat jullie allemaal hebben meegemaakt! Hoop echt voor je dat het deze keer meteen raak is met een goede zwangerschap! Lijkt me lastig met deze ervaring om er dan vertrouwen in te hebben en ervan te kunnen genieten.. Gelukkig word je wel goed in de gaten gehouden!
     
  19. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Dat klinkt ook al zo leuk! Nog veel succes met het trainen! (Of ben je alweer terug? Ik heb niet op de tijd van de post gelet.. :))
     
  20. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Ik hou er eigenlijk juist helemaal niet zo van.. Eet liever pasta en rijst met dan wat groente erbij.. :) Maargoed in de winter is het wel altijd een stuk lekkerder, dat wel.. :)
     

Deel Deze Pagina