Kat (beetje emoverhaal, sorry)

Discussion in 'De lounge' started by Skatje, Jan 15, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    Jan 5, 2011
    2,297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
     
  2. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Oh ik krijg geen schuldgevoel door jullie hoor ;) Ik weet dat wij er alles aan gedaan hebben wat wij kunnen. Financieel hebben wij alleen écht niet de middelen om iemand in te huren.. Mannetje zit al sinds oktober thuis en de ww is niet echt een vetpot..
     
  3. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    Jul 29, 2008
    11,656
    230
    63
     
  4. Mily

    Mily Fanatiek lid

    Oct 2, 2008
    1,088
    0
    0
    Ik zou ook voor jezelf kiezen en voor de kids, als ze eenmaal beginnen met alles eronder te zeiken probeer dat er dan maar eens uit te krijgen. Als het beestje niet gelukkig is en alleen gelukkig zal zijn in een huis zonder stress ja dan is ze niet bij jullie op haar stek en zal ik er zelf ook niets voor voelen het beestje helemaal onder de kalmeringspillen te doen. En je hele huis die er naar ruikt zou ik ook voor bedanken en lijkt me ook geen leuk visitekaartje voor als je gastouder wilt gaan worden.
     
  5. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
     
  6. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    Jan 5, 2011
    2,297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
     
  7. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
     
  8. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    je kunt wel een gedrachtstherapeute inschakelen zoals mensen hier zeggen zelfs al had je het geld ervoor maar die mensen verrichten ook geen wonderen. Als de kat teveel stress heeft is het gewoon beter dat ze naar een ander baasje gaat,dat is de enigste oplossing hoe droevig het ook is. En wie weet heeft ze het bij een nieuw baasje wel heel erg naar de zin! Skatje,ik hoop dat als je besluit haar weg te doen het is bij iemand die je kent zodat je haar nog af en toe ziet ;) Ik denk zelf niet dat het probleem overgaat eerlijk gezegd.
     
  9. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    blaasgruis is makkelijk te verhelpen hoor, wij hebben ook een kat met blaasgruis en hij leeft of speciaal dieet voer van de DA, werkt super goed. Het is wel wat duurder dan normaal voer maar hierdoor heeft het beestje geen last van zijn blaas, piest niet meer overal in huis maar gewoon netjes op de bak of buiten.

    Heb niet het hele topic doorgelezen maar heb je dat al overwogen? Dat speciale voer?
     
  10. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Ja, dat heeft ze sowieso! Mijn vriend is nu weer naar de dierenarts om te kijken of haar plas schoon is. Maar ze deed het dus ook toen ze het niet had, dat is het stomme!
     
  11. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    Ten eerste, mijn katten krijgen geen ongezond, zout voer uit de supermarkt;) smuldier en carnibest. Ze hebben iig geen speciaal blaasgruisvoer meer nodig.

    Ten tweede, nee ik ben geen expert. Ik probeer je tips te geven in de hoop dat daar wat tussen zit zodat je misschien je kat kan houden. Ik heb jaren in een dierenpension/asiel gewerkt en ook mn papieren hiervoor en weet dus wel degelijk waar ik het over heb. Heb heel wat katten gezien die in het asiel kwamen met een probleem wat makelijk opgelost kon worden. Katten met een blaasgruisprbleem krijgen vaak geen nieuw baasje omdat die niet zit te wachten op een kat met een probleem of speciaal voer.

    Een dierenarts is echt geen heilige. Dierenartsen zijn geen voedingsdeskundigen en weten alleen wat van brok Wat ze uit hun studies leren. Waar veel gesponsord wordt door hills en royal canin. Logisch dat ze dat voorschrijven. Liefste nog uit eigen praktijk. Houden ze zelf ook nog wat aan over....
     
  12. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Nee, nou ja, ok. Sorry dat ik een beetje bot reageerde dan.

    Vandaag weer haar plas laten controleren: schoon. Natuurlijk is niet ieder voer voor elk dier goed, ze blijft ook gewoon het speciale voer krijgen zo lang ze hier is hoor, maar ik denk echt dat het diertje hier niet op haar plaats zit.. Beslissing is niet over 1 nacht ijs gegaan en het valt ons behoorlijk zwaar, maar we hebben nu de knoop doorgehakt want het gaat zo echt niet. Dan is ze ergens anders beter af!
     
  13. masami

    masami Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    4,248
    802
    113
    Female
    Wij hebben ook een kat die niet zindelijk was, wij hebben van de dierenarts de tip gekregen om haar tijdelijk in (in de leefruimte) een bench te stoppen met voer drinken een open kattenbak en een slaapkleedje.
    We zijn nu 5 dagen verder en al 3 dagen niks meer gevonden.
    Overdag hebben we haar er wel uit( bench open zodat ze naar binnen kan) , alleen 's nacht nog niet dat willen we van het weekend gaan doen en dan is het hopelijk gelukt.
    Succes, ik weet hoeveel stress en verdriet je er van kunt hebben en ik hoop dat jullie een oplossing vinden.
    Misschien werkt dit ook voor jullie de eerste 2 dagen hebben we hem dus volledig in de bench gehad dag en nacht.
     

Share This Page