Zeker lekker inderdaad! En wat toevallig van de boerenkool haha! En pff, knap van je Bougainville, ik zou mijn chocola echt nooit weg kunnen geven.. Misschien een piepklein stukje.. Heel kort samengevat: Taarten, haha. Ik wil me vooral op de wat kleinere taartjes focussen en die dan in de winkel laten opeten (een soort 'restaurant') of meenemen, en misschien grotere taarten op bestelling. Maar voor ik zover ben, duurt nog heeeeel lang hoor haha.
Jeetje, wat heb jij een ontzettend heftige tijd gehad zeg.. Word er gewoon helemaal stil van.. Scoliose heb ik ook (gehad? Ik vind het moeilijk te zeggen of het weg is of niet.. ) en ben daarvoor geopereerd, en vond mezelf toen al heel zielig.. Maar dat is echt maar een peulenschil vergeleken met dit alles.. Jemig, dikke knuf en nu hoop ik helemaal dat er snel een plakbaby voor jullie komt!
Iedereen heeft zijn bagage (daarom is de mijne niet erger of zwaarder) en mensen die zolang moeten wachten daar heb ik echt bewondering voor ,moed houden en positief denken is soms hard maar met mensen rondom ons (zoals hier) gaat het best lukken ,we peppen mekaar op en zo moet het ,dat iedereen zo'n mooi wondertje mag krijgen !!!
Jeetje Nimme, wat een verschrikkelijk verhaal, . Hopelijk krijg je snel een goede zwangerschap en een gezond kindje!
Had ikzelf ooit geweten van mijn heupprobleem en scoliose had ik eerlijk gezegd nog doorgestudeerd voor medisch vk of op een lichtere dienst ,maar dat is nu te laat ,ben te lang uit de roelatie. Maar deed het super graag en help graag waar ik kan als er vragen zijn en jij kent het wel heb couperose ,ben ervoor gelaserd maar blijf het zo erg hebben ,zeker als ik ongesteld wordt ,zwanger zijnde moet dan opletten dat ik mijn eigen niet verraad met dat gezichtsmasker..
Heftig zeg Nimme, het allerbeste gewenst! Lekker getraind, bal op mn neus, gekneusd hihi. Ik blijf een rouwdouwer. Slaap lekker voor nu en tot morgen!
Oeehh er is weer veel gekletst. Ik ben net klaar met werken, maar moet gelijk het bed weer in. Morgen weer vroege dienst, dus beperkt aantal slaap-uurtjes. Ik ga morgen even bijlezen na het werk. Oja, ben vanavond trouwens wel ongesteld geworden dus geen verrassingszwangerschap voor ons.
goedemorgen heb vannacht echt slecht geslapen omdat ik zo zenuwachtig ben. ik ben vandaag vrij maar moet met vriendlief naar de ha toe. fijne dag allemaal en tot vanmiddag
Ja dat gezichtsmasker is inderdaad een verrader! Goed insmeren met zonnebrandcreme (als de zon ooit schijnt in NL) Sterkte gwndaphnetjuh.. nog een paar daagjes wachten!
ja die paar dagen duren het langst haha. normaal ben ik wel eerder als 28 dagen ongi. maar tot heden toe nog niks.
Was er vandaag ook niet iemand die kon testen? Ik dacht dat ik 17 januari ook voorbij had zie komen in dat lijstje...
@puppy25: hier wordt het inderdaad wel spannend maar probeer niet te veel te hopen beetje zelfbescherming denk ik! test jij op voorhand of laat je de NOD voorbijgaan? @boerekool: ik hou wel eens van boerekool maar ben zelf meer het typetje vis, vegetarisch, wok en pasta... terwijl vl nog het liefst van al gewone boerekost heeft (werkt in de bouw en heeft dat ook wel nodig)
Goedemorgen! Lekker geslapen? Mn wekker ging weer veeeeeel te vroeg, 6.30. Heb al gekookt voor mn gastgezin, tonijnschotel, dus ben wel lekker in de weer... Ben n beetje beroerd, kids zijn heel de week al ziek dus ben wat virusjes aan t meepikken denk ik Fijne dag allemaal!
ff proberen door te bikkelen dan hier zijn er ook veel zieken... hopelijk heb ik het binnekort ook niet te pakken maar dat zien we dan wel weer, buiten moeheid wordt ik niet snel ziek!