Hoi meiden, Afgelopen zondag was mijn NOD, nu 4 dagen verder en nog geen ongi . Maandag getest die was negatief. Ik ben altijd op tijd met mijn cyclus. Gisteravond opnieuw getest. Kv 2v5 wordt eerst helemaal wit. Toen kwam de controle streep. Langzamerhand zag ik nog een super vaag streepje komen. Vanmorgen maar weer getest precies het zelfde verhaal. Urine gebracht bij de ha daar ook een super vaag streepje de assistente kon geen resultaat geven. Wat denken jullie??
over een paar dagen weer testen...misschien is het dan wel duidelijk of je wel/niet zwanger ben...spannend!!
Geen idee zie geen test om te oordelen! Kan ook zijn dat je weinig hcg aanmaakt en het daarom lang duurt voor er een streep komt. hoelang al van de pil af? die kan je lijf ook flink in de war gooien. lijf moet het weer zelf doen dan he! Succes .
Dank je!! Ik heb zelf ook het idee dat zo is maar durf er nog niet zeker van te zijn. Eerst maar duidelijker testen
Snap ik! Mijn testen begonnen ook altijd zo. Daarna testte ik om de dag en waren ze elke keer een beetje donkerder. Toen ik een knaltest had ben ik gestopt. Heb toen in totaal maar drie testen hoeven doen. Snap dat je het liefst elke dag wilt testen maar als je het om de dag doet heb je een veel beter verschil. Je hcg verdubbelt om de 2 dagen ongeveer. Succes en hoop voor je dat je snel een knaltest hebt!
Wat spannend zeg, ik zie ook zeker wel een streepje op beide testen.. Ik had 11dpo een positieve test, nog veel lichter. Met de dag werd hij heel duidelijk donkerder. Ik snap dat het moeilijk is om nog een paar dagen te wachten met testen..
Ik denk ook dat je gewoon zwanger bent! Bij mijn zoontje had ik net zo'n "vage" test 4 dagen voor NOD maar bij deze zwangerschap testte ik ook pas ruim een week na NOD duidelijk positief......dus ik denk dat de duimen voor je omhoog kunnen!
Ik zie ook een heel vaag streepje! Over een paar dagen weer testen denk, hopelijk is hij dan duidelijker, maar volgens mij mogen we je wel feliciteren hoor!
Hoi meiden bedankt voor jullie reacties!! Fijn dat jullie ook denken dat t positief is! Ik weet daarmee heb ik nog geen zekerheid maar geeft me een goed gevoel. Dat ik mezelf niet iets wijs zit te maken. Spannend !! Bij de 1e had ik meteen op nod een knal test.....maar nog even geduld dus.
Ik wil geen valse hoop geven, maar ik zie op de 1e duidelijk een streepje. Hij is vaag, maar hij is er wel. Ik had zelf ruim 2 weken geleden een hele lichte vage positieve test. Daarna allemaal negatief. 1,5 week later dik positief. Dus ik zou inderdaad over paar dagen nogmaals testen! Spannend hoor! Succes!
Hoi meiden Hier een foto van net.....(kon t niet laten, om toch weer te testen) Dat is toch een streep!!!????