Dag dames! Hier ook geen kwaaltjes alleen beetje zenuwen over 2 uurtjes de 2 de echo spannend!!! @ jen: show je test straks maar he
Spannenddddd. Ik duimmmmmm heel hard voor je. Mvm komt over 7 minuten. Hihi. Ik show m'n testje wel zometeen.
zo eindelijk thuis! vanochtend voor de laatste keer met dochterlief naar het consultatiebureau geweest..maar ze werkte lekker mee NOT pff. maar goed, de laatste inenting zit erin en is het klaar nu. daarna nog even paar uurtjes gewerkt en nu lig ik met buikpijn en hoofdpijn lekker op de bank ben benieuwd naar de MvM test en de echo bij jullie
Lekker druk dagje gehad. Nu welverdiend op de bank een beetje relaxend balen van de hoofdpijn. Hoop dat het snel zakt.
mooie mvm test hoor!! dooo zei over 2 uurtjes dus dat zal ws rond de klok van 4 zijn cb oh verschrikkelijk vind ik dat elke keer!!
Na een jaar vol ellende mag ik voor de eerste keer in men leven een goede echo laten zien!!! Ik heb je hartje zien flikkeren en vo d het zooo prachtig lag te huilen Hier is ie dan ons boontje... Supertrots!!!
Dank je wel meiden!! Ben zoooo enorm blij!!! Echt zo mini knipperend hartje echt wauw!!! Ben uitgerekend voor 11 sep dus ben nu 6 en 1 dag maar hij zei dat het nog kon veranderen!! Alleen jammer dat mike er niet bij was maar ben echt super trots!! Dank je wel voor het duimen!!!!
Echt super gaaf. Hoop da ikdinsdag ook een mooi knipperlichtje zie. Jammer dat Mike er niet bij kon zijn. Geniet lekker van deze geruststelling. Xxx
Groot verschil trouwens he in korte tijd. Ik keek net naar je eerste echo en nu deze. Wauwwwwww wat gaat dat hard he.