Zwanger worden in 2013

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by ilss, Dec 30, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. knvs90

    knvs90 Fanatiek lid

    Jan 3, 2013
    2,362
    0
    0
    Zuid-holland
    lekker soepje hmm.. Krijg gelijk trek!

    Maar de cvmonteur is gisteravond eindelijk geweest en we hebben weer warm water :D x
     
  2. knvs90

    knvs90 Fanatiek lid

    Jan 3, 2013
    2,362
    0
    0
    Zuid-holland
    knuffel voor jouw!
     
  3. keli

    keli Lid

    Jul 19, 2010
    89
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hai Juffie2,

    Met een vroege test zou je 6 dagen voor je NOD positief kunnen testen. Er zijn mensen die dat ook hebben, omdat ze genoeg Hcg hormoon aanmaken. De streep moet dan alleen wel komen binnen het max aantal minuten die ervoor staan om de test af te mogen lezen. Het kan ook zo zijn, dat je lichaam het alsnog afstoot en dus alsnog ongi wordt (teleurstelling dus). Ik zou nog eventjes geduld hebben meis! Ik wilde ook al vrij vroeg testen, maar heb het toch tot vanmorgen weten uit te stellen. XX
     
  4. Koali

    Koali Fanatiek lid

    Oct 1, 2012
    1,845
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dorien87 - 25 jaar - 1e kindje - NOD 26 januari
    nmv - 26 jaar - 1e kindje -NOD 27 januari
    Juffie2 - 36 jaar - 2e kindje -NOD 29 januari
    Knvs90 - 23 jaar - 1e kindje -NOD 3 februari
    Nimme - 32 jaar - 4e kindje - NOD 08 februari
    littlewonder23 - 24 jaar - 2e kindje - NOD 11 februari
    lova - 35 jaar - 3e kindje - NOD 12 februari
    Tallie - 26 jaar - 1e kindje- start januari 2013
    Lov23 - 29 jaar - 3e kindje - op dit moment in afwachting
    CupCake88 - 24 jaar - 1e kindje - op dit moment in afwachting
    Lies1988 - 24 jaar - 1e kindje- start 1 Maart
    Prettybaby -35 jaar - 2e kindje - start April
    Madeliefje1987 - 25 jaar - 3e kindje - start Mei
    Cosy - 27 jaar - 1e kindje - start Mei/Juni
    SuusD - 23 jaar - 1e kindje - start Juni
    Ilss - 24 jaar - 1e kindje - start midden 2013
    Sanne2011 - 2e kindje - start midden 2013
    Koali - 24 jaar - 1e kindje - start zomer 2013
    Dibbe - 27 jaar - 1e kindje - start september 2013
    Snaud - 24jaar - 1e kindje - start najaar 2013
    BaliBaby - 26 jaar - 1e kindje - start Oktober 2013
    Bougainville - 20 jaar - 2e kindje - start Oktober 2013
    Micchan - 18 jaar - 1e kindje - start December 2013


    Puppy25 - 25 - 1e kindje - 18-01 ZWANGER!!
    Keli - 33 jaar - 2e kindje - 18-01 ZWANGER!!


    Bij deze even het nieuwste aangepaste lijstje. Echt supergaaf dat jullie beide al positief getest hebben. Hopen dat dit geluk overspringt naar de rest van de dames die in afwachting zijn en ook degene die later in het jaar nog gaan beginnen :)
     
  5. Koali

    Koali Fanatiek lid

    Oct 1, 2012
    1,845
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hebben jullie trouwens al berekend wanneer je uitgerekend bent?
    Oo en ben ook benieuwd naar de manier van vertellen. Dat met dat shirt voor je dochtertje is wel erg leuk! Zo heeft mijn zus het ook ooit gedaan. Duurde even voordat we door hadden wat er op het shirt stond. En toen natuurlijk.. gillen met z'n allen! :D
     
  6. keli

    keli Lid

    Jul 19, 2010
    89
    0
    0
    NULL
    NULL
    O ja, jullie vroegen om symptomen.....

    Mijn symptomen waren:
    - Het gevoel alsof ik ongesteld moest worden.
    - Geen oud bloedverlies
    - Brok in mijn keel
    - Hele dag koud
    - Zenuwachtig gevoel, maar ook het gevoel in mijn maag alsof ik de hele dag niks gegeten heb en een beetje dizzy.
    - Sinds vanmorgen nog steeds die lage rugpijn en die zeurderige buikpijn is veranderd in trekkend gevoel.

    (brok in mijn keel. dizzy en een leeg gevoel, dat herkende ik van mijn vorige zwangerschap. En toen ik geen oud bloed verloor gister, kreeg ik steeds meer hoop)

    Niet teveel aan (mijn) symptomen vast houden he. Ieder mens is uniek in zijn soort en kunnen dus ook hele andere symptomen hebben.


    Meiden, ik duim voor jullie hoor!!!!

    Ik ga even mijn huis cleanen, is dat alvast lekker klaar voor het weekend!
     
  7. keli

    keli Lid

    Jul 19, 2010
    89
    0
    0
    NULL
    NULL
    O wat leuk zeg, dat je zus het ook zo heeft gedaan!!!
    En dan die reacties..... gaaf!!!
    Ik zie het al helemaal voor me hihi,geweldig!

    Volgens de calculator ben ik 27 sept. uitgerekend.

    Volgens de Chinese kalenderberekening wordt het een jongen haha.
    We zullen het zien, hihi

    Xxx
     
  8. Dorien87

    Dorien87 Bekend lid

    Oct 31, 2012
    707
    93
    28
    Female
    Leerkracht
    Retie
    thanks meid!! we zullen zien of mijn symptomen iets te maken heeft met een naderende NOD of eerder iets leukers :p probeer helemaal ZEN te blijven.
    hebben trouwens ook nog iets anders aan ons hoofd.... mijn bompa is vorige week in kritieke toestand opgenomen en vandaag moesten er moeilijke knopen worden doorgehakt.
     
  9. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    Oct 13, 2010
    6,203
    7
    38
    Zuid Holland
    @keli hihi leuk meid..dringt het al beetje door dat je zwanger bent? en september is een leuke maand;) Je geduldig wachten met testen is beloond:D

    @knvs90 Heerlijk dat je weer kan douchen!!:)
     
  10. Koali

    Koali Fanatiek lid

    Oct 1, 2012
    1,845
    0
    36
    NULL
    NULL
    O jeetje, wat naar van je opa. Wat zijn de vooruitzichten nu dan? Heel veel sterkte hiermee! :(
     
  11. tallie26

    tallie26 Bekend lid

    Jan 16, 2013
    705
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sorry dat ik van die stomme vragen stel maar wat bedoel je precies met ronde 1?
     
  12. tallie26

    tallie26 Bekend lid

    Jan 16, 2013
    705
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoe hebben jullie dat dan gedaan toen je stopte met de pil? De eerste maand bedoel ik.
    Een gemiddelde cyclus van 28 dgn aanhouden en dan testen na je berekende NOD dag of gewoon afwachten tot je ongesteld wordt?

    Ben echt n beginner haha
     
  13. Dorien87

    Dorien87 Bekend lid

    Oct 31, 2012
    707
    93
    28
    Female
    Leerkracht
    Retie
    wel ik heb net telefoon gekregen van mijn mama en ze vertelde me dat hij zelf beslist heeft met de dokters om geen behandelingen te ondergaan. zijn vitale organen zijn één voor één aan het korstsluiten en daar valt niets aan te doen. vanaf vandaag is dan ook alle medicatie stopgezet en krijgt ie alleen morfine voor de pijn.... de dokter zei dat het waarschijnlijk snel over zou zijn.


    had zoo gehoopt hem nog wat goed nieuws te brengen maar nu geloof ik daar eventjes niet in.... :(
     
  14. tallie26

    tallie26 Bekend lid

    Jan 16, 2013
    705
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat ontzettend rot zeg! Heel veel sterkte!
     
  15. knvs90

    knvs90 Fanatiek lid

    Jan 3, 2013
    2,362
    0
    0
    Zuid-holland
    heel veel sterkte met je bompa dorien
     
  16. Puppy25

    Puppy25 Lid

    Jan 13, 2013
    76
    0
    0
    Dank jullie wel allemaal voor jullie lieve berichten, het duimen heeft echt geholpen!! ;)

    Voor de dames die al snel kunnen testen wordt het nu ook spannend, ik stuur een beetje van mijn geluk jullie kant op!

    @ Keli: ik ga geen CB doen, ik hou de komende dagen mijn temperatuur nog wel even in de gaten voor de zekerheid. Wat een leuk idee van dat shirtje! Zal een spannend moment worden. Ik ga het wel eerder vertellen omdat ik het echt niet voor me kan houden. Wij hebben twee spenen gekocht met I love oma erop en één hebben we net aan mijn moeder gegeven en die was helemaal blij, ze vloog me gelijk om mijn nek! De andere speen gaan we vanavond aan mijn schoonouders geven. Verder vertel ik het niemand.

    @ Dorien87 en Juffie2: het gevoel dat het niet hetzelfde is als normaal lijkt me een goed teken, spannend hoor! Nog een paar daagjes wachten! ;)

    @ Koali: als ik op internet de datum uitreken kom ik op 18 september, maar ik heb een langere cylcus gehad dus ik weet niet of dat dan wel telt??

    @ Symptomen: ik had al een paar dagen wat symptomen waardoor mijn hoop groeide:
    * Vlagen van misselijkheid
    * Ongesteldheidsbuikpijn (heb ik altijd)
    * Pijnlijke borsten (heb ik altijd)
    * Vannacht heel veel honger!!!!
    * emotioneel als ik een mooi liedje hoorde

    @Dorien87: jeetje wat een verschikkelijk nieuws! Hoe gaat het nu met je? Had je een goede band met je opa?? Knuffel van mij
     
  17. SuusD

    SuusD Fanatiek lid

    Jan 8, 2013
    3,004
    3
    38
    @Dorien87: wat erg voor je van je opa.
    Wel fijn voor je opa dat hij zelf over zijn behandeling heeft kunnen beslissen. ook een knuffeltje van mij
     
  18. Juffie2

    Juffie2 Niet meer actief

    Sterkte meis!!!
     
  19. Dorien87

    Dorien87 Bekend lid

    Oct 31, 2012
    707
    93
    28
    Female
    Leerkracht
    Retie
    @ lieve meiden: die lieve reacties doen me heel wat, zit met de tranen in m'n ogen. wel het is de vader van mijn stiefvader maar ondertussen al vijftien jaar in mijn leven. ik heb trouwens een betere band met mijn stiefpapa, stiefbompa en stieffamilie dan mijn familie langs vader's kant dus zij zijn voor mij veel belangrijker!
    ik ben echt super trots op hem, hij is in oktober 85 jaar geworden en is tot vorige week altijd thuis kunnen blijven, super fit en actief (soms actiever dan mij :) ) ben blij dat hij zelf keuzes kan maken en wil niet dat hij langer dan nodig afziet, we hebben al immens veel geluk dat hij zo lang deel heeft mogen uitmaken van onze familie zonder ook maar één dagje echt ziek te zijn geweest! (en hoppa daar komen de traantjes weer) zal blij zijn als vl me straks een dikke knuffel geeft, hij hoopt erg dat we hem nog een laatste keer heeeeel goed nieuws mogen brengen.
     
  20. Koali

    Koali Fanatiek lid

    Oct 1, 2012
    1,845
    0
    36
    NULL
    NULL
    Jeetje heftig joh. Wel een fijn idee dat hij er zelf nog over heeft kunnen beslissen, maar het blijft natuurlijk een ontzettend verdrietig bericht! :( Heel veel sterkte de komende tijd.
     

Share This Page