Ik vind iedere vrouw die net een baby gekregen heeft een jonge moeder. Zijn de kinderen wat ouder, dan vind ik moeders onder de dertig 'jong'.
Ik denk dat dit voor iedereen anders is, de 1 vind 24 jong terwijl die leeftijd voor iemand anders normaal is
ikzelf was 26 toen ik beviel van onze oudste zoon, ik vond mezelf toen helemaal niet jong maar als ik bij de vk in de wachtruimte zat, voelde ik mezelf wel erg jong ik denk dat de meeste daar al zeker de 30 voorbij waren, terwijl ze zwanger waren van de 1e. voor mij gevoel vrij oud..haha! ben nu 30 en heb 2 jongens de oudste is 4 en de jongst 1,5 en ben blij 'jong' mama te mogen zijn!
Ik zie er jonger uit dan dat ik ben. Ben ook maar 1,62. Sommige schatten mij zelfs 18 terwijl ik 25 ben. Vaak word er aan me gevraagd hoe oud ik ben enz. Ik was 22 bij de eerste en 23 bij de 2e. Vind mezelf wel onder de jonge moeder vallen
Hier was ik 21 bij de eerste en 23 bij de tweede. Nu dus 2 mooie mannetjes van bijna 4 en bijna 2. Voel mezelf geen jonge moeder, maar ik woonde bijvoorbeeld al vanaf mijn 18e op mezelf. Had diploma, baan etc. Dat scheelt denk ik ook wel. Zelf was mijn moeder 40 toen ze mij kreeg en dat wilde ik absoluut anders
Ik ben met 24jaar zwanger en ukje komt als het goed is als ik 25 ben.. Voel mezelf absoluut geen jonge mamma.. Al ziet mn omgeving dat soms anders. Ik vind na 25 er aan starten eigenlijk vrij oud Bij jonge mamma zie ik voor me onder de 20..
Jonge moeder daar zie ik toch echt tot een jaartje of 20-22. Ik ben zelf met 17jaar bevallen van onze dochter, en nu op 22 jarige leeftijd van een zoon.. Ik beschouw mijzelf wél als een jonge moeder qua leeftijd. Al heb ik alles wel wat ik wensen zou, een diploma, een baan, een man, getrouwd dus, een eigen koop woning... etc
Toen ik een rondleiding kreeg op de kraamafdeling voelde ik me ook echt jong! Daar zaten echt van de moeder-moeders, net of er een generatie tussen zat ofzo... Haha Ik ben toch ook al 24, biologisch gezien een mooie leeftijd voor kinderen. Ik studeer ook nog en krijg ook de vraag of het gepland was (dat was het wel). Vind dat wel grappig eigenlijk. Maar in deze tijd is het heel normaal om op je 30e nog naar een levenspartner op zoek te zijn. Wat at betreft ben je al gauw een jonge moeder.
Het zal er bij mij om spannen of ik 24 of 25 ben als de uk wordt geboren. Iedereen vind het jong, wordt ook jong ingeschat en zie nu voornamelijk mama's boven de 30 dus dan ben ik een redelijk jonge mama. Maar ik ben wel de eerste in heel veel generaties die na haar 20e haar eerste kindje kreeg. M'n moeder was 18 m'n oma 16 enz. Ik weet niet wat ik een jonge mama vind, verschilt inderdaad. Ben momenteel de jongste in m'n omgeving.
Ik vindt ook zoals meerdere hier jonge moeders tot leeftijd 25. Ik ben zelf ook jong moeder wou dat ook altijd zijn. Mijn zoon gekregen 4 weken voordat ik 20 werd en ben nu 23 en zwanger van mijn 2de kind. En hoop ik dat als ik rond de 40 ben dat mijn kids het stoer vinden dat ze een jonge moeder hebben
Ik ben zelf 25 nu en ben 26 als de kleine geboren word. Ik vind mezelf niet heel jong eigenlijk. Vind dit een perfecte leeftijd om moeder te worden. Ligt ook geheel aan de situatie denk ik. Wij wilden al wel eerder, maar het lukte ook niet meteen. En ben zelf op mijn 21e zwanger geweest van ex, maar kreeg toen een miskraam. Wou altijd al jong moeder worden, maar wou wel graag een goede basis hebben voor de baby. Heb wel altijd tegen mezelf gezegd voor m'n 25e word ik moeder. Enne, nouja ben nu 25 en zwanger, dus toch nog net gelukt om een beetje mama al te zijn.
Ik dacht eigenlijk dat er met een jonge moeder werd bedoeld dat je kindje nog klein is.. dat je nog vrij onervaren bent zeg maar.. ook al ben je zelf 40. je bent nog maar jong moeder.. een jonge moeder... of denk ik nou raar?
Nee zo zou je het ook kunnen zien, als ik het zo aan het lezen ben dan denk ik dat ze ermee de ''leeftijd'' bedoelt. Maar zo kan je het ook zien inderdaad
Ik vind tot een jaar of 23 jonge moeder...maar mijn oudste is geboren toen ik 27 was en er waren aardig wat mensen die me een jonge moeder vonden... Misschien inderdaad omdat het overgrote deel hier in de omgeving ruim in de 30 is als ze aan kinderen beginnen.
ik vind dat je een jonge mama bent tot je 25ste ik ben bevallen een maand voor mijn 19de verjaardag en ben nu 20.
Ik ben wel een jonge moeder! Mijn eerste gekregen toen ik 16 was. Nu 26 en drie kids, wordt nog wel nagekeken als ik met mn roedel loop hihi Maar meer mensen in mijn omgeving hebben nu hun eerste kindje, rond de 25 is denk ik normaal maar hangt idd van je referentiekader af.