16-31 december 2012 mama's - deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door jessyd, 14 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Grappig: ik zie dat we met z'n allen zo ongeveer dezelfde fasen doormaken:

    Eerste twee weken wennen en zelf herstellen.
    Dan komen de onverklaarbare huilbuien en krampjes.
    Dan vindt ieder zijn oplossing of manier om ermee om te gaan.
    Dan het wikken en wegen met borstvoeding/flesvoeding.
    Het beloond worden met een lachje.
    En nu zitten we in de fase van het proberen regelmaat te creëren.


    Ik moet zeggen dat ik het al die tijd - en vooral in de tijd van de krampjes en huilbuien - enorm fijn vond om te lezen dat het echt overal zo gaat.

    Iets met gedeelde smart, en de geruststelling dat het er echt gewoon bij hoort. En over gaat. (Meestal)

    Hier verdenk ik Xavi van een sprongetje. Hij is wat huileriger, hangeriger, maar er is meer contact met hem te maken.
    Hij kijkt echt helder uit zijn oogjes, lacht regelmatig, en ook zijn longcapaciteit (lees: volume) lijkt flink gegroeid.

    Ik hoor af en toe al zijn 'stemmetje': het proberen te maken van klanken die anders klinken dan een (aanloop) naar een huilbui.
     
  2. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Doe je al extra water in het flesje erbij?
    Bij Luc kwam het er vanmorgen allemaal uit.. Eerst groene ontlasting hele luier vol en daarna nog eens oranje geel hele luier vol.. Dit nadat ik overgestapt ben op een dr Brown fles en 10 cc extra water bij de voeding.. Hopelijk blijft zijn ontlasting nu normaal en is hij eraan gewend..
     
  3. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Idd fijn om te lezen hoe het bij iedereen gaat.. Stelt je zeker wat gerust dat het er gewoon bij hoort en je niet de enigste bent..

    Iemand hier bekend met spruw? Luc heeft het nu al ff (door de bv daarom ook gestopt omdat het voor ons beide pijnlijk was) ik heb meteen een nystatine kuur gekregen nou na vandaag is die op en heeft echt niks geholpen!! Word beetje moedeloos van.. Het is ook een hele bezigheden met hygiëne doe alles steeds uitkoken heet wassen en wat niet heet gewassen mag worden strijken dagelijks bedje verschonen enz.. Iemand nog tips waarmee het wel over gaat? Bel morgen gewoon weer de ha moeten maar iets anders ervoor geven..


    Oh en lachen ben benieuwd wanneer Luc dat gaat doen.. Als het is dat het bij 46 weken is dus met 40 weken zwangerschap erbij dan duurt het nog 3 weken.. Zijn lach stuipjes worden al wel steeds breder en langer nu nog met de ogen open :p
     
  4. Versluis

    Versluis Fanatiek lid

    10 jul 2011
    1.924
    0
    0
    Filiaalmanager
    Zeeland
    Zo, ook weer terug van een dagje weggeweest. Daniyar zijn eerste internationale reis zit erop. We zijn naar Gent geweest en hij deed het hartstikke goed ondanks de kou. Hij hield zich ontzettend goed en lekker warm. Weer thuis gekomen had ie wel zijn 2e spuitluier deze week. Joepie.

    Jessy; er zit volgens mij nogal een verschil tussen 27 en 35 weken en dan nog zit er tussen elk kind nog een verschil, geboortegewicht, infecties die ze oplopen, de omstandigheden waardoor hij/zij te vroeg wordt geboren enz. Lekker kortzichtig van die man, zo kunnen we een hele hoop aan de kant schuiven. Als hij dus niet komt werken omdat hij ziek/verkouden is, kan er ook gezegd worden dat een ander in die situatie wel is gaan werken, dus dan kan hij het ook. Deze week gelukkig nog thuis en dan weer afwachten.

    Hier haalt meneer net hetzelfde grapje uit als bij Aapie, huilen en tijd om te eten, kom je boven is ie weer in een diepe coma verzeild. Wel nadat ie al 3 uur wakker was, wisselend met een huil en dan weer lekker alert om zich heen kijkend. Dus hij zal nu wel even wat inhalen.

    Ml begint dinsdag ook weer aan zijn gewone werkweek, dus dan ga ik ontdekken of ik het ook alleen kan met 2 kinders. Zal wel lukken, in de kerstvakantie heb ik het ook gedaan, maar toen hoefde ik niet naar school. En met de kinderwagen door de sneeuw ploegen gaat niet zo makkelijk, dan maar met de draagdoek aan de gang.
     
  5. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Na aanleiding van bovensaand dagje Gent denk ik er weer aan:

    Moeten onze kinders geen geldige legitimatie hebben om de grens over te kunnen?

    Ook al is het een Schengen-land, maar moet je dan niet legitimeren?

    (Ook wij waren laatst even in Duitsland, en toen vroegen we het ons af..)
     
  6. Versluis

    Versluis Fanatiek lid

    10 jul 2011
    1.924
    0
    0
    Filiaalmanager
    Zeeland
    Ik net wel een andere draagdoek besteld, de Boba wrap, zo'n doek die je om je heen moet knopen, die is lekker elastisch en het is niet al te ingewikkeld. Die van Wallaboo is wel heel fijn, maar met mijn bouw, lees maat, is die niet zo handig. Voor mijn man is die juist wel perfect. Hopelijk is ie dinsdag binnen, kan ik hem gelijk testen met naar school lopen.
     
  7. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Vraagje: sinds de bevalling valt mij op dat ik nog steeds krachtverlies heb in mijn rechter been.

    Daarbij heb ik ook nog vaak lage rugpijn.

    Meer mensen hier last van?
    Zou het een restje bekkeninstabiliteit zijn?
     
  8. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    25 jan 2012
    3.497
    2.220
    113
    lage rugpijn komt denk door ruggenprik. Heb ik nl ook.

    Kunnen die kleintjes ook een regeldag hebben met kv? Meneer heeft nog niet geslapen en heeft elke 2,5-3 uur reuze honger. Hier vandaag rondetijden van 7:30-10:30-13:30 en dat zijn dan de gerekte tijden want met 2,5 uur is het al net een jong spreeuwtje in het nest.
     
  9. chila

    chila Niet meer actief



    Ja ook al geprobeerd, helpt niets. Fijn dat bij jou kleintje nu alles eruit komt, hopelijk blijft het zo. Ik ben nu gestopt met het toevoegen van johannesbroodpitmeel. Even kijken of dat misschien wat oplost. Ze heeft echt van dat kleiachtige harde poep wat haar heel zeer doet en ze krijst als ze het eruit perst. Zo zielig
     
  10. Jkuil01

    Jkuil01 Bekend lid

    6 mei 2012
    828
    0
    16
    NULL
    NULL
    Nou mijn lichaam denkt vandaag zijn de 6 weken voorbij tijd voor de volgende fase......... Ong!!:x

    Lekker een dagje naar Gent klinkt goed!

    Weet niet hoe het zit met legitimeren:( Denk dat het heel officieel wel moet.

    Hier lijkt het dat lana over haar sprongetje heen is pffff kende haar echt niet terug.
     
  11. IngridE

    IngridE Fanatiek lid

    31 okt 2011
    1.214
    0
    36
    Brabant
    @Kat, bij aangifte van onze zoon zei de ambtenaar tegen ML dat we onder geen beding Stijn zonder paspoort/ID mee mochten nemen over de landsgrenzen. Ook niet voor bijv een frietje in Postel (hier vlakbij).

    Mocht iemand met beeb naar Gent gaan dan hoor ik graag hoe het was. Wij hadden het er gisteren over om ook een dagje weg te gaan met S en vroegen ons af of Gent te avontuurlijk (en ver) zou zijn.
     
  12. Versluis

    Versluis Fanatiek lid

    10 jul 2011
    1.924
    0
    0
    Filiaalmanager
    Zeeland
    Officieel hoort de baby een eigen paspoort/ID kaart te hebben, wanneer je de grens over gaat. Naar België durf ik het gewoon nog wel, binnenkort moet ml zijn paspoort weer vernieuwen en dan gaan we er gelijk eentje voor Daniyar aanvragen. Volgend jaar zomer gaan we ook nog naar de familie van ml, dus dan heeft hij er sowieso eentje nodig.

    Gent was wat betreft afstand voor ons ook heel goed te doen, wij wonen in Middelburg en dan ben je zo bij de tunnel naar Terneuzen en in totaal nog geen uur onderweg. Goed te parkeren ook, al adviseer ik wel om dan naar Gent Zuid te gaan, daar heb je een leuk winkelcentrum schijnt, wij zijn naar het centrum gegaan, wat wel weer heel mooi was. Dus het is maar net wat je wilt.

    Dus komend voorjaar maar eens een paspoort voor mini aanvragen. Dan hebben we hem maar, we gaan nog wel eens een dagje weg en België is gewoon lekker dichtbij voor ons. En het blijft, je weet maar nooit en dan ben je blij dat je hem hebt.
     
  13. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    11 feb 2012
    1.947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    Kyan heeft ook moeite met boeren, wat hier nog wel eens wilt helpen om hem op mijn knie te zetten en dan zijn hoofd voor en achter te ondersteunen en dan grote rondjes om mijn knie draaien.
    Snap je het?

    Kyan heeft volgens mij een regeldag vandaag. Wil maar nie slapen, alleen bij ons in de armen liggen en komt vaak om te drinken.

    Ik ben super blij dat de bv goed loopt maar natuurlijk zitten er ook nadelen aan. Maar het gevoel dat ik mijn kind kan voeden is het beste gevoel!
    Ik zie er wel tegen op om op het werk te gaan kolven, ik wil minimaal 6 maanden bv gaan geven.

    Vanacht heeft Kyan zich vergist denk ik..:D
    Na een hele avond drinken, badje en troosten om half 9 gaan slapen, en werd pas om half 3 wakker !!! :D:D
    Daarna helaas weer 5.30 - 8.00 - 10.00 - 11.30 - 14.30uur. En hij ligt nu net 5 min te slapen, in de box want boven is echt geen doen vandaag.

    Iemand tips voor berg? Kyan zijn hele hoofdje zit onder de gele schilfers. En met die dikke haren van hem kom ik er zo slecht bij.
     
  14. Versluis

    Versluis Fanatiek lid

    10 jul 2011
    1.924
    0
    0
    Filiaalmanager
    Zeeland
    Hier helpt het ook wel eens om hem dan even te laten liggen, zomaar een minuutje ofzo, en als ik hem dan oppak laat ie vaak vrij snel een boer.
     
  15. Whoppie

    Whoppie Fanatiek lid

    26 apr 2011
    2.780
    0
    0
    Jurist
    Gelderland
    Ja die tip van Versluis voor boertje helpt bij ons ook wel eens...

    Paspoort: owja dat moeten we ook maar eens regelen. Want wil in september mss op vakantie. Dan moeten we dus wel een paspoort regelen of id of zo. Dus dat in t voorjaar ook maar regelen. Dan hebben we m maar vast.
     
  16. aappie20

    aappie20 Fanatiek lid

    19 feb 2012
    3.225
    525
    113
    Berg schijnt wel is te helpen dit insmeren met haarlotion en dan morgen pas zachtjes uitborstelen

    Id gaan wij van t voorjaar aanvragen

    Ik denk te weten waarom Sam gisternacht zoveel door sliep
    Hij had de een na laatste fles al volledig hongerige baby voedin head en de laatste ook dus btje dubbele dosis effect we gan het nu ook proberen kijken of dat het was

    Ga vd week Doosch maar eens aan een scheer beurt onderwerpen durfde er niet jn de buurt te komen mr het is nu wel heel erg Doosch in de Bush Bush

    Net 1 rosétje op man ik zie de wereld voor een doedelzak aan!!!
     
  17. Jkuil01

    Jkuil01 Bekend lid

    6 mei 2012
    828
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hahaha dacht al hoe kan dat aappie heeft ineens dislectie met het schrijven van haar tekst maar het is het wijntje!
     
  18. aappie20

    aappie20 Fanatiek lid

    19 feb 2012
    3.225
    525
    113
    Haha de letters van me telefoon werken niet mee;)
    Ben blij dat manlief en ik de regel hebben of de een drinkt of de ander drinkt maar niet allebei! Zit nu aan me 2de bak koffie en trek aardig bij! Komt denk door de kou was binnen bloedheet en dan krijg je zo'n klap als je naar buiten gaat...
     
  19. Whoppie

    Whoppie Fanatiek lid

    26 apr 2011
    2.780
    0
    0
    Jurist
    Gelderland
    Haha Aapie viel mij ook al op ja... :)

    Enne doosch in de bushbush, leuke naam voor een tvshow ;)
     
  20. jessyd

    jessyd Bekend lid

    20 mei 2012
    871
    0
    0
    NULL
    haarlem
    we zitten hier letterlijk ingesneeuwd bij de achterdeur gaat niet eens over zoveel ligt er. en bij de voordeur ligt een grote heuvel.
    moet morgen er toch uit voor boodschappen maar ben zo bang dat het te koud is voor lucas
     

Deel Deze Pagina