September 2013 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Bellybell, 30 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Was geweldig om te zien. Stuiter idd bijna vd bank af. Hihi.
     
  2. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Haha. Nee dat kan niet mis gaan dan:D

    Ik had trouwens gevraagd hoe het zit. De kans op een miskraam na een goed kloppend hartje is vrij klein. Ongeveer 10%. Na 12 weken blijft de kans op een miskraam nog 3%.
     
  3. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    24 jul 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam

    Mooi zeg !!!
    Hoe ver was je al volgens jouw berekening?
     
  4. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    24 jul 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam
    Ow nee he:(
    Goed in de gaten houden meis...x
     
  5. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Ik had zelf berekend wat de echo nu aan gaf. Dus 13-9. Maar de vorige echo gaf 5 dagen eerder aan 8-9. Zei het toen ook tegen de gyn en die zei dat ze het pas vanaf een week of 10 zeker kunnen zeggen met de echo. Ik heb getemperatuurd en ovulatietesten gedaan dus weet precies wanneer m'n eisprong was en wanneer de innesteling. Dus ik had gelijk. Ach het zijn maar 5 dagen verschil.
     
  6. Dooo88

    Dooo88 Bekend lid

    19 okt 2012
    856
    0
    0

    Dank je meid voor het navragen... Stelt me in ieder geval beetje geruster... Ben nog altijd een beetje paranoia denk ik :)

    En die echo wordt top!!! :D hier aant aftellen nog 9 keer slapen hihi duurt laaaaaaanggg!!!
     
  7. Dooo88

    Dooo88 Bekend lid

    19 okt 2012
    856
    0
    0

    Dag meid

    Heb ik ook aan de hand gehad Mss kan ik je een beetje geruststellen...'

    Bij een BBz is je HCG super hoog of heel laag...
    Mijn HCG was toen super hoog!!! En normaal zien ze iets in de baarmoeder vanaf 1500 HCG maar dat zou dan een heel klein puntje zijn... Mss is het bij jou nog niet voldoende ontw voor iets te zie. En ben je 'Mss ook vroeger dan je dacht want dan kan je namelijk soms nog niets zien op de echo....

    Bij een BBz heb je ook erge krampen pijn en bloedverlies....

    Ik hoop dat ze een verkeerde berekening hebben gemaakt of dat je innesteling of eisprong later is geweest...:(

    Ik duim alvast voor een goed resultaat meid!!! Laat iets weten!!

    Dikke knuffel!
     
  8. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    mamajess hoe gaat het? hoe was de uitslag?

    ze zeggen altijd geen nieuws is goed nieuws maar heb er toch een ander gevoel bij nu :(

    hoop het niet hoor!!!!
     
  9. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Graag gedaan meis. Wilde het zelf ook wel weten. Heeft me wel gerust gesteld. Ze zei ook dat de meeste vrouwen pas een echo krijgen met 8 of 10 weken en als er dan geen hartje klopt het waarschijnlijk nooit heeft geklopt dus is het al mis gegaan rond de 6 weken maar doordat de echo later is ze er dan pas achter komen. Maar de meeste vrouwen gaan bloeden en dan is er vaak ook eerder duidelijkheid. Maar week 6 is de belangrijkste week omdat dan het hartje gaat kloppen.

    Nu aftellen naar jouw volgende echo. Heerlijk. Ben heel benieuwd.
     
  10. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    helemaal goed jennifer, dat zei mijn vk ook. als het hartje klopt is de kans zo klein! En vroeger was het wachten tot 12 weken met vertellen omdat ze toen geen echos eerder deden en je het maar moest gokken of het goed zat of niet... Nu kan het vaak eigelijk wel eerder, als het hartje eenmaal klopt is het vaak al goed. Idd de belangrijkste ontwikkeling.

    tuurlijk als je kijk bij de vlinders gaat er ook wel heel veel mis na de 12 weken :( maar kans is aanzienelijk kleiner.
    Kijk er heeel af en toe is, sommige verhalen lijken mij te trekken, alsof ik die moet lezen en dan krijg ik echt een brok in mn keel. zoveel vlindesr en zoveel sterke moeders/ouders. Je vraagt je soms echt af waar ze de kracht vandaan halen om verder te gaan...
    lezen jullie daar welleens?
     
  11. Dooo88

    Dooo88 Bekend lid

    19 okt 2012
    856
    0
    0

    Dank je vr die informatie ik weet er nl zo weinig van!!!
    Ik lees ook af en toe op vlinders maar dan krijg ik rillingen over heel men lijf.!! Ik hoop echt dat we dot NOOIT hoeven meemaken zo erg!!! Sommige trekken me ook aan en als ik dat dan lees dan denk ik ow waarom doe je dat nou :(

    Die vrouwen verdienen echt wel een paar pluimen!!!
     
  12. mamajess1982

    mamajess1982 Actief lid

    13 jan 2012
    457
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo meiden,

    Na de schok een beetje verwerkt te hebben zover dat kan had manlief me naar het werk gebracht. Nog geen 10 minuten later werd ik gebeld door het ziekenhuis dat mijn hcg dusdanig hoog was (6000 ofzo?) dat ze me meteen nogmaals wilden zien voor nog een echo op de spoed. Dus wij erheen en nogmaals hebben ze gekeken en er was een lege vruchtzak te zien maar wel in de baarmoeder. Voor zover ze nu konden zien zat er niks in de eilijders of ergens anders. was ook geen bloed te zien in de buik wat ze vanmiddag wel dachten. Dat bleek uiteindelijk vocht te zijn. Dus ik ben nu weer thuis maar ze houden een slag om de arm omdat ze een buitenbaarmoederlijke zwangerschap toch niet helemaal uitsluiten. Moet donderdag zoiezo weer terug voor echo en bloedprikken en als ik voor de tijd bloedverlies of pijn krijg moet ik meteen bellen. Maar ja, het kan dan ook zijn dat de miskraam gewoon op gang komt want het is wel duidelijk dat het niet levensvatbaar is en niet goed zit. Kortom een hoop stress en weet nu nog niet 100% waar ik aan toe ben. Bij elk pijntje/steekje zit ik al rechtop pfff. Heb het idee dat ik mijn onderbuik en rug nu meer voel maar niet specifiek 1 plek. En ja dat gevoel heb ik ook al sinds ik positief getest heb en dat komt en gaat met vlagen. Ga nu lekker met me dekentje op de bank tv kijken en hopelijk wat tot rust komen :)
     
  13. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    24 jul 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam
    Wat naar mamajes!! Dikke knuffel

    Duimen en hopen dat alles toch nog goedkomt
     
  14. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland

    Meis. Wat ontzettend klote voor je:(. Vind het zo erg voor je. Weet niet zo goed wat ik tegen je moet zeggen. Wil je heel veel sterkte toe wensen en je een dikke virtuele knuffel geven. Hou je ons op de hoogte hoe het met je gaat. Dikke knuffffffff en als je ff van je af wil schrijven weet je ons te vinden he. Xxx

    Ik duim iig voor een wonder want met 5 weken kan het nog zijn da je alleen een lege vruchtzak ziet.
     
  15. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    24 jul 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam
    Waar zijn jullie gebleven? T is zo rustig hier
     
  16. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Ik gesloopt en ben in slaap gevallen tijdens het tv kijken:D. Had m'n middagdutje gisteren overgeslagen. Tja dan krijg je dat he Hihi.

    Alles goed met jullie???
     
  17. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Mamajess sterkte wat rot...ondanks dat het dus geen bbz waarschijnlijk is het tovh nog klote nieuws!

    hier net wakker...zal er maar eens uit gaan.
     
  18. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Jennifer hele Moore foto ! Fijn he om te weten dat het het hartje Klopt !

    Mamajess wat een ontzettend Klote nieuws !! Veel sterkte

    Rica hoe gaat het bij jou ?

    En dooo durf je ondertussen al een beetje te genieten haha ?

    Ik ga nu bezig met ovutesten Ben vandaag begonnen en hoop zo rond de 28e Mijn Ei sprong te hebben maarja het is maar afwachten of Mijn Oude cycles zich weer oppakt of niet
     
  19. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Hey meis

    Leuk dat je weer ff komt kijken bij ons. Hoop dat je deze maand meteen weer zwanger wordt. Gun het je zo. Vaak na een mk ben je extra vruchtbaar. Ik duim voor je. :)

    Het hartje zien is zo bijzonder. Was er helemaal stil van.
     
  20. Dooo88

    Dooo88 Bekend lid

    19 okt 2012
    856
    0
    0
    Mamajess: heel veel sterkte! Nog altijd aant duimen hopelijk heb je snel duidelijkheid!!

    Hippo: fijn je nog eens te horen, ja toch een beetje meer maar blijf nog altijd de voorzichtige onder ons denk ik :) hoe ist met jou? Hopelijk snel een knaller 'meid!!.

    Hier vandaag echt zo een beroerd gevoel... Koud, moe misselijk denk dat ik een griepje aant krijgen ben iedereen in de buurt heeft het zo al wát gehad :( zal blij zijn als het weekend is beetje rust!!!

    Hoe gaat net met jullie?
     

Deel Deze Pagina