ik vind het ook echt superleuk! vooral als de postbode dan weer komt met een leuke brief. dus dames, ik heb nog zat papier postzegels en pennen, is er nog iemand die wil schrijven? stuur me een pb groetjes
Leuk snoezelke! Pb me maar ff svp. Denk dat mijn brieven vruchtbaar zijn, haha 2 van de 3 waar ik mee schrijf zijn zwanger!
Hey meiden. Iemand nog op zoek? Het lijkt me leuk om weer eens ouderwets brieven te schrijven en ontvangen. Ik ben 24 en kom uit Groningen. Misschien iemand rond dezelfde leeftijd?
Hoi talvi ik ben 28 maar gek op schrijven! Dus als je wilt pb me maar Sylvia als je nog iemand zoekt, ik bied me aan
Ow dat lijkt me zo leuk! Ik mis altijd de dingen van weleer en brieven lezen en schrijven lijkt me echt heerlijk! Wie wil? Ik ben 29, moeder van 2 kinderen(1,5 en 3,5) en woon in Gelderland.
tis ook echt leuk hoor, ik doe tegenwoordig aan snailmailen, brief schrijven plus een hoop creativitijd, erg leuk om te doen.
Ik krijg via pb de vraag wat een snailmail is, hier een voorbeeld, de envelops en de brief staan niet op de foto, brief is prive,en ik had de envelop al laten zien, dus diegene had die er niet bij opgezet, maar ik maak er altijd veel werk van qua versiering, ik heb 3 echte snailmailmaatjes,en stuur gemiddeld 1 keer per maand wat, ik zorg dat ik normaal onder de 50 gram blijf, deze was wel extra uitgebreid, omdat die gene na het ziekenhuis moet voor een opname, maar ik maak er altijd veel werk van, ik hou van freubelen, ook de brief is bij mij altijd versierd doormiddel van stempels enz.
Ik weet dit nog wel van vroeger. Wat leuk was het altijd weer als er een brief in de bus lag. Helaas na verloop van tijd is dat over gegaan. Mn laatste penvriendin zat na 6 jaar schrijven opeens bij mij op school en toen werd het raar. Dat is helaas het moment dat we elkaar uit het oog zijn verloren.
Snoezelke, je brief is binnen en wat een lief kaartje zat er bij! De leukste die we gehad hebben voor Jack. Ik probeer vandaag of morgen weer terug te schrijven