breaking amish

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by annabel10, Jan 22, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Suzzert

    Suzzert Fanatiek lid

    May 12, 2012
    3,340
    4
    38
    Rotterdam
    Alle tv is nep behalve het nieuws. Ik bedacht mij het al dat het naar alle waarschijnlijk nep zou zijn, want amish laten geen tv camera's toe. Dus hoe kunnen ze sommige dingen gefilmd hebben dan?

    Het concept is wel intersant en er zullen ook wel dingen bij zijn die kloppen.
     
  2. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    Oct 1, 2007
    5,941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Ik kijk ook en ik vind het wel grappig, mar ik heb er ook zo mijn bedenkingen bij. De eerste vraag die bij mij opkwam was: "Hoe vind je die jongeren als je als Amish persoon geen contact mag hebben met de buitenwereld?" Het lijkt me niet dat ze dat via internet een oproepje geplaatst hebben... ;)
     
  3. Kuukske

    Kuukske Bekend lid

    Nov 26, 2012
    661
    10
    18
    Haha idd. Geen idee hoe ze dat doen. Je hebt ook veel boeken over het Amish-leven. Misschien hebben ze daar alles uit gehaald en het in scene gezet? Misschien hebben mensen geschreven over dat ze met de Amish hebben gebroken en op basis daarvan een serie gemaakt.

    Gisteravond was het er helaas niet op. Vanmiddag om 17 uur ik ga toch wel ff kijken. Vind het best interessant.
     
  4. Talvi

    Talvi Niet meer actief

    Ik heb gisteravond gewoon gekeken hoor van 9 tot 10..
     
  5. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Ben nieuwsgierig geworden dus ga even zoeken ernaar.

    Maar even op wat jij zegt. Oprah is toen toch ook bij amish mensen geweest?
     
  6. Ik vind het wel leuk om te zien ook al is het dus niet echt.. het zijn wel allemaal ex-amish toch?
     
  7. Suzzert

    Suzzert Fanatiek lid

    May 12, 2012
    3,340
    4
    38
    Rotterdam

    Geen idee, maar ik dacht altijd dat ze ook geen camera's toe lieten
     
  8. Kuukske

    Kuukske Bekend lid

    Nov 26, 2012
    661
    10
    18
    Ik zat er wel op te wachten maar er zou een programma komen over wapens uit de WOII dus toen ben ik gaan zappen...:(
     
  9. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    Jun 11, 2009
    3,158
    11
    38
    Je hebt wel vaker een programma gehad over de Amish. Daar ging het over jongeren die echt weg wilde. Er was iemand die ze dan opving om ze allerlei dingen te leren over het leven buiten hun gemeenschap. Bij de meeste koste het best veel moeite hoor, om alles wat erin gestamp was, zomaar overboord te gooien. Sommige redde het ook niet en gingen weer terug.

    Wat TLC uitzend zijn niet echt jongeren die net hun huis en haard hebben verlaten. Misschien zijn het wel Amish, maar dan draaien ze al een tijd mee in de buitenwereld.
     
  10. Loesjuh

    Loesjuh Niet meer actief

    Het is inderdaad voor een gedeelte nep, ik heb destijds de serie gedownload toen het in Amerika op was. Dat koppel is al langere tijd bij elkaar en hebben zelfs een kind samen.
     
  11. Loesjuh

    Loesjuh Niet meer actief

    In de latere aflevering hoor je dat nog, dat zij een kind heeft. Maar dat is dus ook een kind van hem (abe).
     
  12. annabel10

    annabel10 Actief lid

    Dec 28, 2010
    474
    54
    28

    Maar dat hebben ze toch ontkend? Of jij ergens gelezen dat het wel toegegeven is? Of zijn het gossips??
     
  13. Edge

    Edge Fanatiek lid

    Mar 30, 2009
    4,833
    478
    83
    Female
    Haarlemmermeer
    Even op de linkjes klikken een paar pagina's terug ;).
     
  14. annabel10

    annabel10 Actief lid

    Dec 28, 2010
    474
    54
    28

    dat had ik op internet ook al gevonden. voor mij nog geen echt bewijs :)

    haha nouja ben erg nieuwsgierig, maar geloof het niet voordat ze het zelf bevestigen. ik weet het niet hoor, of hij echt de vader is. geloof het niet zo. is de laatste shows, zegt hij nooit "ons kind" maar altijd " haar dochter" of "het kind"..

    fascinerend :)
     
  15. Edge

    Edge Fanatiek lid

    Mar 30, 2009
    4,833
    478
    83
    Female
    Haarlemmermeer
    Oh zo, maar ze stonden ook op een foto als een gezinnetje. Zegt misschien ook niet alles ;).
     
  16. Edge

    Edge Fanatiek lid

    Mar 30, 2009
    4,833
    478
    83
    Female
    Haarlemmermeer
    Oooo mijn hemel, nu wordt het wel heeeeel nep :p
     

Share This Page