Hier kachel overdag op 20, snachts 18, Vandaag boodschappen gedaan..80 euro voor een week Incl voeding (nutrilon) potjes, pap, wasmiddel en billendoekjes..
Hier de kachel op 18,5. Omdat t minder geld kost en we het warm genoeg vinden. Het is gewenning. Ik slaap nog met de beide ramen open, ik heb t niet zo snel koud denk ik..
Wij doen de kachel ook altijd op 18,5 als er iemand thuis is dan. "snachts en als er niemand thuis is staat hij op 15 graden. Koud heb ik het niet hoor. Overdag sowieso niet want dan ben ik meestal wel bezig, dan krijg ik het vanzelf warm. Dochter en vriend hebben het nooit koud haha. En als ik het koud begin te krijgen zet ik hem wel hoger hoor. 'savonds zit/lig ik altijd lekker onder een dekentje. Heerlijk.
Kachel staat hier overdag ook op 18. Een uurtje voor we weg of op bed gaan gaat de kachel weer op 15. De warmte blijft dan wel hanger en je hebt een uur minder gestookt. Wij hebben in de keuken een schakelaar van de cv voor het warme water. Als we geen warm water nodig hebben gaan ie uit. Scheelt ook een hoop gas op jaarbasis.
Mag ik vragen waarom je nutrilon gebruikt? Kruidvat merk komt uit zelfde fabriek en heeft zelfde samenstelling. Enige verschil tussen nutrilon en kruidvat is de prijs en naam.
Dan is dit een hele leuke site ik hoef geen kruidvat maarre je hebt denk ik wel gelijk, kijk maar Check hier uw Babyvoeding op kwaliteit en prijs
Er zit iets verschil in samenstelling.. In het zh gebruiken ze ook deze, en daar ligt ze nog wel eens in helaas.
Hai, ben de laatste tijd veel geld kwijt aan de weekoodschppen. ( tussendoor haal ik bijna niets, soms een brood) Ik ben nu gemiddeld 90 euro per week kwijt aan voeding,,,, ga eerst naar aldi dan naar ah. Man/vrouw/dochter eten ervan,,,, en straks nog een baby Hebben meerdere hetzelfde probleem?
Nee hier niet. Max 70,- en soms gaan we er iets overheen als we gehakt en/of kip inslaan. Tip: bekijk je kassabon eens goed. 'Luxe' dingen zoals chips, snackje hier, snoepje daar, markeren met stift. Ook kijken naar wat je kwijt bent aan vlees, kan het goedkoper? Zijn het aanbiedingen? Wat voor merken haal je over t algemeen, a-merken zijn duurder. Wij kopen dus alleen vlees als het in de aanbieding is. Is er gehakt en kip in aanbieding dan slaan we van beide 2kilo in en doen dat in de vriezer. Idem met die wereldgerechten pakken. Waren toen een euro per stuk en hebben er 20 gehaald. Ben je we 20,- meer kwijt die ene keer, maar weken erop hoef je alleen maar kleine ingrediënten te halen en geen kip/gehakt omdat je t toch in de vriezer heb liggen Succes!
Zelf vind ik dat niet echt veel. Maar ik lees ook topics van mensen die het met de helft moeten doen. Dus ja, kennelijk koop je dan ook luxere dingen dan die mensen. De vraag is: wil/moet je erop bezuinigen?
- seizoensgroenten en fruit scheelt een hoop - gratis plastic tasjes gebruiken we hier als pedaalemmerzakjes of voor de prullenbak in de badkamer
Tip: bij het wegen van prei de groene stengels er zo veel mogelijk afhalen. Scheelt in gewicht en dus in prijs
En bij de paprika (als ze op gewicht gaan) zeker de stengel eraf breken? Ik vind dat gewoon diefstal.
Misschien al genoemd, maar voor degenen die graag een toetje na de maaltijd eten: koop een pak custard of griesmeel. Erg goedkoop en je kan hier meerdere keren een lekkere warme of koude pudding/ vla van maken. Alleen melk en suiker toevoegen. Goedkoper dan een pak vla. ( ook lekker, maar iets minder voordelig pakjes kookpudding of kloppudding) Wij vinden het heerlijk.
Mijn ma deed dat vroeger altijd. Die 2cent maakt mij niks uit maar wie weet dat anderen wel t een goeie tip/idee vinden. Idem dat ik vaak zie dat mensen die plastic zakjes voor de fruit/groente meenemen in tientallen. Soms zelfs zo'n hele rol zo de tas in. Dat vind ik nou diefstal
Waar verkopen ze nog prei per kilo??? Tegenwoordig is het of voorverpakt of per stuk. Tenminste bij de LIDL en AH per stuk en bij de aldi voorverpakt.
Het is geen diefstal zolang je het in de winkel laat. Iemand anders zou theoretisch gezien het stokje kunnen kopen.