Ik dacht dat je temperatuur 1/2 tot 1 dag na je eisprong stijgt. Bij mij daalde de temp op de dag van de eisprong altijd met 0,1 - 0,2 graden en steeg deze de dag na mijn eisprong met 0,4 - 0,5 graden. Dus volgens mij heb je dan gisteren je ei gehad.
toch nog testje gedaan..zelfde resultaat op naar kv 2v5 en cb, haal ze morgenmiddag vind t spannend! ben spontaan misselijk nu hahahaha
Ja, heel irritant. Ik zou het okay vinden als ik gewoon een lange cyclus heb, maar laat 'm dan gewoon altijd lang zijn.. Het is heel warrig zo.
Het lijstje moet opnieuw aangepast worden niet ?? Waar staat die want ik zit op de iPhone. Ik hoop dat er nog vele moge volgen! Hier is het rustig de jongste likt te dutten op de sofa , dochter smurfen aan het kijken en de oudste boven op de pc.
NMV Gefeliciteerd!!! Juffie das spannend... ik zie zeker een streepje! Hier een druk weekend gehad... hopelijk was jullie weekend ook goed dames.
HMM, Maar heb gisteren en uurtje geleden nog mn piek gevonden met CLEARBLUE zou dan toch niet nu al mn eisprong hebben gehad dan?! Of zeg ik nu wat stoms??
Hoi iedereen, Wij hebben vandaag de knoop doorgehakt, we gaan voor een 3e! Ben 30 jaar en we hebben nu een zoontje van 4,5 en een zoontje van bijna 11 maanden. Maar een 3e kriebelt nog zo! Vind het wel super spannend hoor, hoe lang zal het duren voordat ik weer zwanger ben ( 1e keer 8mnd en de 2e keer 1,5 jaar)gaat alles weer goed, het lijkt me heerlijk om nog een keertje de allerlaatste keer zwanger te zijn en hoe zal het straks gaan met 3, word wel drukker, financieel zal het duurder worden maar heb er vooral zoveel zin in!!
Dankje nimme had vanochtend weer een smiley moet kloppen want lees ergens dat cb je 2 vruchtbaarste dagen vind?! klopt dat nou precies dan want met dipsticks vind ik maar een keer een piek
Da's hier niet jammer, denk dat vriendlief daar eeeeecht niet blij mee zou zijn, op z'n zachtst gezegd. Was deze keer 32 dagen.
Nee is ook niet niks en zeker omdat jullie nog niet samenwonen dus kan dat ergens wel begrijpen hoor meis. Zie dat je cyclus ook nog wel schommelt hier ook na deze cyclus. Heb ong berekend dat ik deze cyclus op 33 of 34 dagen zit terwijl dat al meer als een halfjaar niet meer zolang is geweest mn gemiddelde cyclus was rond 27 dagen nu gelijk 30 dagen tenminste dat berekende de app op mn phone. Maar voor je het weet is het december en gaan ook jullie er echt voor
Neen hoor je zegt niets stoms , je piek of de sterkte van je test zal ongeveer 2 dagen zo blijven eens die afneemt en als ook je symptomen van trekkerig gevoel ,krampjes ,slijmverlies ed.dan is je ei weg. Dus je temperatuur als die nu als ik goed zag 36.9 3 à 4 dagen zo blijft aangeven op FF (test maar zelf eens uit) dan zet hij een ROOD kruis op de dag van je eisprong. Je temperatuur blijft normaal dit nu aanhouden maar kan ook na 3-4-5 dagen ineens dalen en erna terug stijgen (trifase)ofwel innestelingsdip....
NMV Gefeliciteerd!!! Juffie..ook voorzichtig al gefeliciteerd..zie wel een streepje..duim!! Meiden, val ff in en zwaai even. Vandaag ff een emodagje. De kindjes zitten nog in de buik bij mn szus, maar zijzelf is helemaal op. Ze denken dat placenta van een van de kinderen een stukje heeft losgelaten. Dus spannend genoeg allemaal. Als ik nu iets gemist heb, kan iemand me even updaten? dan kan ik weer gelijk meekletsen! En wat leuk dat er weer zwangeren bij zijn