Het valt me zwaar, maar daar moeten we even doorheen. Daar hoort ook bij dat het tussen ons op het moment niet lekker loopt, dat komt wel weer. We zijn gewoon info aan het opvragen over Turkije. humanfirstivf.com Heb al telefonisch contact gehad en moet maandag mijn dossiers opvragen en naar hun opsturen. De standaard behandeling is 17 dagen in Turkije, maar je kunt ook verkort doen en dan heb je de eerste 2 echo's hier (i.o.m. UMCG). Wij twijfelen nog een beetje wat we willen. 17 dagen is opzich erg fijn, maar de eerste 2 echo's hier en daarna nog een week echt vakantie is ook fijn.. Maar zover is het ook nog niet. Mocht dit doorgaan vliegen wij 14 of 15 juni daarheen. Wij komen sowieso in aanmerking voor IMSI. Hier in NL vergroten ze een zaadcel 200 tot 400 keer en met IMSI 6500 x! IMSI is in Turkije kostenloos en in DD betaal je max. 900 euro, ligt eraan hoeveel eicellen er bevrucht moeten worden. En de ''grote'' verhalen over teveel embryo's terugplaatsen is echt niet waar. Ze hebben een modernere embryoscoop, ze hoeven niet steeds het embryo eruit te halen om te kijken hoe goed het zich doordeeld. Ze hebben andere vloeistof voor de zaadcel selectie. Ben jij inmiddels al ongesteld? En wanneer hebben jullie nou een gesprek??
De pijn is niet anders daar geef ik je gelijk in! Datis even vervelend, maar na een paar dagen is dat ook weer over. Aangezien je ''maar'' 3x IVF vergoed krijgt, wist ik het wel. Wie weet redt je het wel met IUI, omdat de zaadkwaliteit toch boven het gemiddelde is. Maar dat is inderdaad een keuze die ze zelf met haar partner moet maken, moeilijk!
@Zonneschijn, ik zal wel kiezen voor IUI, sterker nog dat heb ik ook gedaan, nog 2 in het UMCG. Het is niet gelukt, maar ik heb geen spijt. Ik weet niet hoeveel haast je hebt? (leeftijd) Ik zag het ook als een soort general bij het UMCG, om alvast een beetje daar te wennen zeg maar.... En als je eerst IVF doet grijp je niet zo gauw na die tijd nog terug op IUI, de IVF slagingskans is natuurlijk wel groter maar dat kan ook nog als het niet lukt, opgeteld eerst IUI dan IVF is da kans natuurlijk groter. Maar goed jullie moeten de keuze maken. (Weet trouwens niet hoe het lijkt met vergoeding van IVF volgend jaar, of ze nog van plan zijn de 3 pogingen te blijven vergoeden, want 2 IUI's en 3 IVF'en red je bij lange na niet in een jaar.
Ja keuzes zijn lastig, Maar we gaan toch voor iui. We zaten eerst in sneek maar ik ben bang als ik weer terug daar heen dat we dan weer op de wachtlijst komen van het umcg. Dus gaan denk ik de keuze maken om toch de iui in groningen te gaan doen. En ja je hebt gelijk kunnen we gelijk wennen, moet wel wat verder rijden nu voor een echo. En zou dan al maandag moeten voor een uitgangsecho want ik ben dan alweer drie dagen ongi... Maar ja moet maandag werken en dus moet ik vrij vragen vindt dat altijd wel weer vervelend, want het moet nu wel heel snel en zo.. Maar goed hopelijk kunnen we een oplossing bedenken en kan ik daar in de ochtend heen of zo.
Zo ik heb weer gebeld, en ik kan vandaag al om half 12 komen. Wist niet dat ze smorgens doen dus dat is wel fijn. Want ik red het net om smiddag weer te gaan werken.. Ik ga eerst voor iui. alles was trouwens netjes geregeld, ze hadden de papieren al door gestuurd naar de iui afdeling dus ze wisten er van.. Vindt ik wel een plus punt.. Op naar een positief iets.. We gaan er voor..
Succes Zonneschijn!!! Hier druk weekend gehad, was mijn vrije weekend, en die plan je dan weer helemaal vol Maar wel leuk. Op kraamvisite geweest en zusje en vriend nog gehad te eten, erg gezellig. Vandaag ook nog vrij. Vanmorgen naar de tandarts en daarna door op verjaardag van een vriendin. Net de badkamer flink gesopt. Productief dagje alweer. Morgen aan het werk en tussendoor naar het ziekenhuis voor echo om mijn baarmoederslijmvlies op te meten. En heb de medicijnen nog niet weer vergeten Goed bezig dacht ik zelf haha. Hoe is het met de anderen meiden hier???
FF snel... Jippie succes vandaag! Ik duim! Hier begin ik ziek te worden, dus ik hoop maar dat ik me morgen beter voel, anders moeten we het toch weer verplaatsen, sorry. Ik hoor van je! liefs.
Nou fijn! Inderdaad, heel veel succes hoor! 'S morgens is altijd spreekuur, vandaar dat je ook maar tot 12.00 uur kunt bellen.
Het gaat hier iets beter weer.. Gelukkig! Zat het weekend in een flinke dip, maar dat is bijna weer over gelukkig. Het is alleen een beetje jammer dat ik grieperig aan het worden ben. Bah.. Gisteren nog met het UMCG gebeld en ze sturen onze dossiers op! Daarna OZG gebeld, maar die doen wat moeilijker. Human First moet zelf een verzoek bij het ziekenhuis indienen om ons dossier te krijgen. HOE belachelijk? Het is toch van ons? Dus het telefoongesprek werd er niet gezelliger op zeg maar..
Hallo, Ik vindt het super fijn dat het spreekuur s'morgens is. In sneek deden ze het alleen s'middag en dan moest ik de hele tijd vrij vragen. Maar nu hoeft dat niet meer en kan ik het prima combineren. Ik ben prima geholpen ze zei zelf dat ze wat uitgelopen was, vondt dat erg netjes. Verder zag alles er prima uit. Normaal gebruiken ze bij iui menopur, maar omdat ik zei dat ik puregon gebruikte en daar erg goed op reageerde mag ik gewoon weer puregon gebruiken. Over een weekje weer terug komen. Ben benieuwd op naar een paar mooie eitjes..
@ zonneschijn, dat klinkt goed, succes met broeden @ Imke, he bah, niet ziek worden hoor!!! Hoor trouwens wel weer veel mensen om me heen met griepklachten, dacht dat we dat nu wel gehad hadden. Hier ook geen trek om ziek te worden. hier vandaag een echo gehad. Kreeg een bekende arts dus dat was wel fijn, ze herkende mij ook nog en vroeg hoe het met ons was. Voelde wel weer vertrouwd. Had verteld dat ik 2x de Progynova was vergeten, ze zei eerst maar eens kijken hoe het er uit ziet. Zag er keurig uit. Baarmoederslijmvlies was prima en mijn cyclus stond stil waren geen eitjes te zien, alles zag er rustig uit. Moet nog even doorgaan met de Progynova en dan heb ik 12 febr de tp. Spannend, ben erg benieuwd hoe de 2 cryootjes eruit komen.
He Maris, wat goed zeg! Ben benieuwd wie je hebt getroffen. Mooi dat alles er goed uitzicht EN al een datum mee naar huis! Ik hou je in de gaten en duim voor een brusje!
Ja ik ben er al! Ik hou een beetje afstand hoor, vind het wel even lekker wil er deze keer wel iets minder mee bezig zijn, weet niet of het lukt maar toch... Ik reageer dus ook even minder, wat niet betekend dat ik niet minder met jullie meeleef hoor! We hebben een tp gehad van een 4 cellige, hij was 7 cellig en is dus helaas wel terug gevallen naar 4, maar goed als die 4 cellen hun best doen... Het was trouwens ook direct de eerste cryo dus wat dat betreft klaag ik niet hoor! Hebben we nog 2 cryo's over! Dus so far so good! Nu maar weer broeden! @ Imke gaat het al wat beter? Laat maar even weten of je komt, je bent van harte welkom en als je alleen even een warme kop thee en een schouder nodig bent is ook goed! lfs ow ja omdat we toch al in Groningen waren zijn we ook maar even lekker uit eten geweest, MJAMMIE!
Ooh gelukkig, toch een terugplaatsing! Teruggevallen naar 4 cellig? Je moet inderdaad maar denken dat die cellen heel erg hun best voor je gaan doen!! Je hebt weer een kans! En daarna uit eten is altijd goed! Lekker hoor! Nou ik zeg af hoor, lig ziek in bed! Ik snotter, heb hoofdpijn en afgelopen nacht heb ik het toilet ook een aantal keren bezocht. Bah, niks aan! Als ik mij weer beter voel, dan hoor je het nog wel even, dan plannen we wat anders! Nou laat je embryo zich lekker innestellen hé! Ik duim ! Tot gauw, en nu echt gauw!