Maart 2013 mama's!! Deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Liefschaapje, 12 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gespannen

    Gespannen Bekend lid

    14 jul 2012
    905
    3
    18
    In de zorg
    Noord-Holland
    Volgens mij ben ik 1 van de weinigen die het niet erg ga vinden als babylief blijft zitten tot de 40 weken. Qua geboortedatum komt dat gewoon beter uit, dus ik bereid me voor op doorbikkelen. Nog 6 weken te gaan.

    Bij nr. 3 al behoorlijk vroeg (31 weken) last van oefenweeen, nu nog nergens last van.
     
  2. Charly1981

    Charly1981 Actief lid

    29 jun 2012
    188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemorgen dames,

    Wat een luxe, verlof. Lig lekker op bank voor tv en straks ff douchen en dan zien we wel.
    Heb het best zwaar op moment, ben heel erg moe, daarnaast erg veel pijn aan aambei. Ik las hier dat iemand dat ook had bij vorige zwangerschap, gaat het ma zwangerschap weer over? Heb er eigenlijk al meer dan 20 weken last van, soms pijn, soms bloed en soms beide, maar nu vooral veel pijn en zit echt niet lekker.

    Verder zit mijn eten en drinken echt tot aan mijn strot. Als ik ga liggen helemaal. Dus zit en lig niet lekker. Slapen gaat. Of wel, maar word helemaal niet uitgerust wakker.

    Vrijdag gaan we voor groeiecho. Ben benieuwd hoe groot ze nu is.
    Het is wel een enorme druktemaakster, ze kan echt uren achter elkaar bewegen. 'S nachts en 's ochtends is ze vrij rustig.

    Ik weet dat veel dames het zwaarder hebben dan ik, vooral die met jeuk, in ziekenhuis of zonder vent thuis om te helpen, maar is zo lekker om te zeuren en ook om tips te horen van jullie over hoe ik sommige dingen kan voorkomen of beste kan aanpakken.
     
  3. Jolie13

    Jolie13 Bekend lid

    10 jul 2012
    966
    0
    0
    NULL
    Hi, aambeien heb ik geen last (meer) van maar is wel vervelend hoor dus ook over dat soort dingen mag je mopperen of klagen, ieder heeft haar eigen kwalen en problemen en het is niet zo dat alleen de grootste problemen gespuid mogen worden!

    Hier net terug van VK en puk ligt "flexibel in het bekken" haha, dus wel ingedaald maar nog niet vast begreep ik.
    Verklaart wel de druk onderin en t waggelend lopen :)
    En ja, geen klein kindje maar daar waren we al achter.
    En verdorie dat gewicht... Ik ga de weegschaal boycotten! Zit nu met 34 weken op 17 kilo.. :(
     
  4. prachtigwonder

    prachtigwonder Niet meer actief

    @ brenjomi. als het niet in je inlegkruisje zat de bloed . kan het wel van een klein inwendig wondje zijn. vooral omdat jij zegt dat alles al een beetje schraal was. meestal als je "echt" bloed komt het in je inlegkruisje. ik had het pasgeleden ook nog een keerttje. maar de vk vond het niet nodig om mij daarvoor te laten komen.
    ( wel als ik meerdere keren zou afvegen ) maar dat was niet het geval. bij mij prikte en brandde het toen ook maar het wondje zat meer net in mijn vagina. had ik waarschijnlijk met wc papier opgegewreven zonder dat ik het merkte.
     
  5. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    30 mrt 2010
    1.417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    @Jolie; Stuur maar een paar kilootjes deze kant op. Hier gaat met vanaf de eerste opname hard richting startgewicht.:x En ondanks dat men zegt dat ik me geen zorgen hoef te maken, doe ik het wel.
    @Charlie; Lekker hè, verlof.
     
  6. Jolie13

    Jolie13 Bekend lid

    10 jul 2012
    966
    0
    0
    NULL
    @ Regenboogje: Ow ik stuur ze zo hoor ;)
     
  7. bibi123

    bibi123 Actief lid

    2 okt 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Gismow, vind je het niet eng die oefen weeën? Ik zou het best spannend vinden want ze kunnen natuurlijk overgaan in echte weeën.

    @Jolie, is een mooi gewicht toch :) Je kindje is ook groter dan gemiddeld dus zal ook meehelpen. Ik denk dat we nog steeds gelijk oplopen hoor, qua weken en gewicht. Heb 2 weken terug voor het laatst gewogen en toen was ik in totaal zo'n 14 kg aangekomen, ik voel me nu net een plofkip en verwacht ook wel rond de 17 te zitten. (en dan stuur ik jou er ook een paar regenboogje) Maar ik wacht nog even een paar dagen met wegen, waarschijnlijk donderdag toch afspraak bij de VK even tussendoor (dacht dat het zh zei dat ik alleen nog bij hun hoefde te komen maar vind het wel een fijne gedachte om tussendoor ook nog even naar de vk te gaan) en wil me dan pas wegen.
    Maarja, ik doe natuurlijk ook bijna niets, nu al helemaal niet meer! En eet wel gewoon dus dat zal er vast snel aanzitten.
    Ik snap wel dat je het gewicht niet fijn vind want dat heb ik zelf ook wel maar ik ben inmiddels wel zover dat ik dat echt als 'onbelangrijk' heb gemarkeerd in mijn gedachten :)

    @brenjomi, geen bloedverlies meer gehad?

    @Charly, zonder zh opname en jeuk kan het ook behoorlijk zwaar zijn hoor!! Probeer maar lekker te genieten van je verlof!!
     
  8. Jolie13

    Jolie13 Bekend lid

    10 jul 2012
    966
    0
    0
    NULL
    @bibi: je hebt wel gelijk hoor! Ik ben alleen al nooit zo licht dus ik zot nu op 99 kilo.. :( die honderd zit me een beetje dwars als grens. Maar ja, daar ga ik zeker over heen.
    En man was altijd zwaar (ook groot en sterk hoor) maar is aan het trainen voor Alpe d'huZes en die verliest alleen maar kilo's dus nog even en ik ben zwaarder dan hij :(

    Maar goed, als met puk alles goed gaat is t prima.
     
  9. claudje1981

    claudje1981 Bekend lid

    31 mei 2012
    612
    0
    16
    Brabant
    ruilen;)? ik zat vorige week op de 20 kilo ik ga er maar vanuit dat ik na de bevalling een hoop kwijt ben :)
    vl gister nog eens een buikfoto gemaakt maar schrok ervan wat die gegroeid was :$
    @eerder komen pfff graag aub over 4 weekjes mag ukkepuk van mij wel het daglicht zien hoor
     
  10. MamavanF2009

    MamavanF2009 Niet meer actief

    Stond daarnet bij de VK op de weegschaal, potverdorie een kilo eraf
    :(
    Wat een griepje en nóg minder eetlust dan normaal al niet kan doen, baal er keihard van.
    Lief is zelfs 4 kilo kwijt, gaat lekker zo met ons.
    Uk ligt nog steeds in dezelfde houding, hoofdje netjes naar beneden, billetjes en rug links, voetjes trappelen er rechts lekker op los.
    Mooi hartje weer, lekker beweeglijk en wordt geschat op 7 pond.
    Netjes dus, zoonlief was 3775 dus dat gaat me wel lukken :D

    Voel me nog steeds belabberd, erg hoesten enzo en de hele tijd misselijk maarja, dat had ik al.
    Vanmiddag terug naar het ziekenhuis voor de uitslagen van alle onderzoeken maar ik verwacht dat daar niets uit komt.
    Ben nu een dag of tien aan de medicatie maar merk er nog niets van, zal nog wel een week of 3 duren ben ik bang.
    Zit ook nog in de opbouwfase, lage dosering nog dus resultaat laat nog op zich wachten.
    Weet nu precies wat me te wachten staat hierdoor; nutje moet 2 dagen in de couveuse, mag hem dus niet bij me op de kamer maar mag zoveel naar hem toe als ik wil.
    En na die twee dagen mogen we naar huis en kan ik zoveel met hem knuffelen als ik wil :)

    Lief begint enorm de zenuwen te krijgen, in combi met de griep en zijn gebrek aan eetlust is hij er zelfs een beetje depri van.
    Zit de hele tijd te zuchten en te steunen, daarstraks in een overvolle wachtkamer met zwangere vrouwen die het allemaal moeilijk hebben maar niets laten merken en meneer zit maar te zuchten.
    Snap hem best wel hoor maar vind het niet leuk, hoezo het sterke geslacht hahaha :D

    Het begint zo langzaamaan bij mij ook door te dringen, merk het vooral doordat ik ineens heel veel zin heb nog wat leuke pakjes te gaan kopen, van die lieve, schattige kleertjes bij C&A of H&M; niet duur en zó schattig!
    En we hebben bij ikea ook een heel leuk setje voor op het bedje en in de kamer gevonden, echt supermooi!
    Nou nog zien dat we nog eens daar naartoe kunnen, alles moet toch klaar zijn over drie weken he :)

    Voor alle meiden met dreigende weeën en ziekenhuisopnames; veel sterkte enzo, hoop dat jullie ukkies nog even blijven zitten.
    En lila; hoop dat je genoeg steun en hulp hebt om dit vol te kunnen blijven houden, heb echt met je te doen!
    Lijkt me vreselijk die jeuk, om gillend gek van te worden :(
     
  11. MWB

    MWB Bekend lid

    7 dec 2011
    907
    0
    16
    Wat spannend allemaal bij jullie... Het einde zit er echt aan te komen!! Van mij mag ze ook wel eerder komen, maar ik heb afgesproken niet voor 1 maart (dan ben ik 37 weken). In februari vind ik niet leuk, omdat mijn nichtje dan al jarig is.... In maart hebben we nog niet zoveel jarigen... Bovendien komen ze de commode en de kast pas op 15/2 omruilen, dus dan kan ik pas zinnig beginnen met wassen e.d.. Gordijnen komen hopelijk van de week binnen (ik zag dat iemand ze nog moet bestellen? Ik hoop dat de levertijd meevalt dan... ik heb ze voor Kerst al besteld...). Gisteren wel met VL de roze balk op de babykamer geschilderd (signaalroze, dus lekker fel) vanavond de plakband eraf halen en kijken hoe het eruit ziet... Suiker is gelukkig nog steeds onder controle, ik lijk tot op heden niet meer insuline nodig te hebben, dus ik hoop dat het zo blijft... Volgende week weer een groeiecho en controle, ik hoop eigenlijk dat we dan meer horen over een eventuele inleidingsdatum, maar mogelijk dat het nog een controle later wordt, voordat ze erover beginnen. Tegen onze familie zeggen we steeds dat het in week 40 ingeleid zal worden, maar de gyn gaf vorige keer aan dat het zeer waarschijnlijk week 38 zal worden... Ik begin daar wel steeds nerveuzer over te worden. Ik heb nu ook regelmatig van die gekke krampen in mijn rug en mijn buik wordt ook af en toe hard (maar of dat al onder harde buiken valt weet ik niet).

    Gelukkig begint mijn verlof ook in beeld te komen. Na vandaag nog 7 dagen werken en dan lekker rusten...

    Iedereen veel sterkte!
     
  12. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    30 mrt 2010
    1.417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    @jolie en Bibi; dank jullie wel:)

    Ik ben echt bang dat ik straks na de bevalling geen broek meer aan kan houden. Maar dat zien we dan wel.
     
  13. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Volgens mij is mijn lichaam met een grote schoonmaak begonnen ofzo...blijf ineens poepen....LOL
    Als ze nog maar ff blijft zitten!!!
     
  14. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik ben echt iedere dag aan het googlen en zoeken maar vind niets nieuws.
    En 3 jaar geleden ook al zoveel gezocht, je wilt geholpen worden maar eigenlijk kan het gewoon niet, niets helpt.

    Tnx.. again.. ;)
     
  15. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik weet niet of je eerder moet willen, ze kunnen dan nog ademhalingsproblemen hebben, da's ook niet fijn lijkt me.. ;)
     
  16. Gism0w

    Gism0w Bekend lid

    15 nov 2012
    836
    1
    0
    Fryslan boppe
    @bibi: Ze kwamen gister met vlagen en er zat geen regelmaat in. Op moment is het rustig. Vind het opzich niet zo eng. Moet wel eerlijk bekennen dat wanneer ik nu van huis ga, ik er voor zorg dat ik binnen 10 minuten thuis kan zijn!
    Heb de auto stoel al bekleed met zo'n waterdichte onderlegger just in case off het water zal gaan breken.

    @gewicht: Hier nog maar 7,5kg aangekomen. Was in het begin echt bang dat ik 30kg aan zou komen maar dat valt hier reuze mee.

    @striemen: Ze beginnen steeds meer te scheuren en te bloeden.

    @dames die in een dip zitten: Nog een paar weekjes dan kunnen we die kwaaltjes vaarwel zeggen!
     
  17. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Lilalief idd, hier zeggen ze ook 38 weken is altijd beter dan 37.
    Maar sowieso onder de 37weken moet je in het ziekenhuis.
    Zelfs met 36+6 mag je echt niet thuis bevallen, althans hier iig!
    Dat is protocol.
     
  18. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ja gelukkig helpt mijn moeder met Lila, want dat trek ik nu echt niet.
    Vind het wel moeilijk als mijn man werken is, die werkt 60 à 70 uur per week.
    Dat ben ik wel gewend, maar de nachtklussen in het weekend breken me op, vind het niet leuk om zo alleen te zijn, vooral niet wanneer ik 's nachts wakker ben!
     
  19. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ja en je mag je kleintje niet meteen meenemen..
    Ik weet niet, als ik geen cholestase had mocht de baby ook wel tot de 40 weken blijven zitten.
    Dan is hij er ook écht helemaal klaar voor en goed ontwikkeld.
    Natuurlijk hoeft 37 weken geen probleem te zijn, maar die paar weekjes extra kunnen voor zo'n kleintje veel verschil maken.
    Heb ook het idee dat het voor de baby ook fijner is wanneer alles spontaan gaat.
    Alsof hij zelf kiest van "ja, nu ben ik er klaar voor!"
     
  20. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Ja precies, maar je kunt er ook niets aan doen als t anders loopt zoals bij jou.
    Dat heb je niet in de hand, hoe graag je ook wilt dat je kleintje nog even blijft zitten, jij moet na de bevalling ook weer verder!
    Moeilijk lijkt me dat idd!
     

Deel Deze Pagina