Algemene Temperatuurs Kaartjes Deel 5

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Senna1985, 1 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yuna28

    Yuna28 Niet meer actief

    Lappie gefeliciteerd!!!

    Grace jeuj bijna!
     
  2. Linn11

    Linn11 Actief lid

    16 dec 2012
    197
    0
    0
    Lappie jaaaaaaaaaaaaa wat geweldig!!!!! Gefeliciteerd meis ik ben echt super blij voor je. Het is je echt gegund! Weet je mannetje het al?? Hij is echt super positief!!

    @nono wanneer ga jij testen meis?? Duim voor je!

    @anja spannend meis nog een paar dagen. Zou super zijn als je dan positief test. Heb je ook van die gevoelige? Mis moet ik die ook maar bestellen hihi.

    @evelien. Ik heb ook heel internet daar over uitgesproken maar er stond ergens een plaatje dat je na je ongesteldheid en net daarvoor als je gaat menstrueren droog bent. Maar je temp is nog zo mooi dus ik duim heel hard voor je! Ik had in het begin na m'n eisprong deze maand ook veel crème maar vlak voor m'n nod ook heel droog. Maar meis ik duim heel hard voor je!!!!!!

    Ik ga nu even een ovu testje doen.

    Oh meiden ben echt blij voor lappie! Nu wij nog!!

    Kussie
     
  3. mamavanJ&D

    mamavanJ&D VIP lid

    23 aug 2006
    7.212
    0
    0
    werkzoekende...
    Zwolle
    Hey meiden,

    de opkomst voor het versieren van de school voor carnaval was echt dramatisch... we waren maar met 8 vrouwen! We zijn 3 uur bezig geweest bijna!!! Echt te erg gewoon...
    Zoooooooooooveel papa's en mama's maar maar 8 mama's die de moeite en de tijd hebben genomen om de school even te versieren...

    Ben enorm benieuwd hoe dit donderdag zal zijn met de schoonmaakavond...
     
  4. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    8 sep 2008
    4.346
    1
    36
    Hopelijk breek ik niet in bij een vaste club, maar de titel van het topic is algemeen dus ik reageer maar hier :)

    Kan iemand naar mijn kaart kijken? Mijn temperatuur blijft redelijk laag en ik vraag me af of ik dan wel een eisprong heb gehad?

    Ik heb nu wel wat menstruatie (soort) krampen en mijn afscheiding is vooral wit en plakkerig. Maar omdat het zo zeurde twijfelde ik of het misschien toch geen eisprong is die eraan komt en heb toen een test gedaan die positief was. Maar ik heb geen vruchtbaar slijm (had ik wel rond de dag dat FF mijn eisprong aangeeft).

    Dus tja het voelt alsof er iets niet klopt.

    Alvast bedankt voor het meedenken.
     
  5. mamavanJ&D

    mamavanJ&D VIP lid

    23 aug 2006
    7.212
    0
    0
    werkzoekende...
    Zwolle
    zoals ik het kan zien heb je gewoon je eisprong al gehad.
    Je zit nog steeds boven je coverline, dus het blijft afwachten... Meer kun je helaas niet doen...
     
  6. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    8 sep 2008
    4.346
    1
    36
    Oké, bedankt voor je reactie :)

    En inderdaad, ik moet hoe dan ook toch wel afwachten :p
     
  7. anjamones

    anjamones Fanatiek lid

    14 jul 2012
    1.099
    0
    0
    werkzoekende
    Drenthe
    @mvj, klinkt best leuk, misschien volgend jaar, haha... momenteel dure en drukke tijden, pffff niet grappig. om het te leren moet je ook geduld hebben hoor ;) haha. we zullen het zien morgen, al zegt het natuurlijk niks mocht hij wel negatief zijn, aangezien ik toch 4 dagen te vroeg ben eigenlijk, haha
    wat schandalig, maar 8?? jemig, hoop voor jullie dat de schoonmaak avond een stuk drukker word zeg.

    @linn, nee geen gevoelige, eigenlijk de gewone midstream van zw&k en die van de kruidvat, ga morgen beide proberen, hihi... erg he :p

    @vinisa, je mag altijd inbreken hoor, haha. en wat mvj al zegt, afwachten, je zit idd nog boven je coverline. heb er zelf ook niet veel verstand van, maar weet dat wel, hihi :p
     
  8. Lappie

    Lappie VIP lid

    27 aug 2012
    5.599
    1
    0
    Nono en Anja,
    Ik duim voor jullie!!
    (sorry als ik iemand over het hoofd heb gezien die ook dichtbij haar nod zit)
     
  9. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    8 sep 2008
    4.346
    1
    36
    Ik voelde me bijna bezwaard, jullie kletsen zo gezellig hier met elkaar :)

    Jij ook bedankt voor het reageren. Ik heb er ook geen verstand van dus ach haha. Jij weet er vast meer van dan ik :p
     
  10. anjamones

    anjamones Fanatiek lid

    14 jul 2012
    1.099
    0
    0
    werkzoekende
    Drenthe
    dank je wel lieve lappie. al maak ik me nog niet zo druk mocht het niet zo zijn, het is tenslotte nog 4 dagen voor mijn NOD ;)

    je mag ook best mee kletsen hoor @ vinisa :D

    whaaaa zo spannend dat ik morgen ga testen, manlief heeft nog niks door. dus hoop dat het een positest is, dan is hij echt verrast, hihi
     
  11. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    8 sep 2008
    4.346
    1
    36
    Ik voel me nooit zo thuis bij groepjes :) dus dat zal niets worden vrees ik :)

    Spannend dat je morgen gaat testen. Je temperatuur is mooi gestegen en hoog (zo stel ik het me dus voor, mijne lijkt er totaal niet op). Hopelijk test je positief en kun je jouw man daarmee verrassen!

    Succes!
     
  12. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Spannend anja en nono. Ik ben zo benieuwd. Hoop dat we hier een babyboom krijgen :D
    Duim duim duim. Voor iedereen natuurlijk.
     
  13. anjamones

    anjamones Fanatiek lid

    14 jul 2012
    1.099
    0
    0
    werkzoekende
    Drenthe
    Dames, helemaal hieperdepiep hier endat om 5 uur haha.
    De test was positief, een licht streepje. Zal over een paar uur even een foto maken, met deze camera gaat dat helaas niet zo best. haha. Woehoe, lig te stuiteren in bed en manlief heeft zijn ogen al weer dicht.
    Ik ga nog ff proberen te slapen, haha
     
  14. Grace80

    Grace80 Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.424
    3
    38
    Anja, JEEJJJJJ :D:D:D

    Ben benieuwd naar de foto. Dubbel gefeliciteerd :D

    Hier lijkt mijn ei geweest te zijn. Twijfel wel nog zekrr omdat de testen ook nirt positief waren. Ben wat verward. Even wachten wat mijn temp de komende dagen gaat doen.

    Oh en jullie kletsen zo snel. Vanavond lees ik even goed bij en ga ik eens goed reageren.
     
  15. Linn11

    Linn11 Actief lid

    16 dec 2012
    197
    0
    0
    Anja wat super goed nieuws!!!!!! Ben echt blij voor je ; gefeliciteerd!!! Ben benieuwd naar de foto! Dat is dubbel feest vandaag :D
     
  16. Linn11

    Linn11 Actief lid

    16 dec 2012
    197
    0
    0
    @grace snap wat je bedoelt je temp is niet super gezakt... Mmm even afwachten en vandaag ook nog een test doen! Succes meis
     
  17. Lappie

    Lappie VIP lid

    27 aug 2012
    5.599
    1
    0
    Wow! Anja! Van harte gefeliciteerd!!! :)
     
  18. evelien297

    evelien297 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    3.168
    129
    63
    @ Anjamones: JEEEEEEJJJJ jij ook positief!! Gefeliciteerd lieverd, ben zoooo blij voor je!! :D Klopte je pendel toch niet he (gelukkig) ;)

    @ Grace: vind je kaartje super moeilijk te interpreteren.. Je temp is wel mooi gestegen, ik heb ook niet altijd een echte dip voor mijn ei. Misschien nog even je temp van morgen afwachten, dan heb je denk ik meer zekerheid! Wel lekker geklust? :)

    @ Mvj: wat jammer dat er zo weinig mensen waren op de school van J.oshua! Je zou toch denken dat ouders betrokken zijn bij de school van hun kind... Goed dat je formulier trouwens meteen opgestuurd wordt! Hoop dat je snel uitslag krijgt meis, want dit is niet leuk voor je..

    Sorry als ik iemand oversla, doe ik niet bewust, love you all !!


    Maaaarrrrr... Hier een VETTE dip vandaag! Ik hoop zoooo dat het iets goeds betekent (innesteling dus).. Dus nu een dip op 6dpo, met een LF van 10 a 11 dagen. Zou best eens kunnen, maar zeker weten doe je het niet!
     
  19. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    @anja. Yeahhhhhh superrrrrrrrr. Gefeliciteerd. Ben benieuwd naar de foto.

    Gaat goed hier meiden:D

    @grace. Heel vaag idd je temp. Gewoon blijven testen,tempen en klussen

    @evelien. Dat zou mooi zijn. Ik duim voor je dat het een innestelingsdip is.

    @lappie. Geloof je het al?

    Xxxx
     
  20. mamavanJ&D

    mamavanJ&D VIP lid

    23 aug 2006
    7.212
    0
    0
    werkzoekende...
    Zwolle
    @ Vinisa: graag gedaan hoor :D. Je hoeft je niet bezwaard te voelen hoor. Iedereen is welkom!
    Meid, ieder lichaam is anders, dus zo ook de temperatuurverloop.

    @ Anjamones: hahahaha, herkenbaar. Ik vier al jaren carnaval van mijn verjaardagsgeld ;). Ben enorm benieuwd naar je test... *snel verder leest*.
    Ja echt te erg toch? Ik heb er nog weer een mailtje uitgedaan met een oproep voor donderdagavond en er ook bij gezet dat ze ook moeten reageren als ze niet kunnen, want dan weet ik dat ten minste.
    Jaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Gefeliciteerd meid!!! Echt enorm benieuwd naar de foto!

    @ Lappie: zit niet bij NOD. Maar wel richting ei...

    @ Grace: ik snap je gevoel. Hier ook nog steeds opzoek naar mijn ei... Heb zo'n idee dat hij nu weer later zal gaan springen. Temp is weer hoger, maar heb nu enorm veel waterige afscheiding. Idd, zoals iemand gisteren al schreef....het is net of ik in mijn broek heb geplast hahahahaha.

    @ Evelien: ja echt te erg. Heb er gisteren dan ook meteen nog weer een oproep uitgedaan voor donderdagavond. Ja ik ben ook blij dat ze me echt serieus nemen.
    Oooooooooow ik hoop zoooooooo dat je dip een mooie innesteling zal zijn!!! *duimt erop los*

    Hier weer een temp van 36,6 en enorm veel waterige afscheiding! Rare lichamen hebben we toch zeg... Ben beineuwd wat mijn temp nu nog verder gaat doen en wat mijn test vandaag gaat doen. Ik moet om 17.00 uur testen ipv 18.00 uur, omdat we vanavond weer naar die cursus moeten...
     

Deel Deze Pagina