Ik heb wel een beetje een schoenentik... zelf loop ik vooral op 2 á 3 paar verschillende in het seizoen... maar mn zoontjes... haha.. even denken... Oudste heeft 5 paar schoenen, 2 paar laarzen en snowboots. Jongste heeft 6 paar schoenen, 1 paar laarzen en snowboots. En qua prijs... ja gemiddeld 50-60 per paar, o.a. Geox, Adidas, Replay, Cruijff... Niet de duurste, maar wel gewoon 'goede' schoenen. Zomers hebben ze toch wel minimaal 2-3 paar sandalen per kind. Ik kan er niet tegen als het niet kleurt bij hun kleding haha
Mijn zoontjes hebben allebei 1 paar goede schoenen. Verder in de zomer sandalen, in de lente/herfst regenlaarzen en in de winter snowboots.
Dochter: Regenlaarzen ( 2 paar) Snowboots Sneakers Laarsjes (2 paar) Zoon: Regenlaarzen ( 2 paar) Snowboots Sneakers Twee paar gewone schoenen
Hmm mijn zoon heeft, 2 paar schoenen, 1 paar snowboots, 1 paar regenlaarzen, paar crocs (nu voor binnen maar van de zomer voor in de tuin) en zijn slippers staan er ook nog.. Enne voor mijn dochter *schaam* 1 paar laarsjes, 1 paar uggs (neppe koste 2 euro), 1 paar sneakers, 1 paar snowboots, 1 paar regenlaarzen, paar crocs en een paar gewone schoentjes.. Nou moet ik er wel bij zeggen dat ik niet meer als 30 euro voor een paar schoenen betaal.. Mijn zoon verslijt ze bij het leven dus ik zorg altijd dat hij 2 paar heeft staan, 1 paar voor school en 1 paar voor netjes zeg maar en mijn dochter heeft gewoon veel te veel schoenen haha.. (al heb ik net even snel uitgerekent dat alle haar schoentjes in totaal 80 euro hebben gekost dus qua prijs valt het mee)
Alle bij twee paar. Alle bij oudere schoenen en een paar nieuwe schoenen ik koop schoenen wanneer ze dat nodig hebben,. Ik koop geen duren schoenen. Meestal koop ik ze bij Van haren. Meestal zit ik tussen de 20 en 40 euro in met de prijs.
Beide hebben 2 paar 'gewone' schoenen, een paar regenlaarzen en een paar snowboots. Verder heeft zoon nog een paar sportschoenen voor binnen en een paar voetbalschoenen voor buiten. Dochter heeft een paar cowboylaarzen.
dochter heeft in de winter altijd 2 paar goede dure laarzen, 1 paar uggs, 1 paar kaplaarzen, 1 paar snowboots en 1 paar sneakers In de zomer 2 paar sneakers, 2 paar sandalen, 2 paar zomerschoenen en 1 paar teenslippers
Mijn dochter heeft 2 paar goede laarzen à 70 euro, sneakers met lampjes (vreselijk maar ze vind ze prachtig...), winter Allstars, kaplaarzen en snowboots. Vind t nogal meevallen, in de zomer ga ik altijd helemaal los . Mijn zoontje heeft 1 paar goede schoenen, winter Allstars en kaplaarzen. Maar die zit nog veel in de buggy.
Zoon (4,5) - regenlaarsen - snowboots - nette schoenen (gewoon voor school) - hoge gympen - buitenspeel schoenen (voor de speeltuin enzo) - all stars Dochter (2,5) - zwarte laarzen - blauwe laarzen - grijze hoge schoenen - gympen - zwarte flatjes (voor feesten) - regenlaarzen - snowboots
Dochter: - 2 paar leren laarsjes (bruin en zilver)` - 1 paar sneakers - 1 paar ballerina's - snowboots Zoontje - 1 paar gewone leren schoenen - snowboots - regenlaarzen.
2 paar laarsjes (waarvan 1 wel goed en stevig, maar voor het KDV dus gewoon van de Scapino. Laklaarsjes op het speelplein en in de zandbak vind ik niet zo geslaagd) en dan regenlaarsjes en snowboots.
hier maar 1 paar goeie schoenen. voor school en netjes zeg maar. buiten spelen doet hij op klompen of laarzen. die heeft hij zelf ook het liefste aan.
Hier varieert het heel erg... Op het moment heeft ze 2 paar gympen. Roze van hello kitty en iets van shoesme... Gekocht op vakantie in Oostenrijk. Beide laten waren nogal afgeprijsd en samen was ik 15 kwijt. Kind gelukkig... Roze hello kitty gympen Ze heeft een paar lage laarsjes die ze veel naar school draagt en een paar hoge roze met bontje en glitters die ik liever heb dat ze ze niet naar school draagt. Dan blijven ze toch net even netter. Dan zit je alweer op 4 paar.. (Ze kreeg van oma nieuwe schoenen en toen was 2e paar have prijs" dus oma kocht 2 paar) Een paar roze lage laarsjes/hoge gympen... Lastig uitleggen. Beetje gympachtig stofje maar wel tot boven de enkel. Dan nog snowboots erbij. Moet zeggen dat ze normaal minder schoenen heeft maar nu kwam het zo uit. Afgelopen zomer had ze enkel sandalen, slippers en ballerina's... Maar droeg ze eigenlijk het liefst alleen maar slippers. Het is dat juf het niet goed vind als je elke dag op slippers naar school komt.. Maar anders had ze het wel geweten
Hier hou ik juist de nette schoenen liever thuis Op school slijten ze harder dan waar dan ook. Maarja.. Wij wonen hartje stad en dat zal vast verschil maken
mijn dochters hebben beide 2 paar lange laarsjes van een duurder merk.. 2 paar enkellaarsjes, 1 paar sneakers. regenlaarzen. en her en der nog wat goedkopere schoentjes maar daar is het nu te koud voor...
Eén paar goede laarzen (over de 100 euro) Eén paar goedkope enkellaarsjes (3x gedragen en gaan straks als nieuw weg) Eén paar regenlaarzen Eén paar snowboots