hij is net naar maat 62 gegaan. sommige dingen past hij nog wel van maat 56, vooral de broekjes.. zo te lezen heb ik dus een kleintje.
Hier bijna vijf maand en net overgestapt op 74 can de meeste kleertjes qua bovenkleding. Broekjes wisselt qua merk, soms 68 soms 74..
62. Broekjes worden nu wat kort, maar kunnen nog.. 68 is qua omvang nog veel te groot. Slank manneke..
Met 5 maanden zat ze in maat 68, met nog een enkel truitje maat 62 dat nog paste. Nu met 6 mnd zitten de meeste dingen maatje 68 nog goed, maar sommige dingen worden klein, vooral om haar mollige beentjes. Nieuw shoppen doe ik dus in maatje 74.
Mijn dochter had maat 74 vanaf 4,5 maand ongeveer. Ze past er nu, ruim een maand later nog steeds in. Maat 78 past soms ook, 80/86 is echt nog te groot. Mijn dochtertje is ook vrij lang en rond de 7,5 kilo.
Mijn dochter is nu ruim 3 maand en heeft maat 68. De rompers maat 62/68 zijn te klein dus heb ik daarvoor maat 74/80 van de hema en die zijn nog aan de grote kant. Ze was al een flinke dame bij haar geboorte en groeit ontzettend hard. Balen is wel dat ze bijna uit de kinderwagenbak is gegroeit. We hadden expres een grote bak gekozen, maar helaas zal ik die binnenkort al moeten wisselen. 5 februari gaan weer naar het consultatiebureau en dan weten we hoeveel ze weer is gegroeit en hoeveel ze weegt.