hallo dames... hebben jullie een goede oplossing. wehebben een krolse poes nu vind ik dat niet zo heel erg .. maar al 4 weken jankt ze alles bij elkaar. maakt sochtens onze dochter wakker met haar gejankt ze rijd tegen je aan. en laat ook soms plasjes achter. het is haar 1e keer. maargeld om nu even te laten helpen heb ik niet . wat kan ik doen iemand een idee?
De kattenpil. Mijn zusje geef haar poes de kattenpil. En anders een dierenarts bellen en het probleem voor leggen dat je niet in een keer het hele bedrag kan betalen of het mogelijk is om in termijnen te betalen een krolse poes is niet leuk in huis en zag bij me zus als de poes krols was dat dat flink irritant kon zijn.
Bij vele klinieken is er in de maand februari een sterilisatieactie. Bij ons in elk geval. Voor katers vaak gratis en poezen een gereduseerd tarrief. Ik zou even bellen naar de dichtsbijzijnde kliniek! Zorg er aub voor dat je kat niet buiten komt de asielen zitten al zo vol ongewenste katten!
Ja ongeholpen poezen worden nu eenmaal krols Helaas op de blaren zitten tot het voorbij is, als het al.zo'n 4 weken duurt zal het niet al te lang meer duren. En verder, hard sparen voor sterilisatie maar dat snapte je zelf ook al.
Ik zou ook kijken of ik een afspraak kan maken met de dierenarts bv twee termijnen of de poezenpil halen maar die moet je dan wel even elke dag geven om haar door de krolse tijd heen te helpen. Ik heb het ook gedaan je mag de pil alleen niet te lang geven ivm baarmoederkanker. Dus ik zou haar wel heel snel laten helpen heel veel succes
Iig goed binnenhouden want 99% wordt ze gedekt en dan ben je verder van huis met kittens, dat janken miauwen hoort daar bij
Hier ook. Dus toch even de kliniek bellen om te vragen wat de mogelijkheden zijn. En niet naar buiten doen! Even de knuppel in het hoenderhok, maar waarom schaf je een dier aan als je de kosten voor de DA niet kan betalen? En dat is geen verwijt, maar vraag mij dat serieus af.
omze poes komt niet buiten , ja op het balkon. we wonen 4 hoog.. dus verder komt ze niet en word dus ook zeker niet gedekt ! katten pil en acties kan ik idd eens even naar kijken !! bedankt iig
4 hoog zegt niks tegen de geilheid van zo n poes hoor, die van me pa ging ervoor vanaf het dakterras, nooit verkeerd neergekomen wel zwanger geraakt
Maar daar gaat het hier niet over, kijk even voor info, ik weet wel dat mensen tot een bepaald inkomen in aanmerking komen voor tegemoetkoming of korting, weet niet waar je woont maar zal je daar ook wel hebben toch
Als je niet eens geld hebt voor een sterilisatie, waarom heb je dan gekozen voor een poes? Hoe denk je dan wel het geld te hebben voor andere onvoorziene kosten voor je poes? Stel dat ze van je balkon valt en iets breekt, niet levensgevaarlijk, maar wel medische zorg nodig. Jaarlijkse inentingen, ontwormingskuurtje zijn terugkerende kostenposten. Of misschien ontwikkelt ze later wel een aandoening waarvan ze haar hele leven last zal hebben, en waarvoor ze dus haar hele leven medicatie of speciale voeding nodig zal hebben. Een huisdier nemen is ook een keuze waar goed over dient te worden nagedacht, je moet er het geld voor hebben, je moet je erin verdiepen, je moet er de tijd voor hebben. Zoals je wel doorhebt, verschilt die keuze niet zo heel veel van de keuze voor een kind.
en daar gaan we weer ! de moeie-al van zp !!! er is niets mis met onze poes en ik zeg ik heb het nu even niet onze koelkast is kapot gegaan dus hebben wij een nieuwe moeten kopen . en was ons spaargeld er even doorheen . waarom moet je hier altijd verantwoording afleggen en zijn er altijd weer mensen die het beter moeten weten. ik vraag om een oplossing niet om een heel verhaal of jij het wel of niet goed vind !
dank je wel lola voor je antwoorden .. daar heb ik wat aan ik ga er zeker even naar kijken hier in de buurt !