Ik doe dat ook ja op de wc kijken verder had ik aan de verloskundige gevraagd of ik nog mocht hardlopen, dat mocht wel, maar niet heel intensief, maar doe het toch liever niet, heb me nu voorgenomen om 2 keer in de week lekker te gaan wandelen.
Dus ik ben niet de enige met die neiging... En woensdag komt hier iemand van MvM, dan doet zij ook nog een testje.
o wat goed dat je meedoet! ik doe dit keer niet mee, heel egoïstisch van me, maar ik word zo naar van die lucht die uit die flessen komt! en ik woon in appartementencomplex en wil niet dat iedereen ziet dat ik alweer zwanger ben (we hebben enkel steegje naar voordeur dus verstopplekjes zijn er niet)
Ik ga in de eerste weken de flessen zelf wegbrengen, anders zou het hier ook opvallen... Ik weet dat er hier in de buurt een inleverpunt is en dat ik het dag en nacht daar kan inleveren, dus dat is 1 'probleem' minder. Maar de definitieve beslissing neem ik als ik alle info heb gehad van die dame. Zijn er nog dingen waar ik naar moet vragen of waar jij toen tegen aan liep? (Behalve die geur?) Alle tips zijn welkom om een afgewogen beslissing te maken!
Ik test ook nog steeds. Bij mijn vmk's werden ze nl. Snel lichter en nu niet. Hoewel het geen garantie geeft, vind ik het stiekem geweldig om te zien dat ze steeds donkerder worden! MVM dub ik nog over gezien de lucht rn het feit dat het zo opvalt. Ik wil deze keer toch écht even afwachten voor ik het bekend maak. Wegbrengen is lastig: ik werk fulltime dus geen idee wanneer ik dat (ongezien ) zou moeten doen.
Hmm ik ben ook een hardloper (fanatiek ook! via atletiekvereniging), maar ik durf nu eigenlijk niet zo goed. Oh en testen, dat doe ik nog steeds om de 2 dagen Denk trouwens dat ik toch wel mee ga doen aan MvM. Bedoel, waarom niet (denk ik?)) En! 1e mijlpaal: 5 weken vandaag!
Ja dat is toch even lastig he, mijn moeder heeft vroeger wel gewoon tot een aantal maanden hard gelopen, maar ik weet niet, ik doe het recreatief, maar kan altijd moeilijk mijn warmte kwijt, en heb zeker 2 uur na het lopen een rood gezicht, dus op de een of andere manier ben ik toch bang dat dat niet goed is ofzo, dus dan maar wandelen
Ik doe niet mee aan MvM.. Ik heb het de vorige keer gedaan, en ik hing toen tot week 17 boven de wc te spugen, hield niets binnen en viel alleen maar af.. ( kwam niet van die flessen, had ik zonder de flessen ook veel last van!) Wil niet zeggen dat dat deze zwangerschap weer zo is.. en hoe erg ik het ook voor vele vrouwen vind, ik trek die lucht echt niet helaas! Ik heb heel veel respect voor de dames die wel mee doen aan MvM
Ben blij om te lezen dat meer meiden worstelen met wel/niet meedoen met MvM en dat die geur en zichtbaarheid flessen bij voordeur toch dilemma vormt. o mijn buik doet zo'n pijn! alsof die hele buikwand uit elkaar gerekt wordt! echt zo'n spierpijn gevoel...herkenbaar?
He, he, eindelijk gebeld door het echo centrum. Ik heb een afspraak op woensdag avond 6 maart. Volgens mijn berekeningen moet ik dan ongeveer precies 10 weken zijn Noh wat duurt dat nog lang Daarna hopen we iedereen het goede nieuws te vertellen! Ik begin steeds meer last te ondervinden van kleine kwaaltjes. Vooral de vermoeidheid is erg vervelend, daar had ik zelfs voor mijn zwangerschap al last van. Ik ben zzp gastouder en heb 4 dagen een huis vol met kinderen. Gelukkig lopen er ook af en toe stagiaires tussen die me wat werk uit handen kunnen nemen, maar vermoeiend blijft het wel. Kan het nu iets minder goed hebben. Heb ook nog geen vakanties gepland, die ga ik binnenkort toch maar eens doorgeven! Én ik heb besloten na de bevalling 3 dagen te gaan werken. Dat wil ik al zó lang, nu is het moment. Vind het moeilijk om voor mezelf te kiezen omdat ik de klanten daarmee teleurstel en ze in een lastig pakket breng. Er zal dan toch een oplossing moeten komen voor de dag waarop ik stop en ze kunnen uiteraard helemaal overstappen wat mij inkomsten scheelt. Hmm, heel verhaal.... hebben jullie niets aan Maar goed, genoeg wat me bezig houd. Conclusie is dat ik graag zo veel mogelijk wil kunnen genieten van mijn zwangerschap want hoe vaak maak je dat nou mee! Tijd voor actie Ik ga wel mee doen aan mvm, maar pas vanaf week 11 of 12. Na de echo in week 10 willen we het iedereen vertellen dus dan maakt het me ook niet meer uit of het op valt in de straat. Dan kan ik nog 5 of 6 weken helpen en vind ik dat ik mijn steentje nog voldoende bij draag.
@juffie begrijpelijk dat je je zo voelt. Is ook heftig wat je hebt meegemaakt. Je zal het vast verteld hebben maar wat is er gebeurd met je zoontje? Ik heb nog niet alles bijgelezen. Dat van de wc herken ik. Begint nu iets minder te worden. Heb alleen zo veel meer last van afscheiding dat ik eerst steeds dacht dat ik toch was gaan bloeden. Dus bleef het maar controleren. Nu begint dat iets minder te worden. Gisteren wel ineens heel erg het gevoel gehad dat het allemaal niet waar was. Had geen test meer in huis. Wel ovutest. Dus die gedaan. Die was zo fel positief (bij mij. Ei nooit zo gehad) dat ik er wel weer vertrouwen in heb. Verder geen klachten eigenlijk. Wat pijnlijke borsten en een licht raar gevoel in mijn buik. Maar gelukkig geen misselijkheid ofzo... Doordat ik geen klachten heb is het helemaal zo onwerkelijk...
Mvm heb ik de vorige x aan meegedaan. Ik had geen last van de geur. Voelde me er wel goed bij dat ik dat kon doen voor wensmama's. Ik mag helaas niet meer meedoen. Heb een bloedtransfusie na de bevalling gehad. Hier vandeweek ook weer testje gedaan t was een knaller! Ik kijk ook bij ieder plasje of er bloed aan t papiertje zit... Tja... Gelukkig niet!
Ik heb dat niet, die behoefte om steeds weer te testen. Ik heb er nog wel een liggen maar als ik geen bloed zie ga ik er vanuit dat ik nog steeds zwanger ben. Misschien bij week 7 om te kijken of het streepje nog net zo duidelijk is of heel vaag geworden. Ik zie wel hoe het loopt, ik kan er toch niets aan veranderen. Ik probeer maar gewoon te genieten en lekker door te gaan met dagelijkse dingen en me geen zorgen te maken. Maar goed, voor diegene die mk of vroege bevallingen hebben meegemaakt is dat natuurlijk totaal anders!
Ja dacht dat ik dat net las bij iemand. Als het niet goed zit met je zwangerschap dat je dat dan ook kunt zien aan een vager streepje. Maar misschien heb ik dat verkeerd opgevat. Ik denk dat ik het alleen zou gebruiken omdat ik m anders over heb en omdat het leuk is om te doen
Ok. Ik krijg met 8 weken de eerste echo dus wacht lekker daar op. Heb vandaag er weer vertrouwen in, dus hou het wel vol. Werk zelf op de radiologie denk er daardoor wel steeds aan om zelf dat echoapparaat een keer te gebruiken. Ben zo nieuwsgierig. Maar t is nu nog zo klein dat ik toch niks zal vinden... Dus wacht braaf
Haha, verleidelijk! Ene kant vind ik het wel jammer dat ik pas een echo krijg bij 10 weken, maar aan de andere kant, dan is er ook weer wat meer te zien dus we wachten maar rustig af.
Zo sta ik er ook in Krijg 'm met 9,5 week. Idd ergens wel jammer (zoveel mensen die 'm al in februari krijgen!), maarja, dan zien we wel al een mini-baby